Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Battlefield 3 od dziś dla wszystkich!

241 postów w tym temacie

Kiedy próbuję włączyć stronę Battleloga, to mam cały czas "Przekroczono limit czasu połączenia", niezależnie od przeglądarki. Przez bramkę proxy strona się włącza, chociaż grać się nie da w ten sposób. Wie ktoś, co można z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem,że mój komp,który radził sobie jak żyw przy Just Cause 2,poradzi też sobie z BF3. Niestety,myliłem się,i będe mógł niestety kupić grę tylko na X360. Osobiście wole gorszą grafikę,ale bez przycięć i z płynną grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to moja pierwsza strzelanka multi (postanowiłem zabrać sie i za ten gatunek), Jestem cienki na razie, może z czasem nauczę się dobrze grać.

Ps. Głupie pytanie, gdzie zmienia się rozdzielczość i detale???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 20:36, 1096 napisał:

Jest to moja pierwsza strzelanka multi (postanowiłem zabrać sie i za ten gatunek), Jestem
cienki na razie, może z czasem nauczę się dobrze grać.

Ps. Głupie pytanie, gdzie zmienia się rozdzielczość i detale???

no to ciekawie zrobione co nie deploy wtedy dopiero możesz wejść w opcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem, pograłem i leci do kasacji, kompletnie nie dla mnie. A i widzę, że campfest nie omija żadnego tytułu. a tyle było szumu, że w CoDa same dzieciaki grają, tutaj nie lepiej, w ciągu 2 minut zginałem 3 razy, jeden gość siedział za otwartymi drzwiami w kącie, drugi leżał za siedzeniem w wagonie metra, a trzeci schował się pod biurkiem w biurze... Już nie mówię o respach na innej postaci, gdzie zawsze wrzuca nas tuż pod lufą przeciwnika, bo po co z tyłu prawda? A niby respy się opierają o zasięg wzroku przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja na samym początku miałem problem z antywirusem bo blokował mi plik exe i nie można było rozpocząć gry. po wyłączeniu antywira wszystko poszło. i kolejny zonk - mimo że fraps był odpalony, liczba klatek nie wyświetlała mi się :( a teraz czas na ustawienia grafiki, tu zawiodłem się najbardziej, zmieniałem ustawienia od low po ultra a jakoś wyświetlanej grafiki jakoś nie zmieniała się a przynajmniej ja tego nie zauważyłem, a przyrost wyświetlanych klatek na sek był na prawdę niewielki (tak na oko, bo nawet na low nigdy nie było płynnie). nie mam mocnego sprzętu (c2d 8400@3,8GHz,gtx260, 3GB ram) ale nawet na mojej konfiguracji na low powinno być raczej płynnie. acha i pomijam różne dziwne błędy w wyświetlaniu grafy-jakby artefakty tylko że czarne, no i parę razy widziałem jak koleś biegał z berettą tylko że rozłożoną na części ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 23:35, AlanekS40 napisał:

Witam,

Wlasnie sciagnalem BF3 i chcialem odpalic gre, lecz pojawil mi sie komunikat o bledzie
polaczenia z serv EA w celu aktywacji gry. Ktos ma podobny problem?



Mam to samo i nie wiem co z tym fantem zrobić...


Odpal przeglądarkę przed uruchomieniem gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE PILNE!!!!

Mam wielki problem, po ściągnięciu nie mogę zainstalować, wyskakuje jakiś błąd który wyświetla się z pół milisekundy, nie mogę go nawet przeczytać, po czym mogę znowu kliknąć "instaluj". Widowsa mam 7 i dość dobry komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem na PC i na X360, w obu przypadkach mi nie przypadło do gustu, koszmarny campfest i powolna rozgrywka. Wersja konsolowa mimo wszystko dużo bardziej stabilna niż PC. Tyle, usuwam i zapominam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 14:40, Panda_BF napisał:

jak ktos bd mial keya do caspian o pisać !

Obecnie większy problem niż zdobycie hasła, to znalezienie jakiegokolwiek serwera na Caspian Border, sprawdzałem jakieś pół godziny temu i przed chwilą czy są serwery z tą mapą z filtrem tylko na tą mapę nic więcej, wyskoczył mi komunikat "Sorry, found no servers", podejrzewam, że pozamykali serwery z tą mapą przez złamanie słabego zabezpieczenia serwera hasłem na stronce. to są tylko moje domysły, a kiedy je otworzą nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcąc zagrać muszę instalować jakieś syfiaste programy typu origin (kompletnie nieudana podróba STEAM''a) , origin plugin i cholera wie co jeszcze to ja z miejsca dziękuję tej grze i pokazuje zasranemu ea środkowy palec xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj grałem pierwszy raz i dzisiaj jak chce wejść to mi ciągle pisze joining server i nie chce mi połączyć nie ktoś mi pomoże co mam z tym zrobić bo ja chce w to GRAĆ !!!i jeszcze niech mi ktoś powie gdzie się zmienia ustawienia chodzi mi o grafikę bo chce sobie ustawić ultra a le nie wiem gdzie

LUDZIE POMÓŻCIE MI Z TĄ GRĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy EA zmienił ten kontrowersyjny regulamin Origin czy dalej jest bez zmian? Z chęcią zagram w betę, ale ten ich program mnie zniechęca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować