Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2014 o 15:33, Braveheart napisał:

Swoją drogą. Kto by się spodziewał takiej obsuwy.. ?


Ja się spodziewam jeszcze większej, bo na Święta Bożego Narodzenia 2015, ale ciiiiiiiiiiii, nie ma co denerwować już wkurzonych graczy.;p
(To tylko mój domysł jakby co, niepodparty zupełnie niczym co można uznać za wiarygodne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2014 o 17:02, Nephren-Ka napisał:

Ja się spodziewam jeszcze większej, bo na Święta Bożego Narodzenia 2015, ale ciiiiiiiiiiii,
nie ma co denerwować już wkurzonych graczy.;p

To dopiero by była fala wszechobecnego ciśnienia. :D. Oj była by :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2014 o 10:35, EylembertTigg napisał:

Tak się składa, że dziewczyna mojego znajomego pracuje u Redów, z wiadomych względów
nie mogę napisać nic więcej. Z tego co się dowiedziałem i wnioskuje z tych kilku zdań
które jakiś czas temu wydusiłem z niej na imprezie,/.../

Z tego wnioskuję, że albo dziewczynę trzeba wywalić z pracy, albo Ciebie zjechać za coś, czego nigdy nie powinieneś zrobić: powołałeś się na źródło i podałeś zbyt dużo danych o nim. A najpewniej i jedno i drugie.
Jeśli masz takie informacje, to powinieneś napisać, ze "z kół zbliżonych do REDów", albo "od osoby dobrze poinformowanej" dowiedziałem się - i dalej napisać to, co napisałeś. A tak, podłożyłeś świnię tej dziewczynie, a i sobie wystawiłeś nie najlepsze świadectwo. Takie jest życie... ciężkie and full zasadzkas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewny, że moje źródło pozostaje w dalszym ciągu anonimowe, a z tego co napisałem nikt nie zorientuje się kto to jest...:)
Cele wyjaśnienia, moja rozmowa odbyła się już jakiś czas temu, gdy nie było jeszcze mowy o przekładaniu terminu lutowego. To, że napisałem na tym forum to o czym w środowisku mówiło się od dawna, spowodowane było zamiarem przebicia tego nahajpowanego balonika pełnego bzdur i półprawd.
Większość szeregowych pracowników redów to pasjonaci, robiący to co w życiu kochają, będący tam gdzie są nie dla pieniędzy ale dzięki swojej pasji właśnie. Pracują po 12-14 godzin na dobę tylko po to aby ktoś potem stwierdził, że gra nie spełnia jego wygórowanych ponad miarę oczekiwań i wylewał na forach wiadra pomyj, a ktoś inny zgarną cały zysk do kieszeni.
Wiedźmin 3 nie będzie mesjaszem pośród gier cRPG, to będzie po prostu kolejna dobra ( bardziej lub mniej ) gra - tylko tyle i aż tyle.
Poza tym Pan Iwiński w ostatnim swoim wywiadzie, oczywiście w bardziej zawoalowany sposób, stwierdził to samo co napisałem. Oczywiście trzeba wyłowić to co jest między wierszami z bełkotu o nowatorstwie i ogromnej wielkości świata co jakoby zaskoczył samych twórców gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2014 o 15:37, EylembertTigg napisał:

Jestem pewny, że moje źródło pozostaje w dalszym ciągu anonimowe, a z tego co napisałem
nikt nie zorientuje się kto to jest...:) > /.../

Oby było tak, jak napisałeś. Życie pokaże, czy tak rzeczywiście będzie.
A jaki będzie Wiedźmin 3 - to też życie pokaże (chociaż, kto wie? może pokarze? Nas pokarze...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co napisał robi pod pewnym kątem ma sens i może być prawdą.

Ale dwa szczegóły.

1) Same źródło informacji wskazuję, że można wierzyć w te jego informacje. Tylko problemem jest jak on dotarł do tego źródła. No chyba nikt kto pracuje w branży nie jest taki głupi by wyciekło tyle informacji przed premierą gry z jednej osoby. Natomiast dziewczyna ma bardzo duże szanse by wylecieć z roboty, zresztą nie tylko ona jeśli on napisał prawdę.

2) Sam poziom detali w trailerze Elder Blood oraz analizy trailera wykazują że to może być trailer z wersji konsolowej. Parę dowodów na tą tezę jest:

- sami twórcy przyznali że na PC ma wyglądać najlepiej
- Nvidia i pokaz efektów w grze pokazał jak to będzie wyglądać na konsolach bez efektów wł. - poziom ostatniego trailera
- 35 min gamescom trailer był z efektami nvidia ON
- Sam trailer Elders Blood nie wiele nam pokazuje bo sceny walki są przy innym oświetleniu gdzie jest zachmurzenie.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugą grywalną postacią będzie Ciri ;)
Jak się wam ten pomysł podoba?

Mnie się wydaję, ze szykują postać, którą będziemy grali w ewentualnych kontynuacjach uniwersum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2014 o 21:21, Isildur napisał:

Drugą grywalną postacią będzie Ciri ;)
Jak się wam ten pomysł podoba?


Dziękuję Kapitanie Oczywisty ! =)
Nie, ale tak poważnie - przecież to było pewne od czasu jak tylko ogłosili, ze będzie druga grywalna postać ^^

Dnia 15.12.2014 o 21:21, Isildur napisał:

Mnie się wydaję, ze szykują postać, którą będziemy grali w ewentualnych kontynuacjach
uniwersum.


Bo ja wiem...
Mi by to specjalnie nie pasowało. Wolał bym kolejne odsłony Wieśka z jakimś spersonalizowanym bohaterem, oczywiście wiedźminem. Taki zabieg jak z Hawkiem w DA czy Sheppardem w ME. Sam tworzysz wizualnie postać, ale taka która jest w pełni sfabularyzowana. Potem tylko kwestia przetrawienia z góry zdefiniowanego imienia danego bohatera i wybory dialogowe. Tak czy siak - była by to imho większą identyfikacja z postacią, był by ten wpływ i "magia" kreowania swojego awatara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2014 o 21:27, Pietro87 napisał:

Dziękuję Kapitanie Oczywisty ! =)
Nie, ale tak poważnie - przecież to było pewne od czasu jak tylko ogłosili, ze będzie
druga grywalna postać ^^


Mi się wydawało, ze to będzie Yen ;)

Dnia 15.12.2014 o 21:27, Pietro87 napisał:

Bo ja wiem...
Mi by to specjalnie nie pasowało. Wolał bym kolejne odsłony Wieśka z jakimś spersonalizowanym
bohaterem, oczywiście wiedźminem. Taki zabieg jak z Hawkiem w DA czy Sheppardem w ME.
Sam tworzysz wizualnie postać, ale taka która jest w pełni sfabularyzowana. Potem tylko
kwestia przetrawienia z góry zdefiniowanego imienia danego bohatera i wybory dialogowe.
Tak czy siak - była by to imho większą identyfikacja z postacią, był by ten wpływ i "magia"
kreowania swojego awatara :)


Mam podobne zdanie, zresztą zobaczymy jak się zakończy trzecia część, bo szczerze wszystko jest możliwe. Stworzenie własnego avatara byłaby wielkim plusem, zwłaszcza, ze nie zawsze mi pasuje wygląd naruconego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2014 o 21:27, Pietro87 napisał:

Wolał bym kolejne odsłony Wieśka z jakimś spersonalizowanym
bohaterem, oczywiście wiedźminem.


Mowie dokladnie to samo od czasu, gdy zapowiedziano pierwszego Wiedzmina. Geralta nalezy zostawic w spokoju, niech sobie korzysta z zasluzonej "emerytury"), a my powinnismy dostac do prowadzenia "zielonego" wiedzmina, prosto po szkoleniu, ktory pierwszy raz rusza na szlak. W ten sposob unikamy zabawy w "zabili go i uciekl", silenia sie na wymyslanie historyjek uzasadniajacych po raz kolejny uczenie sie wszystkiego od zera itp. Ba, nawet z imieniem by nie bylo problemu, bo wszyscy NPCowie moga do nas mowic per " Wiedzminie" (ewentualnie "mutancie" lub "odmiencze", w zaleznosci od tego, jak bardzo nas nie lubia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za blogiem CDP:
Minimalne wymagania sprzętowe:
System operacyjny: Windows 7 (64-bit), Windows 8.1 (64-bit)
Procesor: Intel Core i5 2500K 3,3 GHz lub AMD Phenom II X4 940
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 660 lub AMD Radeon HD 7870
Pamięć: 6 GB RAM
Dysk twardy: 40 GB
DirectX 11

Zalecane wymaganie sprzętowe:
System operacyjny: Windows 7 (64-bit), Windows 8.1 (64-bit)
Procesor: Intel Core i7 3770 3,4 GHz lub AMD FX-8350 4 GHz
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 770 lub AMD Radeon R9 290
Pamięć: 8 GB RAM
Dysk twardy: 40 GB
DirectX 11


źr: http://blog.cdp.pl/2015/01/07/wymagania-sprzetowe-gry-wiedzmin-3-dziki-gon-ujawnione/

Z bólem serca czas update''ować stickiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 16:59, Bezi_113 napisał:

Z satysfakcją stwierdzam, że zmieści się u mnie na dysku.
To tyle w kwestii wymagań, które spełnia mój PC :D


Aż się uśmiałem. Wiem, że nie ma z czego, ale w bardzo zabawny sposób przedstawiłeś swoją kiepską sytuację sprzętową. :D

Tak czy tak, po premierze (chyba w maju) zobaczymy jak tam optymalizacja. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 17:26, Kakarotto napisał:

Tak czy tak, po premierze (chyba w maju) zobaczymy jak tam optymalizacja. :P

Kto zobaczy to zobaczy.
Ja chyba zostanę przy konsolowej wersji... nawet jeśli miałaby być to jedyna gra dla której kupię PS4 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite wymagania sprzętowe jeśli chodzi o procesory - chyba trzeba będzie pod koniec roku pomyśleć o jakimś nowym i7 :)
Jeśli chodzi o kartę graficzną, to problemów nie będzie u mnie, ale bardzo wielu graczy nie pogra - GTX660 to taka raczej średnia półka, choć może wyjście na rynek GTX960 nieco namiesza i wywoła obniżki cen.
Generalnie, zbliża się czas upgradu wielu komputerów - Unity wskazało drogę, teraz podąży nią wielu innych producentów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania wydają się być zawyżone, niemniej mogę powiedzieć, że na średnich lub minimalnych powinienem pograć spokojnie, więc nic innego mi nie ostało, jak zbierać kasę i czekać na odbiór kolekcjonerki.

Do rekomedowanych brakuje mi tylko odpowiedniej karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 18:33, pawbuk napisał:

Niesamowite wymagania sprzętowe jeśli chodzi o procesory - chyba trzeba będzie pod koniec
roku pomyśleć o jakimś nowym i7 :)

Ta, szczególnie patrząc przez obecne procki AMD :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 18:33, pawbuk napisał:

Niesamowite wymagania sprzętowe jeśli chodzi o procesory - chyba trzeba będzie pod koniec
roku pomyśleć o jakimś nowym i7 :)
Jeśli chodzi o kartę graficzną, to problemów nie będzie u mnie, ale bardzo wielu graczy
nie pogra - GTX660 to taka raczej średnia półka, choć może wyjście na rynek GTX960 nieco
namiesza i wywoła obniżki cen.
Generalnie, zbliża się czas upgradu wielu komputerów - Unity wskazało drogę, teraz podąży
nią wielu innych producentów ;)


Nie ma sensu robić ulepszenie kompa pod daną grę, bo się przejedziesz. Co roku wychodzi coś nowego jeśli chodzi o sprzęt komputerowy. Co roku wychodzi też gra, która wymaga najnowszych podzespołów do optymalnej gry. Oczywiście jest to wszystko opłacane i specjalnie zrobione, żeby obie strony mogły zarobić. Jak chcesz ulepszyć kompa to po prostu złóż nowego, żeby był aktualny przez ten rok. Nie oszukujmy się, komputery nie starczają już na parę lat jak kiedyś. Zaledwie parę miechów, jeśli marzy się zawsze pełne 60 fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się