Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed Revelations – rozszerzony gameplay z targów E3 2011

11 postów w tym temacie

Adam Berlik

Poniższy trailer z Assassin's Creed: Revelations został zaprezentowany podczas tegorocznych E3. Teraz Ubisoft wzbogacił go o komentarz Ezio oraz nowy podkład muzyczny. Materiał jest dostępny w wersji z polskimi napisami.

Przeczytaj cały tekst "Assassin's Creed Revelations – rozszerzony trailer z targów E3 2011" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkąd zobaczyłem ten trailer na targach to wiedziałem że musi być kontynuacja ale trochę się zdziwiłem że akurat tak się skończyło...

Spoiler

Zupełny brak realizmu :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2011 o 12:28, Sanders-sama napisał:

Odkąd zobaczyłem ten trailer na targach to wiedziałem że musi być kontynuacja ale trochę
się zdziwiłem że akurat tak się skończyło...

Spoiler

Zupełny brak realizmu :-/


Czepiasz się. A to, że facet skacze z kilku-kilkunastu metrów do malutkiej (jak na takie coś) kupki siana rzuconej na twardy bruk, po czym wychodzi w idealnym stanie to niby pełen real? Gry rządzą się swoimi prawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2011 o 12:47, NemoTheEight napisał:

> Odkąd zobaczyłem ten trailer na targach to wiedziałem że musi być kontynuacja ale
trochę
> się zdziwiłem że akurat tak się skończyło...

Spoiler

Zupełny brak realizmu :-/


Czepiasz się. A to, że facet skacze z kilku-kilkunastu metrów do malutkiej (jak na takie
coś) kupki siana rzuconej na twardy bruk, po czym wychodzi w idealnym stanie to niby
pełen real? Gry rządzą się swoimi prawami.


Wiem ale takie było moje odczucie więc je napisałem...

@barth89

Poczekaj jeszcze z miesiąc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to to, że pokonuje praktycznie 20-30 przeciwników bez draśnięcia to pełen realizm. Daj spokój, rozgnietliby go kilka minut skoro było ich tak wielu. Nawet mimo tego, że facet jest Haszyszynem.
Gry rządzą się swoimi prawami. Wybuchające beczki chociażby to klasyczny przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować