Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Battlefield 3 od dziś dla wszystkich!

241 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2011 o 13:42, MomoTheKiller napisał:

> > > Tam mogę poczekać jeszcze parę godzin :]
> > raczej 2-3 dni bo pamiętam jak to z betą BF:BC2 było
>
> Haha, dokladnie. Nie robmy sobie nadzieji, bo dzisiaj granie w bete przy lagach
to bedzie
> koszmar :)
> Tez pamietam jak byla beta bfbd2 i jak wtedy rzucalem miesem w 1 dniu grania ...


Co do "PING" to na zone EUROPE miałem od 25-50. A nie mam pro netu jakiś sh!t z ASTER
- do 20 mb czyli jakieś 9,5 mb :P bo 20 mb mam tygodniowo :) o lagi bym się nie martwil
:)


@MomoTheKiller - nam tu nie chodzi o bete zamknieta tylko ta otwarta, ktora wystartuje juz dzis za pare godzin. Otwarta, dla wszystkich - jak to mialo miejsce z beta bfbd2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Henrar

A jak to wygląda na PS3? Bardziej pachnie MOHem czy BC2, bo są strasznie podzielone zdania? I czy faktycznie gameplayowo i graficznie to wyglada gorzej niż BC2? Pytam bo dopiero w weekend będę miał czas ogarnąć betkę. Jak czytam forum, to widzę że wiesz o co chodzi i twoje opinie są dosyć wyważone jeżeli chodzi o ich rzetelność, tak więc proszę żebyś się wypowiedział o: grafice, recoilu broni, sterowaniu (jak teraz się kładzie na glebę?) i dźwięku. Czy shotgun nadal ściąga za 1 strzałem z połowy mapy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 13:42, MomoTheKiller napisał:

Co do "PING" to na zone EUROPE miałem od 25-50. A nie mam pro netu jakiś sh!t z ASTER
- do 20 mb czyli jakieś 9,5 mb :P bo 20 mb mam tygodniowo :) o lagi bym się nie martwil
:)


mi bardziej chodziło o to jak wszyscy zaczną sciągać a w tym przypadku to moje łącze jest kiepskie UPC 50 Mb/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 13:51, xexexe napisał:

> > > > Tam mogę poczekać jeszcze parę godzin :]
> > > raczej 2-3 dni bo pamiętam jak to z betą BF:BC2 było
> >
> > Haha, dokladnie. Nie robmy sobie nadzieji, bo dzisiaj granie w bete przy lagach

> to bedzie
> > koszmar :)
> > Tez pamietam jak byla beta bfbd2 i jak wtedy rzucalem miesem w 1 dniu grania
...
>
>
> Co do "PING" to na zone EUROPE miałem od 25-50. A nie mam pro netu jakiś sh!t z
ASTER
> - do 20 mb czyli jakieś 9,5 mb :P bo 20 mb mam tygodniowo :) o lagi bym się nie
martwil
> :)

@MomoTheKiller - nam tu nie chodzi o bete zamknieta tylko ta otwarta, ktora wystartuje
juz dzis za pare godzin. Otwarta, dla wszystkich - jak to mialo miejsce z beta bfbd2

Tak wiem... ale pracownicy DICE mówili że liczba serverów będzie X razy większa.... a servery z tego co widziałem są na niezależnych hostach. Do tego samych serverów "pustych" było wczoraj ~ 50 i liczba rosła.

Wątpie by pozwolili sobie na wpadkę z bety BFBC2 czy chociażby pierwszego tygodnia po premierze - pamietam że tam też mistrzostwo było jeśli chodzi o servery.

Co do ściagania - to też myślę że na zewnętrznych hostach będą pliki do pobrania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2011 o 13:55, MomoTheKiller napisał:

Tak wiem... ale pracownicy DICE mówili że liczba serverów będzie X razy większa.... a
servery z tego co widziałem są na niezależnych hostach. Do tego samych serverów "pustych"
było wczoraj ~ 50?

Wątpie by pozwolili sobie na wpadkę z bety BFBC2 czy chociażby pierwszego tygodnia po
premierze - pamietam że tam też mistrzostwo było jeśli chodzi o servery.


Jesli chodzi o notke od DICE z serwerami to pierwsze slysze - no ale mam nadzieje, ze tak wlasnie zrobia i sie jakos od tego nie wykreca

Rozumiem, ze pustych serwerow wczoraj bylo 50, ale pamietaj kolego, ze to bylo wlasnie wczoraj :) A dzis jak sie rzucimy wszyscy to moge Cie zapewnic, ze bedzie ... "ciasno" :)

Hmm niezaleznych hostach powiadasz... czyli, ze kazda firma hostujaca serwery do gier moze postawic serwer, gdzie gracze grajacy dzis w bete beda mogli na nim spokojnie grac?

Bo jesli to sie tyczy tylko kilku wybranych firm hostingujacych to bedzie taka sama akcja jak w bfbd2 czyli id3.net i multiplay.co.uk ( nie wiem czy zachowalem poprawna pisownie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 13:54, wide napisał:

A jak to wygląda na PS3? Bardziej pachnie MOHem czy BC2,

W sensie cała gra? Na Operation Metro grze bliżej do MoHa niż do BC2, głównie dzięki temu, że nie ma pojazdów.

Dnia 29.09.2011 o 13:54, wide napisał:

I czy faktycznie gameplayowo i graficznie to wyglada gorzej niż BC2?

Czy ja wiem? Mi się akurat dobrze grało, o wiele lepiej niż w BC2. Jeżeli chodzi o grafikę to trudno opisywać wrażenia na podstawie sesji w tunelach metra na ulicach miasta. Jest tylko jeden otwarty fragment i IMO wygląda to gorzej niż to, co prezentowało Valparaiso w BC2.

Dnia 29.09.2011 o 13:54, wide napisał:

tak więc proszę żebyś się wypowiedział o: grafice

Po tym jednym fragmencie mogę na razie napisać, że BC2 wygląda nieco lepiej. Problemem jest nie tylko wygląd, co samo działanie gry - gra czasem gubi klatki, raz na jakiś czas na ułamek sekundy ekran robi się cały granatowy. W dodatku jest trochę glitchy graficznych, ale da się przeżyć.

Dnia 29.09.2011 o 13:54, wide napisał:

recoilu broni,

Recoil (i ogólnie cały gunplay) jest b. dobry, IMO nie czuć, że strzelasz z kartonu :)

Dnia 29.09.2011 o 13:54, wide napisał:

sterowaniu (jak teraz się kładzie na glebę?)

Na domyślnych ustawieniach kladziesz się na ziemię po przytrzymaniu R3 a kucasz po krótkim naciśnięciu. Reszta rozstawienia jest podobna do tego, co jest w innych FPSach (chociaż są pewne wyjątki - nóż na R2).

Dnia 29.09.2011 o 13:54, wide napisał:

i dźwięku.

Jednym słowem - masakra, niby tylko DD, ale ściany się trzęsą aż miło.

Dnia 29.09.2011 o 13:54, wide napisał:

Czy shotgun nadal ściąga za 1 strzałem z połowy mapy? :P

Shotguna nie sprawdzałem.

BTW. Najbardziej wpieniającą rzeczą jest latarka, khem, odblask na lunecie, który powstaje po strzale ze snajperki. Strasznie łatwo go zlokalizować, co dla niektórych (w sensie snajperów) nie jest miłą rzeczą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, nie ma opcji zmiany ALE .... możesz zmienić avatar :P

"NO. WE ARE STILL FINE TUNING THE RANKING SYSTEM AND WE DON’T WANT TO GIVE BETA PLAYERS AN UNFAIR ADVANTAGE WHEN BATTLEFIELD 3 LAUNCHES. You will keep your soldier name, though."

I teraz się pojawia pytanie czy będzie jak w BFCB2 że masz konto i X soldiers. Czy Ajne Soldat z nazwa konta Origin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 14:08, darth_boro napisał:

Beta jest już dostępna na Origin!


Powaznie ?! Haha, po czym poznac, ze beta jest dostepna ? Origin nieziemsko scina ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 14:10, xexexe napisał:

> Beta jest już dostępna na Origin!

Powaznie ?! Haha, po czym poznac, ze beta jest dostepna ? Origin nieziemsko scina !
:)


No racja nie chce mi się wcale załadować strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 14:12, Kraju napisał:

Beta znajduje się w zakładce "Bezpłatne Gry" tak? Bo jak na razie ta zakładka coś mi
nie działa. :D

Tak, próbuj odświeżać, powinien ci wyskoczyć banner z betą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować