Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Od 2013 roku faktycznie zmieniło się bardzo wiele. Zmieniły się nawet zajawki samej gry, przemigrowała nieco w pół drogi na nowe platformy. Nota bene gdzieś w połowie i pod koniec 2014 wieszczyłem jej optymalizacyjną porażkę i chyba się [niestety kurka wodna] nie pomyliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojtam się przejmujecie zawczasu wymaganiami. Jestem pewien, że po wyłączeniu paru bajerów gra będzie ładnie chodziła na konfiguracji nieco lepszej od minimalnej. Tak samo było z dwójką. Pojawią się tweak-guidy z opisami co zżera najwięcej fpsów i będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2015 o 13:24, Shinigami napisał:

Dokładnie, nic poza tym. Co pewnie niektórym nie wystarczy ;D


W2 przeszedłem na minimalnych ustawieniach, a mówiąc to mam także na myśli najmniejszą możliwią rozdzielczość. Gra hulała do 20 fpsów. Prawdziwego maniaka cRPG żadna grafika nie odstraszy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2015 o 13:55, McFlash napisał:

W2 przeszedłem na minimalnych ustawieniach, a mówiąc to mam także na myśli najmniejszą
możliwią rozdzielczość. Gra hulała do 20 fpsów. Prawdziwego maniaka cRPG żadna grafika
nie odstraszy ^^


Ja takim hardkorem nie jestem, ale żeby nie było że jestem fanbojem Redów to napiszę sprostowanie :) Pierwszego Wieśka kupiłem w Edycji Rozszerzonej chyba pół roku po premierze. Tak mi się spodobał, że potrem zamówiłem kolekcjonerkę dwójki. Był bugfest z początku, ale na żadnego buga uniemożliwiającego ukończenie nie natrafiłem. Grałem na Core2Duo i GTX 260 - ładnie i płynnie chodziło na średnio-wysokich. Nieco się jednak sparzyłem i dlatego trójkę kupuję 2-3 miechy po premierze jak wymienię kartę graficzną (jakoś w wakacje) i wyjdą stosowne patche.

A teraz sobie pykam w dwójkę na GTX 750Ti (na maxa bez uber) i nie rozumiem jak ktoś może narzekać na grafę w trójce. Nawet dwójka nadal świetnie wygląda i niewiele się graficznie zestarzała. Ktoś się zgadza, czy tylko ja mam takie odczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2015 o 14:10, KannX napisał:

Nawet dwójka nadal świetnie wygląda i niewiele się graficznie
zestarzała. Ktoś się zgadza, czy tylko ja mam takie odczucia?


Ja także się z tym zgadzam.Ostatnio zgarnąłem Wiedźmina 2 z promocji na GoG''u i nadal prezentuje się on wybornie.

Co do 3, to wymaganiami się nie za bardzo przejmuję, ponieważ zamierzam grać w nią na konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, podziwiam. Bo tak jak grafika w 2D, się nie starzeje, po latach i drobnych modyfikacjach dalej trzyma poziom, tak 3D pozbawione niektórych efektów po dłuższym czasie wygląda zdecydowanie gorzej. W wielu przypadkach wręcz nieomal niegrywalnie.

Dla mnie gra poniżej pewnego poziomu trochę psuję odbiór tytułu. Wolę poczekać, zagrać jak poprawią to i owo, lub sam poprawię konfigurację sprzętową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm .... ok. dwa, trzy tygodnie przed premierą trzeba będzie zapłacić za EK, czy będzie możliwość zapłaty przy odbiorze, czy będzie trzeba zapłacić kartą kredytową? A może będzie można dokonać przelewu?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób, które zamówiły edycję kolekcjonerską. Czy u was także w zakładce "zamówienia" na cdp.pl nie widać pre-order''u?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2015 o 20:28, vonArnold napisał:

Czy w grze będą gejowskie romansy dla Wiedźmina?

Dobre pytanie, nie można powiedzieć ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2015 o 20:28, vonArnold napisał:

Czy w grze będą gejowskie romansy dla Wiedźmina?


Na szczęście nie mamy do czynienia z Bioware, więc jestem pewien, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2015 o 20:28, vonArnold napisał:

Czy w grze będą gejowskie romansy dla Wiedźmina?

W CDA MacAbra pisał, że jest jakiś gej w grze, ale Geralt nie ma u niego szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2015 o 20:28, vonArnold napisał:

Czy w grze będą gejowskie romansy dla Wiedźmina?


;)

http://www.witchersite.pl/wiedzmin-3-juz-gralismy.html

Gdzieś w tym tekście

Spoiler

opisana jest postać leśniczego, który mówi Geraltowi, ze jest " inny ", na co nasz Wiedźmin odpowiada, że on także jest " inny ". Okazuje się, że leśniczemu chodziło o to, ze jest homoseksualistą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Wiedźminą, czy Transwiedzmiem bedzie można grać? Co z czarnym/azjatyckim Wiedzminem?

Gra tylko dla białych, heteroseksualnych mężczyzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2015 o 21:12, vonArnold napisał:

Gra tylko dla białych, heteroseksualnych mężczyzn?


I warto się z tego CIeSzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się