Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Battlefield 3 od dziś dla wszystkich!

241 postów w tym temacie

hasło to shoppingcartsareagoodride
Kolega z USA właśnie mi je przesłał działa na 100% przed chwila sprawdzałem na tej mapie czuć ze to Battlefield :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hasło działało, thx ^^ Fakt, czuje sie BFa na tej mapie, ale laguje jak cholera... anyways, musicie cały czas spamować w serwer aby się dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie aby się dostać należy cały czas nawalać join i wpisywać hasło które wcześniej podałem serwery lagują bo chyba żaden nie jest w europie ale 64 graczy robi niezłe wrażenie nie wspominając o tym że kolejka do samolotu jest ogromna praktycznie nie da się polatać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok pograłem i na x-360
- Glitch na glitchu i glitchem pogania jeśli chodzi o obraz, od wyświetlania toru pocisków przez ściany (lol) przez migający ekran (pełne disco), na dziwnych kill cams kończąc.
- Sterowanie czasem ma mnie w ... i nie można na przykład przymierzyć
- Tylko jedna mapa która robi się nudna, rozumiem że to promowanie PC szumnie zapowiadane przez Dice

Jeśli to ma mnie zachęcić do kupna to przykro mi bardzo ale nie dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się że beta ma około rok dlatego jest tak słabo zoptymalizowana i jest masę bugów
Na i5 2500k i GTX580 najmniej fps ile widziałem to 45fps ze wszystkim na full nawet przy najbardziej intensywnej akcji nie widać aby gra zwalniała ale 45fps na takim kompie nie napawa optymizmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować