Zaloguj się, aby obserwować  
NyGgA_MiLy

Internet Radiowy---------Temat Ogólny

33 postów w tym temacie

kiedyś miałem radiówkę, przez pół roku, założyłem sobie gdyż to była jedyna możliwość podłączenia się do neta, jak sobie przypominam te nędzne 128 kb/s (i to w porywach) to aż się krew we mnie burzy, jedyna dobra strona tej radiówki to było to, że przez kilka pierwszych miesięcy nie musiałem abonamentu płacić i miałem za friko :), teraz mam neostrade 512 i czuję jakbym się przesiadł z dwudziestoletniego malucha na nowiutkiego mercedesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam odwrotnie - miałem stałe łączę (sieć osiedlowa LAN połączona z netem) , gdzie było ponad 700 kb, poza tym siec była zabezpieczona firewallami, teraz mam neo 512 i czuje sie jak bym sie przesiadł z Vipera na kosiarke :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2006 o 21:07, Ponury rzniwiaż napisał:

>

Mi sie rozlacza co 24 h bo tak chyba ma zaprogramowane ale naprawde zazdroscze mojej siosstrze
ciotecznej u ktorej teraz siedze 8mieszka w niemczech pod hellibrönem ) i ma lacze 100 mbit
s!!!! 200 x szybsze niz moja neo


Np w krajach skandynawskich mają takie łącze, że są zbulwersowani jak mają ping 15 tzn dla nich to są już lagi ! ;) a płacą dużo mniej niż najniższa opcja neostrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2006 o 11:30, Seqiu napisał:

Np w krajach skandynawskich mają takie łącze, że są zbulwersowani jak mają ping 15 tzn dla
nich to są już lagi ! ;) a płacą dużo mniej niż najniższa opcja neostrady.


Wiem wiem bo w koncu na takim laczu teraz siedze:)) Tutaj ping wyswietlany przy pomiarze to no zgadnijcie:))) cale 6 ms :)) I jak ja bede mogl wrocic do domu do polski:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem użytkownikiem modemu (duże rachunki, mała korzyść).
Od początku kwietnia mam radiówkę i jestem zadowolony. Mam średnią prędkość 160kb/s, gwarantowaną 128kb/s. Od 15 maja prędkość ma się podnieść do gwarantowanej 256kb/s. Wole mieć radiówkę za 35 zł miesięcznie niż droższą (i gorszą) Neostrade 128kb/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja radiówka niby jest 256 kb/s, ale maksymalnie wyciągnie 70 kb/s, często gubi pakiety ale nie muszę płacić abonamentu. Jeżeli internet nie będzie działać tak jak powinien to nie muszę płacić, tak mi powiedzieli goście którzy zakładali mi neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, niedługo zmieniam łącze, z 640/160 DSLki z Netii na radiówke 1024/1024 ze stałym ip, w związku z tym mam pytanie, jaki bede mógł osiągnąć maksymalny speed ściągania? 128kb/s czy moze da się troche więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem 128KB/s jest tylko teroretyczne, w rzeczystosci osiagniesz od kilku do kilkuastu KB mniej w zaleznosci od obciazenia sieci. Polecam tez kozystanie z jak najlepszego download manager''a co pomoze osiagnac lepsza wydajnosc i ominac ograniczenie serwerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i odkopuje stary temat, ale jestem na tyle zdesperowany że potrzebuje pomocy. Czy są jakieś sposoby na obniżenie pingu ? mam taki wysoki ze głowa mała, jeżeli ktoś byłby mi wstanie pomóc to byłbym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam radiówkę prędkość taka sobie. Mam dwa nadajniki kolo siebie xD
Jeden na strażaku a drugi na wprost mieszkania xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam internet radiowy, którego dostawcą jest Intan. Wygląda to tak: Nadajnik za Oknem > Kabel LAN> AC/DC Adapter> Kabel LAN do PC.

Moje pytanie brzmi.
Czy moge kupić jakąś przejściówkę aby dopiąć jeszcze jeden kabel lan do drugiego PC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować