Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Battlefield 3 od dziś dla wszystkich!

241 postów w tym temacie

Chciałbym przypomnieć że to jest BETA!! A o ile mi wiadomo produkcje w fazie beta służą do odnajdywania błędów. Ciekawi mnie tylko fakt że wiele osob ma problemy z "artefaktami, crashami do pulpitu nie wlaczająca sie gra, brakiem mozliwosci zmiany ustawien" a ja i moi kumple ktorzy siedzimy po 5-7 godzin dziennie i karamy w tego bfa, piszemy do supportu odnosnie "bugów" nie posiadamy wyżej wymienionych. Czyżby ktoś tu bardzo chciał zniechęcić innych graczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 11:40, Dwdc napisał:

Chciałbym przypomnieć że to jest BETA!! A o ile mi wiadomo produkcje w fazie beta służą
do odnajdywania błędów. Ciekawi mnie tylko fakt że wiele osob ma problemy z "artefaktami,
crashami do pulpitu nie wlaczająca sie gra, brakiem mozliwosci zmiany ustawien" a ja
i moi kumple ktorzy siedzimy po 5-7 godzin dziennie i karamy w tego bfa, piszemy do supportu
odnosnie "bugów" nie posiadamy wyżej wymienionych. Czyżby ktoś tu bardzo chciał zniechęcić
innych graczy?

I tylko brawa klaskać takim idiotom, bo już będzie wiadomo że jak coś DICE spartoli to oni będą nie spieszyli się z poprawkami bo ktoś podważy istnienie takich i owakich błędów. Tak samo było z grami Blizzard tyle że ci powiedzieli tech support istnieje by naprawiać błędy i pomagać a nie pisać jak gra wspaniale działa i negować rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze znasz mnie że śmiesz mnie nazywać idiotą? Raczej nie wiec tą kwestię schowaj sobie w najeczki będziesz wyższy.
Po drugie. Niczego i nikogo nie mam zamiaru podważać, a wyrażanie swojej opini jest na porządku dziennym. Nie mam takich problemów o czym napisałem.
Po trzecie i chyba najważniejsze. Wytykasz mi (tak przynajmniej wnioskuje z Twojej pozbawionej kultury wypowiedzi) że tacy jak ja "powstrzymują" dice przed naprawianiem czegokolwiek. Powiedz mi ile błędów zgłosiłeś? Ile feedbacku pusciłeś? Bo nasza grupa (6 osob) nie ma 10 minut żeby czegoś nie opisać. Wiec puacz off.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 12:04, Dwdc napisał:

Po drugie. Niczego i nikogo nie mam zamiaru podważać

Tak? A to co jak nie podważenie istnienia artefaktów graficznych? "piszemy do supportu odnosnie "bugów" nie posiadamy wyżej wymienionych. Czyżby ktoś tu bardzo chciał zniechęcić innych graczy?" -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 12:07, Traitor napisał:

> Po drugie. Niczego i nikogo nie mam zamiaru podważać
Tak? A to co jak nie podważenie istnienia artefaktów graficznych? "piszemy do supportu
odnosnie "bugów" nie posiadamy wyżej wymienionych. Czyżby ktoś tu bardzo chciał zniechęcić
innych graczy?" -

Nie rozumiem Twojej wypowiedzi wiec uściślij prosze:)

Jesli chodzi o artefakty. Gram gram i jeszcze raz gram czegoś takiego nie zauważyłem. Chyba że pod artefakt można podciągnąć bugi wizualne takie jak 2 metrowa szyja żołnierza bądz "greenscreen" przy wychodzeniu z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 12:10, Dwdc napisał:

> > Po drugie. Niczego i nikogo nie mam zamiaru podważać
nie posiadamy wyżej wymienionych. Czyżby ktoś tu bardzo chciał zniechęcić innych graczy?
Nie rozumiem Twojej wypowiedzi wiec uściślij prosze:)

Czego tu można nie rozumieć? Co mam uściślić? To, że mówisz wprost, że ktoś kto pisze, że w grze są artefakty chce tylko zniechęcić innych graczy, a później się tego wypierasz pisząc, że to tylko twoje zdanie i nie masz zamiaru podważać opinii innych? A może nie ma żadnych kumpli a ty próbujesz zachęcić innych do kupienia gry kłamiąc, że nie ma artefaktów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już jest tylko i wyłącznie Twoje zdanie:)
Po raz kolejny - "nie posiadamy wyżej wymienionych" tyczy się naszej grupy. Zdanie które następuje po cytacie to tylko i wylacznie przypuszczenie.

"piszemy do supportu odnosnie "bugów" nie posiadamy wyżej wymienionych. To wyrwane zdanie. Przeczytaj całe a pozniej zastanów się czego odnosiło się "nie posiadamy WYŻEJ wymienionych"

I tak panie Numenpl wiem co oznacza artefakt czym się cechuje i jak wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 12:21, Dwdc napisał:

Przeczytaj całe a pozniej zastanów się czego odnosiło się "nie posiadamy WYŻEJ wymienionych"

Odnosiło się to do "artefaktami, crashami do pulpitu nie wlaczająca sie gra, brakiem mozliwosci zmiany ustawien", toteż także do artefaktów, które wymieniłem, ale skoro nie rozumiesz swoich zdań to chyba nie mamy o czym rozmawiać...

Ja tam poczekam z zakupem do opinii po premierze, na razie biednie to to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 12:25, Traitor napisał:

> Przeczytaj całe a pozniej zastanów się czego odnosiło się "nie posiadamy WYŻEJ wymienionych"

Odnosiło się to do "artefaktami, crashami do pulpitu nie wlaczająca sie gra, brakiem
mozliwosci zmiany ustawien", toteż także do artefaktów, które wymieniłem, ale skoro nie
rozumiesz swoich zdań to chyba nie mamy o czym rozmawiać...

Ja tam poczekam z zakupem do opinii po premierze, na razie biednie to to wygląda.



Widzisz. To nie ja nie rozumiem tego co napisałem. Nie posiadam więc u mnie nie występują. Tyle w temacie:)

Może sie nie zrozumieliśmy nvm. Myśl ciągle jest ta sama;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś jak w becie doczepiać akcesoria (np.celowniki albo tłumiki) do broni

TYLKO TEGO JESZCZE NIE WIEM I NIE MOGĘ SAM WYKIMAĆ NIECH MI TO KTOŚ POWIE !!! BYŁBYM WDZIĘCZNY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 20:06, Gamer-Fox napisał:

Powie mi ktoś jak w becie doczepiać akcesoria (np.celowniki albo tłumiki) do broni
TYLKO TEGO JESZCZE NIE WIEM I NIE MOGĘ SAM WYKIMAĆ NIECH MI TO KTOŚ POWIE !!! BYŁBYM
WDZIĘCZNY !!!

1) Esc
2) Customize
3) Loadout (Na klasie w której chcesz zmienić akcesoria)
4) Accessories (Obok broni i doczepiasz do niej to, co masz odblokowane strzałkami lewo/prawo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 11:40, Dwdc napisał:

Chciałbym przypomnieć że to jest BETA!! A o ile mi wiadomo produkcje w fazie beta służą
do odnajdywania błędów. Ciekawi mnie tylko fakt że wiele osob ma problemy z "artefaktami,
crashami do pulpitu nie wlaczająca sie gra, brakiem mozliwosci zmiany ustawien" a ja
i moi kumple ktorzy siedzimy po 5-7 godzin dziennie i karamy w tego bfa, piszemy do supportu
odnosnie "bugów" nie posiadamy wyżej wymienionych. Czyżby ktoś tu bardzo chciał zniechęcić
innych graczy?

O hai bf fanboy.

Moja lista błędów:
- Zawieszanie się gry po wybarniu opcji quit (na konsoli lol).
- Błedy w wyświetlaniu postaci (przeciwnik pływający w ziemi, broń w częściach)
- Spontanicznie migający na pomarańczowo/biało ekran.
- Wyświetlanie toru lotu pocisków przez ściany.
- Kill cam pokazujący nie wiadomo co i gdzie.
- Sterowanie które nie zawsze odpowiada poprawnie (można sobie wciskać spirnt a gra ma to w ...)
- DC podczas gry = starta tego co uzyskaliśmy + zwiecha (co podobno nie jest błędem bo tak ma być lol)

Ale fakt to tylko Beta gry która ma wyjść 25.10.2011 czyli za 23 dni. Rozumiem że gracz = darmowy tester. Jeszcze żeby to był test balansu gry jak w gears of war, ale nie do cholery jasnej test wszystkiego co się tylko da. Dla mnie wygląda na to że Dice chyba testerów wykopało i stwierdzili "a niech się gracze męczą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem server na operation metro gdzie może grać 60 osób (grało 56) ale nie mogłem dołączyć. Server nazywa się NL QA. Jeżeli komuś uda się na niego wejść to niech napisze jak i czy naprawdę gra tyle osób.

Błąd to:
Could not join server since it couldn't be found.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sry ze post pod postem ale nie mogelm 2x edytowac.To nie 1 server wystarczy ze sei wezmie Conquest Large i mape operation metro ( w filtrach) i wyszukuje ok. 10 serverow na np. 100 slotow 50 32.Mi niestety nie udalo sie wejsc na zaden :(.Mam nadzieje ze ktos to rozpracuje i sie podzieli z nami jak wszedl na takis server

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2011 o 08:37, L33T napisał:

Ale fakt to tylko Beta gry która ma wyjść 25.10.2011 czyli za 23 dni. Rozumiem że gracz
= darmowy tester. Jeszcze żeby to był test balansu gry jak w gears of war, ale nie do
cholery jasnej test wszystkiego co się tylko da. Dla mnie wygląda na to że Dice chyba
testerów wykopało i stwierdzili "a niech się gracze męczą".


DICE robi bete z każdego BF''a ostatnio, pytanie kiedy wkońcu będzie skończony Frostbite na tyle żeby można było powiedzieć ,,ten silnik działa poprawnie''''? Zaczynało się od BFBC i wciąż ma w sobie błędy typu sterowanie czy błędy graficzne lub niekontrolowane i bez powodu rozwalanie się terenu bez pomocy graczy. Beta to niewypał , defakto pokazuje już skończony produkt w którym zmiany bedą już tylko kosmetyczne. Najdziwniejsze jest to że dziwnym trafem gra celująca na PC mniej rozłącza i się wiesza na X360/PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować