Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2014 o 17:54, aragorn14 napisał:

Ciekaw jestem co będzie w pozostałych 12 DLC. Mimo wszystko jeśli dadzą questy za późno
nie wiem czy będzie mi się chciało wracać i powtarzać kawałek gry specjalnie żeby je
zrobić. Chyba, że będzie można praktycznie niezależnie od stopnia rozwoju fabuły głównej
zrobić je.


Żeby zatrzymać graczy będą musieli często dawać dodatkowe misje, w innym przypadku albo gra jest tak długa (jak chociażby Skyrim), że szybko od nie się nie oderwiemy, albo DLC-ki przydadzą się dopiero przy 2 lub 3 przejściu gry.

luzac

Jesteś ukrytą opcją redowską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 18:05, Kraju napisał:

Dobra, już nie udawaj, przecież każdy wie, że tylko winny się tłumaczy. :P


O nie... jedna z najgłupszych paremii jakie istnieją... zaraz po "o gustach się nie dyskutuje". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że te 16 darmowych dlc to taki prztyczek w nos dla innych wydawców. ;) Przeciez to są nic nie znaczące dodatki, więc trudno mówić, żeby powinny być w grze od początku. :P Come on, zbroja dla konia? Nie brzmi wam znajomo? Nowy wygląd postaci? Błagam was... :) Postanowili zrobić takiego psikusa, który gracze zauważą i uśmiechną sie przy tym. :) A jeśli przy okazji wywoła to jakąś dyskusję nad tym jakie dlc powinno być płatne, a jakie nie - tym lepiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 18:19, Rick napisał:

(...) Come on, zbroja dla konia? Nie brzmi wam znajomo? Nowy wygląd postaci?
Błagam was... :) Postanowili zrobić takiego psikusa, który gracze zauważą i uśmiechną
sie przy tym. :) A jeśli przy okazji wywoła to jakąś dyskusję nad tym jakie dlc powinno
być płatne, a jakie nie - tym lepiej. :)


Wiesz... wszystko można obrócić w żart, jak i do wszystkiego można dorobić ideologie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2014 o 18:27, Dandzialf napisał:

Wiesz... wszystko można obrócić w żart, jak i do wszystkiego można dorobić ideologie.
:P

Też racja. :) Z drugiej strony, jak już gdzieś pisałem, nie robiliby nic dla fanów, gdyby nie szły za tym potencjalne korzyści majątkowe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 18:37, luzac napisał:

Milcz "antyredzie".

Obraza moderatora, degrad -10! :D

Swoją drogą antyred brzmi jak jakis środek do rdzy czy coś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2014 o 19:42, zerohunter napisał:

Będzie można importować zapisy z PC na PS4?


Ma być coś podobnego do rozwiązania z Mass Effect 2, ale na 100% nie wiem jak to będzie wyglądało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2014 o 22:44, mlynar911 napisał:

Pytanie czy może wiadomo czy wersja pudełkowa będzie zawierać klucz steam ?


Raczej nie, tak jak to miało miejsce z częścią numer 2, prędzej będziesz mógł dopisać grę do gog.com ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszą o przesunięciu premiery na profilu Wiedźmina na fejsie...

"Drodzy Gracze,

Od początku prac nad Wiedźminem 3: Dziki Gon zakładaliśmy, że będzie to bardzo ambitna gra. Chcemy dać graczowi możliwość przeżycia epickiej historii w olbrzymim, otwartym świecie fantasy.

Wielkość i złożoność Wiedźmina 3, będąca jedną z jego kluczowych zalet ma decydujący wpływ na przebieg produkcji. Teraz, pod koniec prac, widzimy jak wiele detali wymaga poprawek. Wypuszczając najważniejszą grę w historii studia musimy być pewni, że błędy zredukowaliśmy do poziomu pozwalającego w pełni cieszyć się rozgrywką.

Patrząc realnie na obecne tempo prac i obciążenie zespołu doszliśmy do wniosku, że potrzebujemy jeszcze trochę więcej czasu. Team pracuje na maksymalnych obrotach, ale potrzebujemy dodatkowych 12 tygodni i dlatego przesuwamy datę premiery na 19 maja 2015.

Czujemy, że jesteśmy Wam winni przeprosiny. Za wcześnie wyznaczyliśmy datę premiery i to jest nasza lekcja na przyszłość. Wiemy co musimy zrobić by Dziki Gon stał się jedną z najlepszych RPG w jakie zagracie i ciężko nad tym pracujemy. Przepraszamy i jednocześnie prosimy o Wasze zaufanie.

Dziękujemy za wsparcie, które codziennie nam okazujecie. Naprawdę to doceniamy. Dodaje nam to dodatkowo sił.

Zarząd CD PROJEKT S.A."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że tak się stało - potrzebują czasu na optymalizację itd.
Mam tylko ciarki na plecach, gdy pomyślę o pierwszej planowanej dacie premiery - jesień 2014 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się