Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Battlefield 3 od dziś dla wszystkich!

241 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2011 o 16:02, Gamer-Fox napisał:

ja tam nie mogę pobrać ze strony Battlefield.com i nawet nie mogę wejść na stronę origin
a w aplikacji origin tez nic nie ma powie mi ktoś o co tu chodzi?? ma ktoś jakieś inne
wytłumaczenie niż przeciążenie


nie ma innej przyczyny, orgin zawsze chodzi normalnie ale dziś jest sytuacja nadzwyczajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ALE BADZIEWIE, EA każe zainstalować sterowniki BETA od Nvidii, które nie maja certyfikatu WQHL jeszcze, no co za chamstwo, a może ja nie chce ich instalować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walcze z originem dalej(juz jakas godzine), na szczescie mam jeszcze ps3, tam sciagalo szybciutko, zadnych lagow ani problemow z matchmakingiem, natomiast jest pare rzeczy do poprawienia: animacje przeladowania czasem sie nie wlaczaja, strzelanie w wode nie wywoluje fontann, odbicia od lunety w metro(wtf), troche mala zniszczalnosc srodowiska(cos a''la bc2).
PS" Gratuluje wszystkim którym udało się pobrac wersje pc, robcie filmiki i wrzucajcie w jutuba oraz mowcie jak wam chodzi na waszych pecetach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety ale ta gra przez multi jest fatalna już homefront był lepszy kupie ja tylko dla singla bo multi zal nic nie da sie zrobic ciągle ktos cie zabija nie wiadomo z kąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz świadomość, że lwia część serii Battlefield to gry stricte multiplayerowe, pozbawione trybu dla jednego gracza? To, że jeszcze nie umiesz dobrze grać nie znaczy, że gra jest kiepska ;-)

Sam przekonam się dopiero wtedy, kiedy Origin ze swoimi zawrotnymi prędkościami pobierania wreszcie dostarczy mi betę na dysk. Jutro zabieram się za wersję PS3, a za tydzień - X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą, prędkość ściągania nie powala. Proponuje aby podawać tutaj na bieżąco hasło do mapki CB. Jak ktoś je zna niech tu umieszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak cie zabijają non stop skora ja już po 4 razie skończyłem z wynikiem 22:9 ogarnij trochę mapkę i będzie okej gra jest bardzo dobra grafika niezła grałem na Ustawieniach Ultra zero spadków Na I5 2500K i GTX580, trochę lagują serwery a na polski serwer nie da się wejść niestety większość serwerów jest pełna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 17:05, Selv napisał:

U mnie Origin ściągał z prędkością ~3MB/s
Nawet mam screeny ;)

Nawet nie mogę sprawdzić prędkości pobierania - najeżdżam myszką na pasek postępu, a Origin grzecznie mnie olewa.
Słodko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 17:11, ww3pl napisał:

> U mnie Origin ściągał z prędkością ~3MB/s
> Nawet mam screeny ;)
Nawet nie mogę sprawdzić prędkości pobierania - najeżdżam myszką na pasek postępu, a
Origin grzecznie mnie olewa.
Słodko.

Prędkość z tego co widzę w dużej mierze tak naprawdę zależy od własnego łącza (odkrywcze, nieprawdaż?) Ja mam stale 270kb przy łączu 2mb.
A co do rozpoczęcia ściągania, to niestety trzeba było zacząć od razu po 14. Wtedy jeszcze nie było lagów. Jak się ktoś załapał, to prędkość stała. Mi nie spadła ani razu, w tej chwili instaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem ze 4 razy i jest spoko. Ale są pewne minusy. Orgin i pomysł odpalania gry z przeglądarki. Dobra Orgin to sobie może być bo ładnie wygląda i szybko ściągnął. Ale wybieranie serwerów i odpalanie gry z poziomu przeglądarki. Porażka roku. Pierwszy raz jak wbiłem na serwer to tak ładnie i płynnie chodziło ale później to się skończyło bo lagi się niesamowite zrobiły. Już chyba ze 4 m-comy rozwaliłem. Jeszcze z paroma rzeczami nie mogę skapować o co biega ale idę grać dalej. Może później coś dopiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować