Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Battlefield 3 od dziś dla wszystkich!

241 postów w tym temacie

"Beta Battlefield 3 jest dostępna od wtorku dla graczy, którzy zamówili wersję PC za pośrednictwem platformy Origin lub posiadają Medal of Honor: Tier 1 Edition. Warto zaznaczyć, że testy potrwają do 10 października."
No to po co w błąd wprowadzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szczerze, że naprawdę DICE dało radę. Gra wypierdziela was z Kapci. Metro jest dość fajne, szkoda że nie ma pojazdów. Udało mi się dziś pograć 1,5h na Granicy Kaspijskie. To jest kwintesencja Battlefielda. Prawdziwe pole walki. ;p Samoloty nad Tobą, co chwila wybuchy, czołgi, śmigła, wymiana ognia, szturmy i ostra walka. Dajcie mi już pełną wersje. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem zaraz po pracy po 14 i już prawie mi się ściągnęło. Jeszcze tylko 300 mb. Nie jest źle leci z prędkością ok. 470 KB/s więc jest spoko. Już się doczekać nie mogę. Jupi!!!! Bad Company 2 chodzi mi na full ciekawe czy Battlefield 3 będzie równie dobrze chodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za trzecim razem udało mi się zobaczyć obrazki w Origin. W nagrodę nie mogę nic wcisnąć. Pozostaje tylko jeden komentarz - " W tym roku zima znów zaskoczyła drogowców".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CO DO?! Komunikat że mam za stare stery i że gra wymaga nvidii przynajmniej 285, fajnie, tylko że najnowsze dla mojej karty (Gts 250) na stronce które mogę sciągnać to ponoć 280... miał ktoś taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom, trzeba kilka prób i załapie. Kilkakrotnie włączyć i wyłączyć Origin, później trochę przeklikać. U mnie też już ściąga więc może do wieczora dam radę pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 15:52, Wh1skas2 napisał:

Od 20 minut pisze mi cały czas "Matchmaking...", zagranie w tą grę graniczy chyba z cudem.

Klikni po prawej "servers" i sam wyszukaj jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie mogę pobrać ze strony Battlefield.com i nawet nie mogę wejść na stronę origin a w aplikacji origin tez nic nie ma powie mi ktoś o co tu chodzi?? ma ktoś jakieś inne wytłumaczenie niż przeciążenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety na konsolach (sam grałem) jest porażka,piksele z przeciwnikiem idzie pomylic...żal...
Tu jest mój gameplay w 1080p DX11 detale ultra gra wyglada obłędnie i robi fenomenalne wrażenie a mapa jest ogromna!caspian wymiata!
Odruza mówie że spadki animacji czasami są spowodowane programem do nagrywania w grze mam sredni 40fps...
http://www.youtube.com/watch?v=LH6ScaONhpo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować