Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Muzyka jest genialna do cinematicu idealnie pasuje. Można by wręcz rzec że audio lepsze od samego video bo osobiście spodziewałem się czegoś lepszego. Czegoś bardziej "och i ach" ale najgorzej nie jest. A może po prostu ten trailer miał taki być.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

braveheart ma rację- muzyka miażdży, za to sam filmik- nie jest na poziomie intra do dwójki niestety, ale mam ciary w kilku momentach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2014 o 19:46, Sipso napisał:

Chyba tylko mnie nie podoba się ten cinematic :P Jeżeli to rzeczywiście będzie intro
to raczej nie najlepsze.


Mi się też nie podoba. W sensie jest fajnie zrobiony, ale jakiś taki przekombinoway i nie ma takiej "mocy" jak poprzednie trailery (moim zdaniem). Muzyka za to bardzo fajna, mam nadzieję, że zostaną w grze takie klimaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio cały czas sen z powiek zabierają wiedźmińskie wymagania. Do premiery 4 miechy, a "Redsi" wciąż milczą na ten temat.Chciałbym w końcu wiedzieć, czy ciułać każdy grosz na jakiś upgrade sprzętu (choć napewno będzie konieczny). A może coś przegapiłem i ktoś coś wie na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2014 o 19:00, Damianuss1 napisał:

Klimat z polskimi głosami jest po prostu niesamowity :D.

Zgadzam się w 100%
Novigrad jest o wiele "żywszy", bardziej klimatyczny :) Pop prostu czuć, że to prawdziwy, swojski, słowiański Wiedźmin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale dialog z poczatku filmiku mnie doszczetnie zniszczyl:

- Moja krowa daje kwasne mleko. A kocur spi ze szczurami... Wiesz co to znaczy?
- Ze jestes ch... gospodarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozenek, imo, dowalił napracowanie tym razem. Co prawda sam materiał wali nałożoną ścieżką dźwiękową/wczesną wersją, ale różnice pomiędzy rozmową z Djikstrą a Jankiem są ogromne.

Ale sam Janek... Boże weź miotnij piorunem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2014 o 00:14, Sipso napisał:

Ale sam Janek... Boże weź miotnij piorunem...

Bez kitu, jak usłyszałem głos Alvina to dostałem palpitacji serca ;d
Generalnie to jest chyba jeszcze kwestia dopracowania. Zauważyłem, że wargi są kiepsko zgrane z mową. W Wiedźminie 2 była idealna synchronizacja, tak że wydawało się jakby postać mówiła, a nie miała podłożoną ścieżkę dźwiękową.
Gra jeszcze nie jest gotowa. chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko Dijkstra otworzył usta to widziałem, że coś nie gra. Poza tym to jak dialog jeszcze sekundę grał po tym jak cutscenka z Dijkstrą już się skończyła coś mówi.
To akurat detal, poprawią.

Ale Janek... Bogowie ten Janek... "Przy kupie". "Defecating", jak i cały angielski Janek, brzmiało lepiej.

Natomiast Panie Lasu spoko, duch uwięziony w drzewie - spoko. Sołtys - spoko.
Geralt nie wpadł tym razem na gęsi - spoko.
Ktokolwiek grał niemal padł na wilkołaku - spo... no trochę zawał sprawę xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2014 o 00:47, sylwasss napisał:

Jak byście czytali oficjalne forum Wiedźmina to byście wiedzieli że synchro ust było
z eng wersji. W naszej wersji będzie inne synchro ust.


Cytuję siebie:

"Co prawda sam materiał wali nałożoną ścieżką dźwiękową/wczesną wersją, (...)" :)

Nie czytam oficjalnego forum. Dla mnie gra to pewniak, niczego szukać nie muszę, ale Janka niech poprawią plox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się