Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Czyli co? W dupe polecieli z Paczkomatami, bo nie dostane kodu? A tak odbiore dopiero jutro o tej 18 po pracy i tyle z mojego grania

Dzieki, Paczkosraty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 15:02, Shinigami napisał:

W każdym razie do gry powyżej 30 klatek na ultra potrzebujemy GPU w cenie konsoli, coś
za coś. Wygląda to całkiem solidnie, szczególnie biorąc pod uwagę to, że część z tych
kart do najnowszych nie należy. Szkoda, że nie pokusili się o zestawienie na high / medium.


To jest tylko gdybanie. Trzeba czekać do jutra na konkretne testy w średni, wysokim i bardzo wysokim zestawieniu sprzętów. Oczywiście b. wysokie wymagania mogą świadczyć o średniej optymalizacji. Zapewne na średnich detalach nie będzie to sensu. Prawdziwe spiny są przy maksymalnych detalach i ultra :) Parę klatek będą robiły różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 15:05, Piotrek_K napisał:

Czyli co? W dupe polecieli z Paczkomatami, bo nie dostane kodu? A tak odbiore dopiero
jutro o tej 18 po pracy i tyle z mojego grania

Eeeee, co? Dlaczego masz nie dostać kodu? Przeciez pawbuk napisał, że tak było wczoraj... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 15:13, Rick napisał:

Eeeee, co? Dlaczego masz nie dostać kodu?

Pewnie dlatego, ze jest 15:10, moja paczka ma status ''Czeka na odbior'', komorka na cdp.pl podana jest, a kodu nie ma. No wiec wszedlem tutaj, zeby poczytac, ale glupi na daty nie patrzylem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 15:14, Piotrek_K napisał:

> Eeeee, co? Dlaczego masz nie dostać kodu?
Pewnie dlatego, ze jest 15:10, moja paczka ma status ''Czeka na odbior'', komorka na
cdp.pl podana jest, a kodu nie ma.

No i tak jak było mówione jeszcze jak składałeś zamówienie, dostaniesz kod dziś o 23. W czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2015 o 14:58, Nalfein napisał:

Optymalizacja niczym W2 w swoim czasie...

Wydając na kartę 2500 zł ( gtx 980 ) możemy tutaj liczyć na 40-50 klatek bez Hairworksa, z którym będzie pewnie jakieś 20-15 klatek mniej. Raczej nie wieje optymalizacyjnym optymizmem. Gdyby zostawić grafikę w pierwotnej formie, gra potrzebowała by dwóch TitanX-ów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno premierowy patch na PC poprawia grafikę w grze i ogólnie gra wygląda lepiej, ale działa gorzej:

better LOD with less pop ups
better shadows and lighting on vegetation
some weather effects now have a slight blur at the horizon
again better shadows
water is now more dynamic because of tessellation - it reacts to Geralts magic signs and other influences
different color grading at the same time and weather when compared between pre and post patch
less colourful
they conclude that the graphical differences between both versions equals to another detail level, like from "very high" to "ultra"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałem opcje dostawy do domu Pocztą Polską... i póki co to widzę że moja przesyłka nie została nawet wysłana... :/
wyskakuje mi że nieprawidłowy numer przesyłki tak więc zgaduję że nie wysłano jeszcze... ale lipa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 15:26, Arczir2d2 napisał:

Ja wybrałem opcje dostawy do domu Pocztą Polską... i póki co to widzę że moja przesyłka
nie została nawet wysłana... :/
wyskakuje mi że nieprawidłowy numer przesyłki tak więc zgaduję że nie wysłano jeszcze...
ale lipa :/


U sporej grupy osób numer przesyłki jest niepoprawny. Jest to wina albo kuriera/poczty albo cdp, którzy nie wpisali jeszcze numeru do rejestru. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać jutro na przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze w tym, ze paczka od 4 godzin jest do odbioru, a ja nadal nie mam kodu? I jako, ze nie odbiore jej po tej 23 to bede musial czekac prawie 24 godziny zanim ja zobacze?

Nie kojarze tez zadnej informacji, ze smsa dostane kilkanascie godzin pozniej, a jedynie to:

Odnośnie szczegółowych statusów zamówienia będziemy Cię informować na bieżąco przy pomocy e-mail oraz sms.

Ale to juz akademicka dyskusja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 15:31, Piotrek_K napisał:

Moze w tym, ze paczka od 4 godzin jest do odbioru, a ja nadal nie mam kodu? I jako, ze
nie odbiore jej po tej 23 to bede musial czekac prawie 24 godziny zanim ja zobacze?

Nie kojarze tez zadnej informacji, ze smsa dostane kilkanascie godzin pozniej, a jedynie
to:

Odnośnie szczegółowych statusów zamówienia będziemy Cię informować na bieżąco przy
pomocy e-mail oraz sms.


Cytat ze strony cdp.pl "Paczkomaty InPost - odbiór po północy 19.05.2015 tylko dla zamówień złożonych do 11.05.2015 włącznie. Zamówienia złożone od 12.05.2015 do 15.05.2015 zostaną dostarczone do paczkomatów w późniejszych godzinach 19.05.2015."
Nie ważne, że paczka czeka na odbiór, premiera jest 19 i tylko wtedy będzie można ją dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nieuważnie czytasz. Od samego początku, kiedy tylko można było zamówić wiedźmina na cdp.pl była informacja: "odbiór w paczkomatach już po północy 19 maja". To chyba normalne, że kurierzy nie beda pracowali po godzinach tylko dlatego, że jest premiera gry, więc większość przesyłek trafiła do paczkomatów dziś, a ty sam, zgodnie z umową, będziesz miał możliwość odbioru zaraz po północy 19 maja. A nie, czekaj. Kilka godzin temu zmienili możliwość odbioru z paczkomatów o godzinę. Wszystko tak jak obiecywali prawie pół roku temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś zadał sobie trochę trudu, zamiast toczyć pianę wiedziałbyś, że tak będzie wyglądał odbiór w paczkomatach.

http://pomoc.cdp.pl/hc/pl/articles/203795208-Przedsprzeda%C5%BC-gry-Wied%C5%BAmin-3-Dziki-Gon-w-dniu-11-05-2015-Realizacja-zam%C3%B3wienia-krok-po-kroku#sec4

"W paczkomatach InPost będziesz mógł odebrać grę już kilka minut po północy w dniu premiery!

Uwaga! Ok. godziny 23:00 w poniedziałek 18 maja spodziewaj się otrzymania sms-a z informacją o możliwości odbioru paczki w wybranym przez siebie Paczkomacie InPost."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że kurier może przyjechać już dziś, czy dopiero jutro? A może w środę?
Specjalnie zrobiłem sobie wolne na dziś i jutro i mam nadzieję, że zagram przed środą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 15:45, lis_23 napisał:

Myślicie, że kurier może przyjechać już dziś, czy dopiero jutro? A może w środę?
Specjalnie zrobiłem sobie wolne na dziś i jutro i mam nadzieję, że zagram przed środą.


Cdp gwarantowało dostawę najpóźniej w dzień premiery, także środka odpada. Dzisiaj raczej też nie ma co liczyć. Przesyłka będzie jutro, teraz zależy tylko o której godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się