Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: FIFA 12 - recenzja

42 postów w tym temacie

A co z ludźmi, którzy stosowali metodę alt+f4 kiedy dostawali w dupę? Czy będziemy dostawać ptky za przerwane meczę z dużym prowadzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak.... To był największy mankament Fify11. Nie rozumiałem czemu pkt. doliczały się dopiero, bo zadecydowaniu czy chce grać rewanż czy nie.

Plaga "dzieciaków", które robił alt +tab w tym właśnie momencie, przez co te 30s, które miało się na przerwę stawały na 0,0,0,0,0,0...0,0 itd. Czy aż tak bardzo zależało im na tych pkt? Płakały, jak przegrywały.

Czy może ktoś powiedzieć czy to zostało naprawione w Fifie12? Dopóki się tego nie dowiem, nie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi autorze nie ma czegoś takiego jak "FC Barca". Jeżeli już się pisze FC to dalej podaję się pełną nazwę czyli wygląda to tak: FC Barcelona. Jeśli chce się dać zdrobnienie to należy napisać samo Barca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie jestem fanem ani PES''a ani FIFY i śmieszą mnie Wasze teksty typu która gra jest lepsza :P
porównujecie dwie różne gry!!! jedyne co je łączy to tematyka - piłka nożna.
Następnym razem zastanówcie się czym jest PES a czym Fifa bo symulator a grę arkadową porównywać to tak jak grafikę 2d z 3d
pozdro

PS
wybrałem fifę bo uwielbiam rywalizować z innymi graczami w piłce klubowej (wirtualnej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 17:50, kickson napisał:

nie jestem fanem ani PES''a ani FIFY i śmieszą mnie Wasze teksty typu która gra jest
lepsza :P
porównujecie dwie różne gry!!! jedyne co je łączy to tematyka - piłka nożna.
Następnym razem zastanówcie się czym jest PES a czym Fifa bo symulator a grę arkadową
porównywać to tak jak grafikę 2d z 3d
pozdro

PS
wybrałem fifę bo uwielbiam rywalizować z innymi graczami w piłce klubowej (wirtualnej)


Rozumiem, że pisząc o grze arcadowej, miałeś na myśli serię Fifa, natomiast symulator to seria Pro Evolution Soccer. Nie zgadzam się z tym stwierdzeniem, tym bardziej w świetle nowych odsłon tych serii.. póki co grałem w dema, ale już po tych wersjach widać różnicę - Pes jest strasznie schematyczny, konstruowanie akcji przychodzi z dziecinną łatwością a strzelanie bramek z 30 metra ciut lepszym piłkarzem to chleb powszedni. Wszystkie te minusy wiążą się z grą na czwartym (!) poziomie trudności, a więc co to za symulator ? Na dodatek grałem na klawiaturze. Próbowałem demo Fify i różnica w stosunku do poprzedniej odsłony jest znacząca - na trzecim poziomie trudności, grając Barcą przeciwko Milanowi, ciężko wygrać mecz w regulaminowym czasie gry. W obronie trzeba być skoncentrowanym, natomiast ataki należy przeprowadzać szybko lecz z głową. Liczy się drużyna. W demie gry Pes 2012, potrafiłem z łatwością przedostać się w pole karnym, trzymając piłkę przy nodze takim Riberym, natomiast w Fifie, grając choćby Iniestą czy Pato, taka sytuacja miała miejsce bardzo rzadko. Podsumowując, gry oceniam tylko po wersjach demo, ale myślę, że kiedy już zagram w pełnoprawne edycje, swojego zdania znacząco nie zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ekipy Gram.pl - w wersji demonstracyjnej gry na PC, dany zawodnik, niezależnie od miejscu na boisku, miał takie same morale. Czy ta sytuacja ma również miejsce w pełnej wersji gry, tyle, że na konsole ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do ekipy i graczy, a mianowicie nie mogę uruchomić fify 12. Po naciśnięciu GRAJ gra włącza się na moment, wyskakuje logo fify i po chwili aplikacja się wyłącza. Nie wiem czy wszyscy mają ten problem, prosiłbym o j odpowiedź a najlepiej rozwiązanie problemu.
Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczamy w pliku "replay0" (Dokumenty-FIFA 12-instance0) "tylko do odczytu".
Mi pomogło. Dalej tylko denerwuje mnie to, że mimo ustawień gra uruchamia się w rozdzielczości 800x600... Gram pikselami, ale się da... Czekam na patcha :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo że oficjalnie od dziś dostępna jest nowiuśka Fifa to ja już od środy (oczywiście dzięki Gram.pl :) mogę ja testowac. I jednym słowem jest bardzo dobra. Nawet jeśli ktos jest weteranem poprzednich odsłon to i tak minie kilka lub kilkanascie meczy zanim sie człek ogra. Odczucie które towarzyszy pierwszym potyczkom jest niezapomniane bo wszystko wydaje sie nowe, na nowo poznawane (mimo ze w poprzednie edycje gralo sie wyczynowo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gafar_20 Jak mogłeś od środy testować FIFE12, gdy do 30 bm godz 1.00 gra się nie uruchamiała, tylko był komunikat, że premiera jest 30.09. godz.1.00. U mnie po tym terminie gra się zainstalowała, ale po Obrazku z logo komp się wiesza i koniec balu. Już nigdy nie kupię gry w przedpłacie. Kłopoty z wiedźminem2, teraz to dziadostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co wy widzicie w tej fifie jedyne co się polepsza to grafika i to wszystko im bardziej chcą urealnić rozgrywke tym gorzej im to wychodzi
dla wprawionych graczy co grają po kilka może nawet kilkanaście godzin dziennie to jest spoko gierka ale dla przeciętnego gracza który wydaje prawie dwie stówki i po kilkudziesięciu minutach może paru godzinach wnerwiony wywala gre jak najdalej to kolejna porażka z serii fifa
wszyscy się jarają że super gra w obronie ale to jest właśnie najgorsze w tej grze gra w obronie
zawsze miałem z tym problem ale w tej odsłonie to poprostu gniot nad gnioty

zawsze lubiłem fife ale z roku na rok jest coraz słabsza
tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować