Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2015 o 14:28, Damianuss1 napisał:

Hehehe nieźle, na PC ktoś wystawił za tysiaka. Najwyższa kwota jaką znalazłem.


Nieważne za ile kto wystawia, ważne za ile będą ludzie kupować.
A jak zaczną kupować za tysiaka to mogę sprzedać swoją :)

Pytanie z innej beczki - była gdzieś dokładna informacją jak zamierzają ogarniać te dostawy do paczkomatów ? Z samochodu będą rozdawać jak w święta, czy aż tak wiele zamówień nie było :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2015 o 15:53, wolverine napisał:

Pytanie z innej beczki - była gdzieś dokładna informacją jak zamierzają ogarniać te dostawy
do paczkomatów ? Z samochodu będą rozdawać jak w święta, czy aż tak wiele zamówień nie
było :) ?


Nie wiem jak to zorganizują, ale wątpię, żeby w skali kraju była to znacząca ilość - zwłaszcza, że Paczkomaty to tylko jedna z możliwości dostawy ;)
Z ciekawości chyba się przejdę już po północy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Saturnie i sprzedają preorder Wieśka. Kosztuje on 59zł i w jego skład wchodzi steelbook, koszulka i 35zł zniżki na zakup Wiedźmina w Saturnie lub Media Markt. No szczerze mówiąc niezbyt pociągająca ''okazja'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2015 o 18:07, Kirabaxior napisał:

59-35=24 - tyle za koszulkę i steelbook to mało? :)


No niby tak, ale ja wolałbym preorder za 20zł, a w dniu premiery zniżka na Wieśka powiedzmy 30-40zł. Taki preorder byłby fajny, bo koszulka i steelbook mnie nie kręcą :) Jednakowoż kupno Wieśka w moim przypadku uzależnione jest od premiery nowych Radeonów w czerwcu - z tym co mam (GTX 750Ti) to nawet nie będę się do Wieśka zbliżał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, EK opłacona i teraz tylko czekać :) Razem na kompa, który go uciągnie blach :) To będzie majówka :) W Saturnie dają koszulkę w preorderze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2015 o 00:00, Kraju napisał:

W Empiku też i chyba jest nawet taniej.


Na stronach tych sklepów nie znalazłem niczego. Pewnie są tylko fizycznie w marketach. Chętnie bym zamienił różne badziewia typu mapa na koszulkę :) Taka promocja jest fajna z ich struny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz kupić sam pre-order z koszulką, którą przecież nie musisz kupować. W Empiku jest chyba za 40 czy 50 zł z koszulką i steelbookiem, w tym jest bon na 25 zł na zakup W3. Nie wychodzi tak drogo, a koszulka fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2015 o 00:40, Kraju napisał:

Zawsze możesz kupić sam pre-order z koszulką, którą przecież nie musisz kupować. W Empiku
jest chyba za 40 czy 50 zł z koszulką i steelbookiem, w tym jest bon na 25 zł na zakup
W3. Nie wychodzi tak drogo, a koszulka fajna.


Koszulka była by fajny dopełnieniem edycji kolekcjonerskiej. Ale wydałem 350 zł an nią i jest po prostu żal, że nie było właśnie koszulki a zamiast tego dali jakieś bibeloty :( Zastanowię się nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2015 o 16:59, pawbuk napisał:

Nie wiem jak to zorganizują, ale wątpię, żeby w skali kraju była to znacząca ilość -
zwłaszcza, że Paczkomaty to tylko jedna z możliwości dostawy ;)


Jedna z kilku, ale jedyna oferująca grę tuż po północy :) Chociaż znając życie i tak pewnie gdzieś ktoś dostanie wcześniej.
EK zajmują sporo miejsca a paczkomaty aż tak wielu dużych skrzynek nie mają. No nic, pożyjemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2015 o 12:30, wolverine napisał:

EK zajmują sporo miejsca a paczkomaty aż tak wielu dużych skrzynek nie mają. No nic,
pożyjemy zobaczymy


Mają, mają :) Zamawiałem sprężarkę powietrza, duże pudło, do paczkomatu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo tego było w Empiku? Dzisiaj byłem w Empiku w Bonarce w Krakowie i nigdzie nie widziałem. Akurat mam bon na 100 zł i dlatego wolałbym tam kupić niż w MM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2015 o 17:08, pawbuk napisał:

Dużo tego było w Empiku? Dzisiaj byłem w Empiku w Bonarce w Krakowie i nigdzie nie widziałem.
Akurat mam bon na 100 zł i dlatego wolałbym tam kupić niż w MM :)


W Empiku też nie widziałem, tylko w MM i w Saturnie, w obu bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2015 o 17:34, Kraju napisał:

W zeszłym tyg byłame w Empiku w Łodzi i było tego całkiem sporo. Może się już rozeszło.


Jutro odwiedzę jeszcze jeden Empik mając nadzieję, że wciąż jeszcze coś jest :D Jak nie to pewnie kupię w Saturnie ;( Szkoda, że takich cudów nie ma w sprzedaży cyfrowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się