Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

10 milionów PSP

20 postów w tym temacie

Oj ktoś tutaj słabo umie angielski, bo jak można pomylić "shipment" z "sale". Sony wyprodukowało i rozprowadziło do sklepów 10 mln egzemplarzy, a to ile sprzedało to nie wiadomo, lecz jest to mniejsza liczba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Wbrew narzekaniom malkontentów, pierwszej konsoli przenośnej firmy Sony powodzi się naprawdę nieźle. Do teraz na rynek trafiło 10 milionów egzemplarzy PSP i tym samym handheld pokonał szybkością penetracji rynku obie dotychczasowe konsole stacjonarne Sony.

Przeczytaj cały tekst "10 milionów PSP" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie widzę tu sformułowania sprzedano.. Jest tylko rozeszło się a to niekoniecznie musi być równoznaczne. Gorzej z tym trafianiem w ręce , no ale cóż. Po co się czepiać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ckamil666 po twoim komentarze widac ze konsolki nie masz :). Dla mnie PSP jest wybrakowane.. oczywiście wyglad ma wspaniały gorzej czesciowo z funkcjonowaniem. Ale jeśli Sony się postara potem z PSP2 to widze konkurenta dla nintendo. Na razie to raczej sony jest uczniem. W koncu nic dziwnego to ich pierwsza konsolka przenosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSP2 luudzie, poczekacie z dobre 5 lub wiecej lat, jak ciagle czeamy na PS3 !!
Ja mam PSP juz od czerwca 2005 rzeczz jasna i:
-"pojemność" gier, tzn jak w Midnight Clubie 3, trzy ogromne wolne miasta, to naprawde mnei zadziwilo
-grafika jest taka,moze sie tu amatorsko wyraze, jak w grze 1 rok temu na kompie (to naprawde niezle)
-jednak przy lekkim uderzeniu konsola resetuje sie, bateria czasem wyskakuje i inne nieprzyjemne rzeczy sie dzieja, lecz kupilem dobry pokrowiec, w ktorym jej nic sie juz niczle go stanie :D, bo standardowego mogli nie dawac, bo tylko z zasadzie przeszkadza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skater_ wlaśnie zdecydowanym minusem jest jej delikatnosc i no pewne niedopracowanie oraz ZA MAŁO GIER;). Jak będzie większy wybór i troche stanieje to sobie kupie do kolekcji z Nintendo DS :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha nie wiem czy ktoś widział fotke FAKE na której ekran został przeniesiony jak w nintendo DS a przyciski zciśniete. I konsolka zamykana jak DS. Choć to zdjecie było FAKE ale tego kolesia co to zrobił powinni zatrudnic :). Naprawde wyglądało to klasa i bezpiecnzie stabilnie i w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skater_ "grafika jak rok temu an kompie" czy ty masz pojecie o tym psizesz ?? :D Samo psp jest 2x slabsze od ps2 :P ,a gry na ta sotatnia wygladaja jzu baaardzo slabo . Wrazenei tylk otakie sprawia maly ekranik an ktorym nie dojzy sie za duzo :-] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wy sie cieszcie, ze w ogule takie cudko wyszlo. Jak na takie male urzadzenie, to mozna porownac do gry PC, 1 rok, no moze 2 lata :) oczywiscieni nie do CMR 2005 , czy TRD2, ale jak na pierwszy rz Sony bardzo dobrze zrobilo kosolke PSP z taka objetoscia gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam pomóżcie mi.
Miałem softa na psp 1.52 i żeby mi działały kopie zapasowe gier, wpierw zmieniłem go na 2.00, a potem zmieniłem go na 1.50.Spox, gry chodziły czadowo
Ale na giazdkę dostałem film na umd, kiedy włożyłem napisało mi że wersja ma być conajmnioej 1.52.
Ale ktoś mi powiedział że wystarczy program "Wab Version Changer", który niby zamienia nazwe softu, a nie samego firmwara, ale po "zmianie na 1.52" pisze że nie można odtworzyć umd.
Więc chciałem go zmienić (softa) na jak najlepszego i zmieniłem na 2,60, film chodzi, gry nie.
Przeczytałem że soft 2.50 obsługuje kopie zapasowe gier i filmy.
lecz kiedy ściągłem go i chce go wgrać pisze mi:
The system software on your PSP
system is version 2.60.
There is no need to update.

Proszę pomóżcie, może coś źle robie, błagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować