Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

pr0gram - odcinek 57, dla odmiany nie opublikowany nocą

53 postów w tym temacie

Łukasz Wiśniewski

Jakoś musimy Was zaskakiwać, więc niespodziewanie wrzucamy pr0gram w samo południe. Tym razem będzie miedzy innymi o DLC do Deus Ex: Bunt Ludzkości, tudzież Diablo III, Men of War: Wietnam, wsparciu dla Europa Universalis III. Na dodatek dochodzą dywagacje o indie games.

Przeczytaj cały tekst "pr0gram - odcinek 57, dla odmiany nie opublikowany nocą" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super uczciwe podejscie do klienta prezentuje paradox, przeciez patche do ich gier sa platne (np wspomniany divine wind 10€). Za darmo nie mozesz uaktualnic gry ktora jest zabugowana bo nie, wydaja dodatki-patche i by moc miec aktualna gre trzeba kupowac dodatki. Naprawde super uczciwe... tak mam wszystkie dodatki do euIII+oba sprite packi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 16:42, Morgul napisał:

Super uczciwe podejscie do klienta prezentuje paradox, przeciez patche do ich gier sa
platne (np wspomniany divine wind 10€). Za darmo nie mozesz uaktualnic gry ktora
jest zabugowana bo nie, wydaja dodatki-patche i by moc miec aktualna gre trzeba kupowac
dodatki. Naprawde super uczciwe... tak mam wszystkie dodatki do euIII+oba sprite packi.


Przecież Divine Wind to dodatek, więc jest płatny. A patch olbrzymi do niego darmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ale aby patchowac gry paradoxu musisz kupowac dodatki inaczej nici z patchy, a jak wiadomo gry paradoxu na dzien dobry sa bugfestem grywalnym po min roku latania. Zeby w takim hoi3 cieszyc sie obsluga wielordzeniowych procow czy poprawa istniejacych bugow musisz kupic dodatek(chyba, ze cos sie zmienilo bo w zwiazku z tym systemem nie kupilem juz hoi3), zeby spaczowac eu3 musisz kupic dodatek, ogolnie bez dodatkow zapomnij o patchowaniu tych gier. Gry sa niszowe, jakos musza zarabiac, taka przyjeli filozofie ok, ale mowic, ze to jest uczciwe podejscie no to sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy zaczęliście uwzględniać w Waszych rozmowach posty i uwagi użytkowników? Jeśli tak jest w istocie to wspomnijcie o tym poście :P

A już na serio to serio powinniście pomyśleć nad jakąś drukowaną publikacją. Wspólne "wypociny" Myszastego i Lucasa jako książka do poczytania przed snem to byłoby coś świetnego. Musielibyście pomyśleć nad tematem i zarejestrować przemyślenia w inny sposób niż na dyktafon (z dygresjami, czy bez). Naprawdę powinniście się nad tym zastanowić, zwłaszcza, że macie sporą wiedzę nie tylko na temat gier, ale też historii, polityki, filmu, kultury (może trochę psychologii - ze wsparciem Trashki)... I da się zauważyć to w Waszych wypowiedziach.

Lucas, a Ty naprawdę zbierasz swoje felietony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 18:41, barth89 napisał:

Czy mi się wydaje, czy zaczęliście uwzględniać w Waszych rozmowach posty i uwagi użytkowników?
Jeśli tak jest w istocie to wspomnijcie o tym poście :P


Robią to nie od dziś. :P

W następnym odcinku shoutout dla mnie poproszę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 18:41, barth89 napisał:

Lucas, a Ty naprawdę zbierasz swoje felietony?


Zbieram się do przekucia części felietonów w coś więcej - ugryzienie gier od strony produkcji, biznesu, marketingu i socjo. Bo faktycznie o tym Krzysiek Gonciarz nie napisał... trza lukę zapełnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 19:39, Lucas_the_Great napisał:

> Lucas, a Ty naprawdę zbierasz swoje felietony?

Zbieram się do przekucia części felietonów w coś więcej - ugryzienie gier od strony produkcji,
biznesu, marketingu i socjo. Bo faktycznie o tym Krzysiek Gonciarz nie napisał... trza
lukę zapełnić.


To jakaś nieoficjalna zapowiedź ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można by się pokusić o jakąś rozpiskę kiedy jaka kwestia jest poruszana, bo czasami jestem ciekaw tylko jednej kwestii, i trzeba strzelać, w którym momencie panowie mówią o np. Call of Duty czy Mass Effect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2011 o 17:01, Paul_Luszyn napisał:

Czuć w kościach, że becie battlefielda się w tym tygodniu oberwie ...


I moim zdaniem całkiem słusznie. Bo choć cały czas kibicowałem tej grze, to po ograniu bety byłem przerażony tym, co zobaczyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 19:43, Lucas_the_Great napisał:

Uprzedzając pytania: prawie nie śpimy, nie nagrywamy, katujemy RAGE, coby dobry temat
był :)


dobry temat zawsze sie znajdzie,do tego setka dygresji i kolejny podkast gotowy:]wiec prosze sie nie wymigiwac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować