Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

zbliżają się czerwcowe targi e3 i gamescom - mam nadzieję że dane nam będzie zobaczyć masę nowych materiałów, np. gameplay''e i trailery oraz że dawiemy się w końcu o przypuszczalnej dacie premiery (albo chociaż kwartał) - coś czuje że to będzie maj 2014 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy słusznie, ale łudzę się, że gra pojawi się na konferencji Xboxa One lub PS4. Marzenie, ale Gametrailers na pewno zaprosi do swojego studia ekipę by pokazali gameplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2013 o 17:49, Kraju napisał:

Nie wiem czy słusznie, ale łudzę się, że gra pojawi się na konferencji Xboxa One lub
PS4.


Wątpię, jeśli obie firmy skupią się na exclusive''ach - a MS prawdopodobnie tak zrobi, a Sony (IMO) też powinno pójść tą drogą, by podjarać ludzi, by odróżnić swoją maszynę od konkurencji. Nie mówię, że nie chciałbym, po prostu staram się patrzeć realnie. Cóż, za nieco ponad tydzień się okaże. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki będzie na pewno, ale mogliby wystawić grę dla odwiedzających (IMO i tak są to ludzie z branży) i może tak zrobią, ale będzie zakaz kręcenia i robienia zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2013 o 02:32, lis_23 napisał:

Ładnie wszystko wygląda, z każdym nowym screenem ładniej.

PS Mam pytanie ile było dodatków do W2? I czy jest jakas wersja zbierająca je wszystkie, pamiętam, że w tym ostatnim mieście na mapie były tereny na które nie można było wejść i tam ponoć rozgrywa się DLC. Pamiętam, że pojawił się też nowy poziom trudności? To by darmowe dodatki dla tych co mają już grę czy jak, bo po przejściu gry już jej nie instalowałem, a teraz chciałbym się za nią zabrać znowu. No i kiedy premiera W3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 21:04, Damianuss1 napisał:

Ahh ta epicka muzyczka przewodnia :D.


Też na to zwróciłem uwagę :D Szczególnie w pewnym momencie, taki powrót do jedynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się