Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Battlefield 3 od dziś dla wszystkich!

241 postów w tym temacie

Ja już się w betę nagrałem, jestem zachwycony, ale chyba nieawem skończę grać, żeby zostawić sobie jak najwięcej na premierę pełnej wersji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję że chyba zassam sobie tą betę :)
A powiedzcie mi: to będzie w formie jakiejś instalki ?? Tak jak pełna gra ??
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coz jaka beta jest przekonacie sie dzis sami... Jest sporo bugow.. no i battlelog nie jest taki piekny jak sie zdawalo.. bo to poprostu stronka... odswiezona lista serwerow i tak ma juz nieaktualne dane(nawet gdy odswiezasz tylko konkretny serw).. itp itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beta jest w formie instalki ściaganej przez Origin. Sama beta odpala się przez webowy interface, który jest bardzo fajny, coś a''la facebook - masz profil, staty, możesz założyć własną grupę - ukłon w kierunku klanów. Avatary, screeny, i inne cuda wianki.

Co do rewolucji... jak dla mnie to mix MOH:T1 oraz COD:BS....
Jeżeli podobał Ci się BFBC2 to BF3 to całkowicie inna gra. System przyznawania doświadczenia, zdobywanie sprzętu oraz jego "ewolucja" jest z MOH:T1. Tutaj mam nadzieję że w finalnej części punkty będą przyznawane i zapisywane "on the fly" bo teraz jeśli wypadniesz z severa w ostatniej minucie przed zakończeniem to tracisz wszystko...

Rogrywka jest na poziomie COD:BS. Czyli mapa (Operation Metro) to duża ale bardzo ograniczona przestrzeń, zniszczeń mamy tyle co w COD. Tutaj się rozczarowałem, gdyż nieśmiertelne śmietniki pomagają nam w osłonie. Nie było by to dziwne ale park jest ubogi - wiecej krzaków niż np. murków. Czołganie i steady shoot - ogólnie atak to skradanka a obrona to kampienie. Jeżeli masz niski próg cierpliwości (jak JA;)) to domownicy szybko zwrócą Ci uwagę :) byś używał mniej *&rwa.. ;)

Podsumowując dupska nie urywa, można pograć ale nie zniszczyło mnie to tak jak BFBC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Harpen, skąd wygrzebałeś tę informacje, ale jest ona nieprawdziwa. Przynajmniej, w przypadku PS3 na którym beta, od kilku minut jest dostępna do pobrania dla każdego.... Po raz kolejny pseudo-news, który posiada błąd i po raz kolejny, należy on do Harpena. Czy redakcja gram.pl tego nie widzi? Przecież koleś nie potrafi nawet newsa napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 09:59, MomoTheKiller napisał:

Co do rewolucji... jak dla mnie to mix MOH:T1 oraz COD:BS....
Jeżeli podobał Ci się BFBC2 to BF3 to całkowicie inna gra. System przyznawania doświadczenia,
zdobywanie sprzętu oraz jego "ewolucja" jest z MOH:T1. Tutaj mam nadzieję że w finalnej
części punkty będą przyznawane i zapisywane "on the fly" bo teraz jeśli wypadniesz z
severa w ostatniej minucie przed zakończeniem to tracisz wszystko...

Rogrywka jest na poziomie COD:BS. Czyli mapa (Operation Metro) to duża ale bardzo ograniczona
przestrzeń, zniszczeń mamy tyle co w COD. Tutaj się rozczarowałem, gdyż nieśmiertelne
śmietniki pomagają nam w osłonie. Nie było by to dziwne ale park jest ubogi - wiecej
krzaków niż np. murków. Czołganie i steady shoot - ogólnie atak to skradanka a obrona
to kampienie. Jeżeli masz niski próg cierpliwości (jak JA;)) to domownicy szybko zwrócą
Ci uwagę :) byś używał mniej *&rwa.. ;)


Ciekawe, szkoda, że wszystko o czym mówisz miało miejsce w Alfie. W becie jest dostępna mapa Caspian Border (ta z samolotami). Jest ogromna (chociaż nie jest to największa z map w BF3) i gra się w nią jak w prawdziwego Battlefielda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@bonescraper - wczoraj o 24.00 jak grałem w Bete to jedyny server z Caspian Border to był zabezpieczony hasłem server EA.

Niestety dzisiaj nie miałem okazji sprawdzić bety (praca itp) ale jeżeli Caspian Border jest dostępna to bardzo się ucieszę.

Na oficjalnej stronie jest informacja że dostępna jest tylko mapa Operation Metro - Rush mode.
http://www.battlefield.com/battlefield3/1/beta
Dodatkowo Pytanie i odpowiedź:
I SEE THERE ARE SERVERS UP FOR A SECOND MAP ON PC. CAN I ACCESS AND PLAY THIS MAP?
No. THIS MAP IS ONLY FOR INTERNAL BACK-END TESTS.

- tak jak mówiłem. Następnym razem bonescraper postaraj się bardziej jak będziesz siał flame :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 10:17, Gospo napisał:

Po pracy zassam, zobacze czy w ogóle mój sprzęt udźwignie i wtedy pomyslę o zakupie :-)


Sprobuj - ja też jestem mile zaskoczony - liczyłem na mocne LOW Detail a gram na Medium/High.
Trzeba troszkę cieprliwości bo czasem zerwie server... i to klikanie Alt+ Enter (gra odpala się z poziomu/przez web interface w oknie, servery też ladują się w oknie ale szybkie ALt+Enter i jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, fajnie fajnie, kompletnie zapomniałem o tym. HMm Origin no tak, znowu muszę się gdzies zarejestrować, no trudno, coś się wymyśli. Ale betę chętnie przetestuję kurka na PieCu swoim, zobaczę przy okazji czy staruszek pociągnie tą gierkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę szybkość mojego łącza betę bedę ssał przez parę dni :D Szkoda, ze trzeba to zrobić przez orgin. Inaczej zassałbym sobie u kumpla. W kazdym razie chcę sprawdzić jak to będzie dzialało na moim sprzęcie zanim zdecyduje się na zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 10:27, MomoTheKiller napisał:

Sprobuj - ja też jestem mile zaskoczony - liczyłem na mocne LOW Detail a gram na Medium/High.


Bo ta mapa jest mała, nie ma pojazdów i jest na ograniczoną liczbę graczy. Na Caspian Border możesz się zdziwić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na marketplace też już jest (nie, nie będe się znęcał nad harpenem ;-). Wprawdzie na razie tylko dla tych, którzy wygrali kumulację w totka:

http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,10374910,Krotka_pilka__Beta_Battlefield_3__Nie_stac_Cie_na.html?bo=1

Ale miejmy nadzieję, że Microsoft się pokapuje w swoim failu i wkrótce dopuści też tych, którzy groszem nie śmierdzą :P

ps. Ja sam nie wiem czy sprawdzać czy nie... Gry nie zamierzam kupować, dopóki EA nie zmieni zapisów w Origin, ale korci mnie żeby zobaczyć jak to będzie chodzić i wyglądać na moim blaszaku (wersja iksowa wiadomo - no ale może też rzucę okiem) i czy naprawdę jest takim "kopiuj-wklej" z BC2 na jakie wygląda, czy też DICE wrzuciło coś nowego ;-) Tyle, że nawet nie wiem czy znajdę tyle czasu, żeby to zassać... No i granie bez squadu znajomych to fail...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę polecam, gram w bete od 27 i naprawdę poszli o krok do przodu. Nie podoba mi się to menu przeglądarkowe, to jest straszny minus tego. Za te słowa pewno mnie fani Coda znienawidzą ale. BF3 w przeciwieństwie do CoD poszedł do przodu, dodali kilka naprawdę fajnych rzeczy. Nie jest to na pewno to samo co BC2 albo BF2. Broń da się dostosować podczas czekania na respawn. Jest to bardzo przydatne i w sumie kluczem czasami do sukcesu. Strzela się czasami naprawdę trudno. Karabinem potrafi miotać jak szatan. Jednym ze smaczków które mi się bardzo podobały jest latarka taktyczna. Akcja mapy potrafi się zmienić z dziennej walki na świeżym powietrzu na strzelaninę w ciasnych i ciemnych pomieszczeniach metra. Co ma do tego latarka taktyczna ? Ma dość sporo, nie tylko daje światło ale przede wszystkim oślepia graczy na których się poświeci. Tak jak w prawdziwym życiu, gdy ktoś w ciemności odpali ci prosto w oczy jakieś źródło światła tylko 10x mocniej. Inną rzeczą jest odbłysk od szkła lunety snajpera. Trochę jest to zbyt wielkie przegięcie. Nie wiem jak jest naprawdę ale tu trochę za bardzo to zrobili. Więc snajperzy nie znajdujący się w cieniu bójcie się :D I See You. Co do grafiki. Jest moim zdaniem mały postęp, i w sumie dobrze, bardzo pasuje do klimatu walki i jest o niebo lepiej zoptymalizowana, na moim średnim kompie śmiga bez minimalnego spowolnienia na wysokich. Dodając jeszcze odgłosy strzelania, przelatujące koło ciebie rakiety, plujące ogniem lufy karabinów które bez tłumika płomienia naprawdę stają się czasami widoczne i zdradzają pozycję gra ma u mnie 5. Czekamy do pełnej wersji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 10:37, Henrar napisał:

> Sprobuj - ja też jestem mile zaskoczony - liczyłem na mocne LOW Detail a gram na
Medium/High.

Bo ta mapa jest mała, nie ma pojazdów i jest na ograniczoną liczbę graczy. Na Caspian
Border możesz się zdziwić :P


W sumie tak... ta mapa jest tylko lub aż na 32 graczy. Eksplozji wielkich nie ma...
Co do Caspian Border to na forum znalazlem informację o tym że jest podane oficjalne hasło by móć dostać się na caspian Border. Brzmi ono: Appletini. Nie wiem czy działa ale opinie są podzielone. Jeżeli ktoś posiada takie hasło to jakby się podzielił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To biorąc pod uwagę, że w BC2 grałem w 1280x1024 na High, ale bez anizotropow ani AA, to nawet jak tutaj bedzie na LOW chodziło to będę zadowolony, bo grafa na low i tak będzie wyczesana :) A jak za rok zmienię sprzęt na lepszy to będzie i HIGH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować