Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

L.A. Noire: The Complete Edition na PC oficjalnie – znamy datę premiery i wymagania sprzętowe

86 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2011 o 20:06, Crew_900 napisał:

Takie wymagania, pewnie znów port jak GTA IV tylko, że gorszy.


Na pewno.

Pierwszy raz w wymaganiach widzę 8GB RAM i taką różnicę między wymaganą kartę NV a AMD. Pewnie chodzi o 3D, jeśli nie to dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wtffff ?! To już się zastanawiam jakie wymaagnia będą przy GTA 5...

Intel Core i9 Extreme 24-core 7,55 Ghz
32Gb Ram
GTX 795 10gb v-ram, 1024bit

... i to są minimalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy ale przy grafice na poziomie Ojca Chrzestnego II (może trochę przesadziłem ale jednak) wymagania są horrendalnie wysokie. Czyli wiadomo, że spartolili robotę tak jak przy GTA IV mimo, że mieli sporo czasu. Ehhh R* kocham Was za wspieranie PeCetów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy, ze karta jest w, powiedzmy, 50% kompatybilna z DirectX 9?

Wymagania - niskie, ale jeśli będzie GFWL, to sobie na pewno odpuszczę. Mogliby to lepiej zintegrować ze Steamem, achievementy wolę nabijać tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gtx 580 ?
Rozumiem że panowie z Rockstara przestali się już ukrywać z brakiem optymalizacji konwersji z konsol na PC.
Sorry Johny, ale pierwsza część Crysisa ma lepszą grafikę, a nie wymaga takiego potwora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to jakaś pomyłka. Widziałem grę na konsolach i grafika nie powala. Jeżeli to port znaczy, że R* ma gdzieś graczy komputerowych i dla mnie to już koniec z grami od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minimalne, jak minimalne. Jak mam odpalić gierke na FULL HD, ze wszystkimi bajerami
(gdzie konsola juz dawno wysiada przy 720p), to raczej ma prawo wiecej wymagać. Albo ja czegos tu nie łapie.
Reasumujac... ciekawe jak gra będzie smigać na kompie spelniajacym minimalne wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba wkradł się błąd, co do ramu.Z tego co pisza w cd-action, to minimalne jak i zalecane to 2gb.8gb to mało realne wymagania bo za dużo osób to nie ma aż tyle ramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2011 o 20:32, Zgreed66 napisał:

Albo ja czegos tu nie łapie.



No nie łapiesz, że to jest port z konsoli, czyli reasumując produkt, który technologicznie powinien latać w full hd w 60 klatkach z ustawieniami max na 2-3 letnim sprzęcie bez zgrzytu, a w zalecanych jest podany komp z kosmosu... do nowego BFa to bym zrozumiał jakieś takie kosmiczne wymagania, ale do tego ? Do gry która wygląda jak wygląda, czyli oprócz obłędnej animacji twarzy postaci, mocno przeciętnie.

Chyba, że te zalecane to do odpalenia gry w stereoskopowym 3d albo w rozdzielczościach 4096+ na multi-screenie czy rzutniku, wtedy by się pi razy drzwi zgadzało.
Ale chyba żadna firma nie podaje wymagań do gry w nietypowych warunkach, masę produktów można odpalić i w 3d i w nietypowej rozdziałce np na rzutnikach, ale żaden producent nie podaje wymagań do odpalenia gry w ten sposób.
Zalecane idą pod odpalenie gry w full hd z ustawieniami tejże na max pod rendering dx 11, stąd takie zdziwienie ludzi, że rozrzut jest z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyyyy na konsole wygląda gorzej niż pierwsza Mafia na PC, animacje tyle zżerają pieca? Nie wierzę. Zapodadzą tekstury, które wypalą nam w 10s oczy? Nie wierzę. Dostaniemy kijowy port z konsol i przez to takie wymagania? Nie chcę, ale wierzę.

A myślałem, że wpadnie super gierka na jesieni...najwyżej kupi się wersję konsolową gdzieś za grosze, łaski bez. Jeszcze najlepiej używkę, bo to ostatnio boli twórców najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować