Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2014 o 22:02, Piotrek_K napisał:

Co jak co ale dialog z poczatku filmiku mnie doszczetnie zniszczyl:

- Moja krowa daje kwasne mleko. A kocur spi ze szczurami... Wiesz co to znaczy?
- Ze jestes ch... gospodarzem?

A kogo nie zniszczył ? ;-) bo u mnie to wywarło niezły uśmiech przed monitorem.

@Bezi_113

Dnia 27.10.2014 o 22:02, Piotrek_K napisał:

Gra jeszcze nie jest gotowa. chyba.

Pamiętaj, że cały czas gra work in progress ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2014 o 20:29, Scyzoryk17 napisał:

Ciekawe o co chodziło z tymi dziećmi... Ja bym chyba uwierzył i pomógł tej maszkarze
z jaskini ;)

Na to tylko pozostaje Ci czekać i dokonać własnego wyboru. Sam tego jestem ciekaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2014 o 20:20, Makowiec napisał:

W Wiedźminie nikt nie jest całkiem zły ani dobry. Tak jest już od pierwszej części.

Ale powinny być i pewnie są jakieś poszlaki które nie zostały pokazane w tym filmie by lepiej ocenić motywy wszystkich storn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Redzi mogliby pokazać na PGA gameplay z innym wyborem - poznalibyśmy chociaż przedsmak nieliniowości W3 :)
Ciekawe czy twórcy pokażą przed premierą całą mapę świata podczas jakiegoś gameplay''u ? :D No właśnie, kiedy mają miejsce najbliższe targi, na których można będzie spodziewać się nowych materiałów z Wieśka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2014 o 20:57, Scyzoryk17 napisał:

Redzi mogliby pokazać na PGA gameplay z innym wyborem - poznalibyśmy chociaż przedsmak
nieliniowości W3 :)


Przygotowanie takiego targowego gameplaya trwa bardzo długa. Tak samo jest z demem. Dlatego z nich zrezygnowano, a twórcy nie pokazują co chwila nowych urywków, tym bardziej tak długich. Po prostu jest to nieopłacalne.

Dnia 28.10.2014 o 20:57, Scyzoryk17 napisał:

Ciekawe czy twórcy pokażą przed premierą całą mapę świata podczas jakiegoś gameplay''u
? :D No właśnie, kiedy mają miejsce najbliższe targi, na których można będzie spodziewać
się nowych materiałów z Wieśka ?


Już chyba żadnych nie ma. Co najwyżej mogą wrzucić jakieś urywki do sieci, ale pewnie nie będzie ich zbyt dużo, jeżeli w ogóle jakieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie RED-zi zapowiedzieli aż 16 darmowych DLC dla każdego posiadacza gry, niezależnie od platformy i edycji. Paczki będą udostępniane co tydzień, w skład których będą wchodziły po 2 dodatki. Oprócz takich oczywistości jak wygląd głównego bohatera, dostaniemy zbroję dla konia, nowe skiny dla bohaterów drugoplanowych oraz dodatkowe misje. Tak się właśnie walczy o klienta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP RED to mistrzowie owijania sobie ludzi wokół palca.

@Kraju

Obnoszą się z tym co mogli by na luzie dorzucać do patchy. A tak znowu wychodzą na "ziomów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 17:39, Kraju napisał:

Bo dają coś za darmo, za co mogliby rządać kupienia droższej edycji lub SP?


Specjalnie wycinają z gry coś, co było normalnie w grze, tylko po to, żeby dać to za darmo. Przy okazji robiąc sobie PR jacy to oni dobrzy dla graczy, bo "dlc" za darmo rozdają. Dla mnie takie działanie jest po prostu żałosne.
Nazywam to pustym gestem.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 17:39, luzac napisał:

Obnoszą się z tym co mogli by na luzie dorzucać do patchy. A tak znowu wychodzą na "ziomów".


Ale hajs się będzie zgadzał. I to jest cenniejsze od Twojego bycia "anty RED".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem co będzie w pozostałych 12 DLC. Mimo wszystko jeśli dadzą questy za późno nie wiem czy będzie mi się chciało wracać i powtarzać kawałek gry specjalnie żeby je zrobić. Chyba, że będzie można praktycznie niezależnie od stopnia rozwoju fabuły głównej zrobić je.

A i dla tych co chcieliby zobaczyć ten drugi wygląd Yen - oto infografika: http://wpc.4d7d.edgecastcdn.net/004D7D/media/THE%20WITCHER%203/Image/DLC/FullHD-EN_001.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się