Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Ojtam ojtam panowie :) Później by sobie dokupił resztę podzespołów do tego GTX 970. Jakieś i5 i dobrą płytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2015 o 19:45, Numenpl napisał:

To nic widziałem lepsze teksty np. na NeoGaf gdzie facet poradził do mini-atx kupno grafiki
GT 630 kolesiowi który ma w tej budzie A10 7850K.

Każdy może się dupnąć. Co trawię bez problemu.
Póki co mój faworyt, wyciągnięty z cyklu... "wymagania Wiedźmina 3".
Jedyne co mi na myśl przychodzi to "człowiek faktycznie pochodzi od małpy".

20150114202028

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie przy następnym upgrade za rok lub 2 czeka prawdopodobnie zmiana na APU AMD bo mam dosyć posiadania wielkiej budy a kupno nowej konsoli nie wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekran startowy jest bardzo klimatyczny i wiele mówiący zarazem. Pochmurne wieczorne niebo jest alegorią niepewnego jutra i przeciwności jakie czekają na Geralta. On jednak oddaje się medytacji - jest pogodzony z przeznaczeniem i to daje mu siłę w nadchodzących walkach. Dalej widzimy ptaka, który jest symbolem nieokiełznanej seksualności głównego bohatera, której nie hamuje nawet fakt, że "jaja ma zwiędłe". Ogień tuż obok ww. ptaka symbolizuje płomienne akty miłosne, które przyjdzie nam przeżyć w grze.

Dziękuję za uwagę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem... ten wzrok Geralta, gdy wpatruje się w ułożony przed nim miecz może sybolizować miecz przeznaczenia, który to jest obusieczny. Być może miast oddawać się przeznaczeniu bez bijatyki zastanawia się czy go nie poderwać i nie ruszyć do walki z losem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyschnięte drzewa wskazują na wejście Geralta w tzw. jesień życia i konieczność przejścia na zdrowszą dietę, stąd umieszczona na pierwszym planie kura (białe mięso) i pusty kufel (medyk zakazał pić alkohol). Ponadto, na dole ekranu możemy zauważyć buteleczkę. Wtajemniczeni mogą poznać logo czołowego Novigrodzkiego zielarza Viagrusa...

...a to nie medytacja, tylko problemy z hemoroidami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2015 o 10:32, maniekk napisał:

Albo mam przewidzenia, albo prezentowane są tam dwie różne wersje? Diametralnie różnią
się grafiką.


Ja jakoś tego nie dostrzegłem, ale pewnie masz rację. Wersja na X''a będzie nieco gorzej wyglądać niż na PSie. Ale z drugiej strony Redzi pisali, że na X''a łatwiej im się pisze Wieśka, bo strukturalnie jest podobny do PC (m.in. DirectX 11). I tak dalej ;) Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2015 o 16:07, Dracule-Mihawk napisał:

https://www.youtube.com/watch?v=j33HjzNcd0k Nowy gameplay.

Zgreed66 Ciekawe czy to są info z "bajerami" Nvidii.



http://pclab.pl/art61452-3.html

Tutaj grali na sprzęcie m.w. mojej klasy w FHD i na wysokich ustawieniach i gra trzymała 30-35 kl/s .... obawiam się o ultra .... A już myślałem, że mój komp wystarczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2015 o 16:29, lis_23 napisał:

http://pclab.pl/art61452-3.html

Tutaj grali na sprzęcie m.w. mojej klasy w FHD i na wysokich ustawieniach i gra trzymała
30-35 kl/s .... obawiam się o ultra .... A już myślałem, że mój komp wystarczy ...


Mają jeszcze 4 miechy liczę na nich. Obawiam sie jak to na konsolach będzie hulało ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już pisałem jakiś czas temu, a teraz to się potwierdza, gra będzie miała wysokie wymagania na PC. Wynika to z pewnych "ograniczeń" silnika, ale przede wszystkim z polityki przyjętej przez firmę, czyli nastawieniu na maksymalizację zysków z konsol a zatem i dominacji tychże platform w procesie dewelopingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2015 o 17:01, EylembertTigg napisał:

Tak jak już pisałem jakiś czas temu, a teraz to się potwierdza, gra będzie miała wysokie
wymagania na PC. Wynika to z pewnych "ograniczeń" silnika, ale przede wszystkim z polityki
przyjętej przez firmę, czyli nastawieniu na maksymalizację zysków z konsol a zatem i
dominacji tychże platform w procesie dewelopingu.

Przecież wyraźnie REDZI powiedzieli że wiodącą platformą są PC więc co ty za herezję tutaj wypisujesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się