Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 18.05.2015 o 13:34, vegost napisał:



Wczoraj dostałem nr listu, ale gdy go wpisuje lub wchodzę n konto cdp.pl to piszę, że
numer nieprawidłowy :o Albo ktoś walnął byka albo coś nie tak :D


Na razie większość tak ma, tyle że ja mam tylko nr przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 13:36, lis_23 napisał:

> Wczoraj dostałem nr listu, ale gdy go wpisuje lub wchodzę n konto cdp.pl to piszę,
że
> numer nieprawidłowy :o Albo ktoś walnął byka albo coś nie tak :D

Na razie większość tak ma, tyle że ja mam tylko nr przesyłki.


U mnie się już zmienił status na stronie InPostu. Jestem dobrej myśli..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się zmienia dynamicznie :)
U mnie rano nie było paczki, potem nagle się pojawiła ze statusem u nadawcy, a przed chwilą została dostarczona do sortowni.
Trzeba sprawdzać.
A może po prostu nie nadążają ze zmianą statusów ? Firmy kurierskie często tak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2015 o 13:42, cubbek napisał:


U mnie się już zmienił status na stronie InPostu. Jestem dobrej myśli..!


Ja cały czas nie mogę śledzić paczki, gdyż pisze mi, że numer jest nieprawidłowy. Trochę mnie to martwi, oby gra jednak doszła na czas, bo od środy mam trzy dni pracy pod rząd i chciałbym chociaż trochę pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 13:46, lis_23 napisał:

Ja cały czas nie mogę śledzić paczki, gdyż pisze mi, że numer jest nieprawidłowy. Trochę
mnie to martwi, oby gra jednak doszła na czas, bo od środy mam trzy dni pracy pod rząd
i chciałbym chociaż trochę pograć.

A ja z kolei specjalnie wziąłem urlop do końca tygodnia :D Wieczorem robię zapasy i zamykam się w swojej jamie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moja EK już czeka grzecznie w Paczkomacie :) ciekawe czy kod przyjdzie rzeczywiście po północy, czy jednak nieco wcześniej :) olałem filmiki z unboxingu, więc doczekać się nie mogę aż sam się dorwę do rozpakowywania :D
Komputer już gotowy na grę - procesor podkręcony, pamięć operacyjna zwiększona, karta graficzna wyczyszczona, sterowniki pobrane... Jeszcze dzisiaj monitor na błysk czyściłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 13:36, lis_23 napisał:

Na razie większość tak ma, tyle że ja mam tylko nr przesyłki.


Dobrze wiedzieć, myślałem, że tylko ja tak mam :) Oby do wtorku doszło tak jak obiecywali ;p

@pawbuk - No nieźle :) Poczekam ze dwa tygodnie jak sam do tej gry siądę. Uczelnia w ten weekend a komputer zapewne za tydzień dojdzie. Dołożyłem do i7 + 16 GB ramu i lepsze chłodzenie. Z pewnością wystarczy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 13:48, pawbuk napisał:

A moja EK już czeka grzecznie w Paczkomacie :) ciekawe czy kod przyjdzie rzeczywiście
po północy, czy jednak nieco wcześniej :)


Kody będą rozsyłane smsem od 23:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 13:53, EylembertTigg napisał:

> Na fanpage''u CDP powiadają, że GOG zdejmie blokade dopiero o 1...

Znaczy zagrają najbardziej twardzi i wytrwali :)

albo ci co sobie kupią o tej 23:00 grę wrócą do domu i zainstalują po czym się wyśpią i następnego gra dopiero zagrają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 14:01, sylwasss napisał:

Jakie te forum śmieszne. Żaden się nie kwapi o posta na temat wydajności. Tylko posty
o paczkomatach i odbiorze.
Jak by kogoś to w ogóle interesowało. Tu macie pierwsze testy wydajności:
http://www.pcgameshardware.de/The-Witcher-3-PC-237266/Specials/Grafikkarten-Benchmarks-1159196/


To jakiś pogrom jest. Szczególnie zwracając uwagę na wyłączone Hairworks. Poza tym dziwne rzeczy tam się dzieją bo r9285>gtx960>gtx780...
Z tego wynika, że tylko TitanX daję rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kodów wcześniej nie wyślą bo:
Szanowni Klienci,
przypominamy, że od wczoraj od godziny 22.00 wprowadzane są planowane zmiany w infrastrukturze serwerów. Proces ten zakończy się po 24 godzinach, czyli dziś ok. godz. 22.00. W tym czasie nie będzie możliwe śledzenie przesyłek na naszej stronie, nadawanie paczek bez etykiety (bezpośrednio w Paczkomacie), nie będą też wysyłane powiadomienia SMS/e-mail. Za utrudnienia przepraszamy.
Z poważaniem
InPost Paczkomat

Info wrzucone wczoraj o 22 na Facebooku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2015 o 14:17, Narmo napisał:

Info wrzucone wczoraj o 22 na Facebooku :P

Info wrzucone wczoraj. W informacji jest napisane, że od wczoraj (czyli od przedwczoraj) przez 24 godziny (czyli do wczoraj). Daty ci się pomyliły. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem informację na stronie Inpost, że to wszystko nie będzie możliwe od soboty do niedzieli. Dzisiaj normalnie sprawdzałem status przesyłki, nawet się w międzyczasie status zmienił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 14:13, EylembertTigg napisał:

> Jakie te forum śmieszne. Żaden się nie kwapi o posta na temat wydajności. Tylko
posty
> o paczkomatach i odbiorze.
> Jak by kogoś to w ogóle interesowało. Tu macie pierwsze testy wydajności:
> http://www.pcgameshardware.de/The-Witcher-3-PC-237266/Specials/Grafikkarten-Benchmarks-1159196/


To jakiś pogrom jest. Szczególnie zwracając uwagę na wyłączone Hairworks. Poza tym dziwne
rzeczy tam się dzieją bo r9285>gtx960>gtx780...
Z tego wynika, że tylko TitanX daję rade ;)

Optymalizacja niczym W2 w swoim czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie do gry powyżej 30 klatek na ultra potrzebujemy GPU w cenie konsoli, coś za coś. Wygląda to całkiem solidnie, szczególnie biorąc pod uwagę to, że część z tych kart do najnowszych nie należy. Szkoda, że nie pokusili się o zestawienie na high / medium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się