Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2015 o 21:54, Ichvander napisał:

Odpuscic spokojnie mozesz za to ostatnia ksiazke "Sezon Burz". Gowno straszliwe, obraza
Wiedzmina...

Nie przesadzaj. To zwyczajnie kolejna opowieść o naszym Wiedźminie. Dla niechcących czytać polecam audiobooka/ słuchowisko od fonopolis. Genialna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2015 o 22:35, Damianuss1 napisał:

Yyyy, składał kto może pre-order na EK w cdp.pl? Coś pozmieniali na stronce i nie widzę
na swoim koncie w ogóle mojego zamówienia?! Da faq?

Ha, to jest dobre pytanie. Właśnie sprawdziłem i też nigdzie tego nie widzę.

EDIT:
Wyjaśnienie
http://pomoc.cdp.pl/hc/pl/articles/203795208-Zam%C3%B3wienia-na-gr%C4%99-Wied%C5%BAmin-3-Dziki-Gon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to odetchnąłem z ulgą. Co jakiś czas zaglądam na stronę specjalnie aby sprawdzić czy wszystko okej i dzisiaj wchodzę i widzę nowy lay itd. Oby im się ta baza zamówień nie wysypała hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka chłopcy i dzieczyny ;)

https://www.youtube.com/watch?v=rZ62MSLACho&x-yt-ts=1422327029&x-yt-cl=84838260

Fragmenty materiału, który już zapewne wszyscy widzieli, ale z komentarzem redaktora CD-Action, niejakiego Berlina. Polecam posłuchać, można się dowiedzieć kilku ciekawych rzeczy :) W lutowym Actionie będzie aż 6 stron o wrażeniach z wersji, z której opublikowano fragmenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wyjść na jakiegoś zgreda, który będzie zrzędził, że "za moich czasów grafika nie miała znaczenia", ale trochę mnie dziwi, trochę przeraża reakcja internautów na ten gameplay. Jakieś trzy czwarte komentarzy dotyczy grafiki: bo ładna, bo nieładna, bo nie taka miała być, bo to przez konsole taka brzydka, a trawa to nawet cienia nie rzuca, tekstury jakieś nie takie. Rozumiem, że grafika jest ważna, ale jak dla mnie gry już dawno osiągnęły zupełnie satysfakcjonujący poziom pod tym względem i póki jestem w stanie odróżnić Geralta od strzygi, to jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też z reguły nie lubię narzekać ale jestem trochę rozczarowany ...
Kumpel będzie grał na PS4, ja także posiadam " Grającą Stację 4 " ale nowego kompa zakupiłem z myślą o W3, sądząc, że będę miał sporą nadwyżkę, a tu, taka niespodzianka. I nie chodzi tu tylko o to, że na moim sprzęcie nie uruchomię gry ( chyba, bo jeszcze będą sterowniki i patche ) na ultra ( co, mimo wszystko, jak na tej klasy i w tej cenie sprzęt, jest porażką samą w sobie ), ale o to, że na tak mocnym PC nie dostanę nic ponad to, co będzie na konsoli, za którą dałem 1400 zł. Skoro bebechy konsoli wystarczają na high z PC w FHD, to po co PC do tego samego GTX 980 i I7-4790K?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2015 o 18:20, lis_23 napisał:

ale o to, że na tak mocnym PC nie dostanę nic ponad to, co będzie na konsoli, za którą dałem 1400 zł.
Skoro bebechy konsoli wystarczają na high z PC w FHD, to po co PC do tego samego GTX 980 i I7-4790K?

Nie starczają, jest wolno, kanciasto i rozmazano. Cokolwiek to znaczy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam znalazłem darmowe demo do pobrania lecz na początku myślałem że to jakiś fail i że ktoś chce tylko na tym kasę zarobic bo żeby dostac klucz do instalacji trzeba podać numer tel i będą naliczane jakieś koszty lecz to jest napisane małym druczkiem .Może pomoże ktoś mi dostać ten klucz i co wy o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2015 o 18:09, Madoc napisał:

Nie chcę wyjść na jakiegoś zgreda, który będzie zrzędził, że "za moich czasów grafika
nie miała znaczenia", ale trochę mnie dziwi, trochę przeraża reakcja internautów na ten
gameplay. Jakieś trzy czwarte komentarzy dotyczy grafiki: bo ładna, bo nieładna, bo nie
taka miała być, bo to przez konsole taka brzydka, a trawa to nawet cienia nie rzuca,
tekstury jakieś nie takie. Rozumiem, że grafika jest ważna, ale jak dla mnie gry już
dawno osiągnęły zupełnie satysfakcjonujący poziom pod tym względem i póki jestem w stanie
odróżnić Geralta od strzygi, to jestem zadowolony.


Bo widzisz, nowe pokolenie twórców gier skupiło się na super pięknej grafice, która zestarzeje się w góra trzy lata. Ilość polygonów, jakość oświetlenia, rozdzielczość itp - to wszystko cały czas idzie w górę, więc niegdyś piękne grafy oparte na tym dzisiaj budzą co najwyżej niechęć maniaków super duper wyglądu. I takich maniaków jest naprawdę dużo i stąd te komentarze.
Ja od zawsze ceniłem klimat grafiki i bardzo dobrze, że Wiesiek (1 i 2, bo nie patrzyłem na ostatnie gameplaye Gonu, ale raczej nie będzie negatywnej zmiany) taki posiada. Zresztą po dziś dzień uwielbiam grafikę leciwego już Fallouta, bo tam postapo wylewa się niczym radioaktywna maź ze starej beczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2015 o 18:46, Rafi19954 napisał:

pomoże ktoś mi dostać ten klucz i co wy o tym sądzicie ?

To na bank oszustwo, nie daj się nabierać na takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2015 o 19:54, Damianuss1 napisał:

> pomoże ktoś mi dostać ten klucz i co wy o tym sądzicie ?
To na bank oszustwo, nie daj się nabierać na takie rzeczy.

ok dzięki ,wolałem nie ryzykować bo na pewno gdyby było demo wiedzmina 3 było by o tym głośno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2015 o 19:58, Rafi19954 napisał:

ok dzięki ,wolałem nie ryzykować bo na pewno gdyby było demo wiedzmina 3 było by o tym
głośno

Dokładnie. Podejrzewam, że gdybyś wysłał tego smsa to otrzymywałbyś zaraz jakieś płatne reklamy, które albo nabijałyby rachunek telefoniczny albo zżerały całą kasę z karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2015 o 20:03, Damianuss1 napisał:

Dokładnie. Podejrzewam, że gdybyś wysłał tego smsa to otrzymywałbyś zaraz jakieś płatne
reklamy, które albo nabijałyby rachunek telefoniczny albo zżerały całą kasę z karty.

Małym druczkiem pisało że dostawałbym 3 SMS na dzień i każdy by mnie kosztowałem do 7 zł .Niech to będzie ostrzeżenie dla innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2015 o 17:52, Polinkaa napisał:

Mi za to gęba się uśmiecha za każdym razem jak słyszę "Not so fast Roach", czyli "Nie
tak szybko Płotka" (2:27 w powyższym filmiku) Klasyczny sapkowski Geralt :D


No właśnie nie mogłem wyłapać jak on swojego kopytnika nazywa :) Teraz już wiem.

A czy ktoś wie, jak będzie wyglądać eksploracja świata. Bo że kwiatki można zbierać to widzę, ale czy będzie porozrzucany oręż w pewnych miejscach? Fajnie by było jakby (jak w dwójce) był np. miecz wbity w drzewo, albo przy krabopająku Miecz z Kaer Mohren :)

A ja mam gdzieś grafikę. Jak dla mnie wszystko wygląda bardzo ładnie. Owszem jajec nie urywa, ale całość prezentuje naprawdę wysoki poziom. Zresztą mnie do dzisiaj podoba się grafika Wiedźmina 2 i nawet taki poziom byłby dla mnie wystarczający :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się też oprawa bardzo podoba. Wkurzyłbym się gdyby redzi zrobili np taką manianę jak Ubi z ich miernymi WD. Nie znoszę takiego kłamstwa. Napiszę jeszcze raz, podoba mi się oprawa w trzecim wiedźminie. Do tego ten otwarty świat i możliwość podróżowania na koniu... mmm, będzie się pstrykać screeny na PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2015 o 21:49, Damianuss1 napisał:

[ciach] Napiszę jeszcze raz, podoba mi się
oprawa w trzecim wiedźminie. Do tego ten otwarty świat i możliwość podróżowania na koniu...
mmm, będzie się pstrykać screeny na PS4.


Kurcze blade, poczytałem o wymaganiach na PC Labie i widzę, że jest ostra sieka. Wymagania minimalne pozwolą na płynną grę na minimalnych detalach. Natomiast zalecane podobno na high w 30fps. Szczerze mówiąc mam duże wątpliwości czy PS4 to ładnie pociągnie (a X to już w ogóle)... Oby Redzi to wszystko jakoś ogarnęli i faktycznie zalecana konfiguracja pozwalała na płynną rozgrywkę w high, a i wersje konsolowe były grywalne. Chyba dlatego tak mocno przesunięto premierę, żeby jakoś zoptymalizować wszystkie wersje, wyrzucić ''niepotrzebne'' detale i efekty i upłynnić wszystko. Planowałem zakup GTX 970 w nadchodzące wakacje i dopiero kupno gry, ale zobaczę jak to wszystko będzie wyglądać, bo może trzeba będzie czegoś mocniejszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się