Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Battlefield 3 od dziś dla wszystkich!

241 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2011 o 14:50, Kraju napisał:

Jak ma Ci to przynieść, skoro gra pobiera się przez Origin i musi zostać ściągnięty przez
ten program, aby została gra przypisana do konta. Przynajmniej tak sądzę.


Ten plik domyślnie zapisuje się w folderze Pobieranie czy jak to tam się po polsku nazywa. Dopiero o odpaleniu walczy z Origin. Czyli Origin inicjuje ściaganie i instalke... na gametrade czytałem że ludzie ściągali ze złodziejskich stron sami te instalki. I działało... ale nie wiem.. jak się do tego odnieść. Mozna poczekać ;) nauczyc się cierpliwości przed późniejsza flustracją hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 14:48, MomoTheKiller napisał:

macros - jest opcja budowania makr do gier w panelach Razer.
I np. zamiast klikać PPM (dla ZOOM) a potem (LSHIFT) dla SS (SteadyShot) to robisz makro
które wykonuje sekwencje za Ciebie. Czyli klikasz np." E" i masz Zoom z Steadyshoot od
razu. Zrobiłem tak z nożem bo przyzwyczaiłem się do klikania i zabijania a nie wyciagania,
szukania go po spodniach itp...

http://www.groovypost.com/howto/howto/create-razer-mouse-macros-21674/ prosty tutorial
dla posiadaczy myszy lub klawiatury firmy RAZER.


Dziekuje uprzejmie, bardzo przydatna informacja bo tak sie sklada, ze jestem posiadaczem Razera Deathadder ;). Jeszcze raz dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się to czyta z perspektywy człowieka który jak Wy... to samo przechodził w poniedziałek :D hehehe
Jeżeli nie dane Wam będzie zagranie na Caspian Border ;) kupcię BF3 - nie sugerujcię się mapą w klimacie Medal of Call for Battlefield :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo się gra instaluje? Bo właśnie skończyło się pobieranie i trwa teraz proces instalacji, a nie ma żadnego paska postępu ani nic.

edit./ Gra się zainstalowała! Właśnie odpalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 15:05, Kraju napisał:

Długo się gra instaluje? Bo właśnie skończyło się pobieranie i trwa teraz proces instalacji,
a nie ma żadnego paska postępu ani nic.


Krótko max z 2-5 min. Potem ew. update Game Managera na stronie, Java/flash w zależności od przeglądarki. I znając życie zapłacze Ci o sterowniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 15:17, crazyjuice napisał:

klikam na ten baner i nic sie nie dzieje wtf ???

Zrób restart kompa, sprawdź sterowniki, odśwież Origina. Poczekaj bo może trochę przymuliło...
Po kliknięciu na banner gry w zakładce z Twoimi grami, powinna otworzyć się przeglądarka. A tam to już z górki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 15:21, MomoTheKiller napisał:

> klikam na ten baner i nic sie nie dzieje wtf ???
Zrób restart kompa, sprawdź sterowniki, odśwież Origina. Poczekaj bo może trochę przymuliło...
Po kliknięciu na banner gry w zakładce z Twoimi grami, powinna otworzyć się przeglądarka.
A tam to już z górki :)


nie mam bannera bf3 w moich grach !! baner jest tylko na sklepie , kompa restartowalem i dale lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem.Jak wchodzę w to origin to na Sklep mam całe szare tło raz mi się udało, że miałem normalnie ale tak się zacinało, nic mi się prawie nie ładowało jak naciskałem, więc postanowiłem restartnąć kompa.No i nadal to samo.HELP!

Przed chwilą pojawił się sklep ale jak naciskam na Darmowe Gry to mi się kręci kółko, że ładuje (chodzi o myszke) i znika i się nic nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 15:29, Panda_BF napisał:

A ja mam problem.Jak wchodzę w to origin to na Sklep mam całe szare tło raz mi się udało,
że miałem normalnie ale tak się zacinało, nic mi się prawie nie ładowało jak naciskałem,
więc postanowiłem restartnąć kompa.No i nadal to samo.HELP!


mam to samo ale ten origin to tandeta idz pan....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować