Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Battlefield 3 od dziś dla wszystkich!

241 postów w tym temacie

If you`re having serv problem i feel bad for you son, I got 99 problems but i can`t play it now...

Więc czekam na ten pliczek i czekam, sam jestem ciekaw jak to będzie działało na moim starawym już kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ktoś wie skąd pobrać same origin ? Bo na stronce EA to oczywiście żadnego linku :( Oni są po prostu genialni, tyle o tym trąbią, ale nigdzie nie widać udostępnionego programu.
Muszę kupić jakąś nową grę od nich by go dostać, czy co !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 12:35, Damianuss1 napisał:

Jako, że jestem chwilowo w domu postanowiłem pobrać betę, w momencie kiedy piszę tego
posta mam właśnie 10% :), ale samo granie dopiero po pracy... albo jedną rundkę sobie
strzelę. Nic się pewnie nie stanie...


A mozesz nam wyjawic kolego skad pobierasz plik instalacyjny bety ?! Chyba, ze masz dostep do bety z 27 i pobierasz ja dopiero dzis ?

@Darkstar181 - wygoogluj sobie origin i jak jestes na ich stronie to po prawej masz "banner" Origin'u i po jego kliknieciu bedziesz mogl go pobrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 11:50, Myszasty napisał:

> Pytanko do tych, którzy już mieli styczność z Origin: da się wybrać miejsce instalacji

> gier, czy też instalują się tam gdzie zainstalowany jest Origin? Tylko nie mówcie,
że
> jest tak jak słyszałem, że instalują się bezwzględnie na partycji C... Bo inaczej
to
> będzie KUPA.

W Origin da się przecież wybrać folder i dysk, na którym są instalowane gry oraz ściągane
instalki.


OK, to fajnie :) Tylko czy odbywa się to tak jak w Steam (gdzie gry instalowane są do folderu aplikacji), czy też zupełnie osobno od Origin się wybiera (i można nawet je mieć w różnych miejscach na dysku)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 10:17, MomoTheKiller napisał:

@bonescraper - wczoraj o 24.00 jak grałem w Bete to jedyny server z Caspian Border to
był zabezpieczony hasłem server EA.


Hasło na serwery z Caspian wczoraj w nocy było następujące: Appletini. Nie działało jedynie na serwerach hostowanych przez i3D.net. To już druga sesja próbna z CB (wcześniejsze hasło: sexyelevator).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Momothekiler mylisz się..mi przed chwilą udało się wbić na jeden z serwerów caspian podając jedno z haseł które przewinęły się na forum.Za długo nie pograłem bo coś mnie rozłączyło ale nie mów że nie można i tych serwerów nie ma..masz pewnie ustawione w opcjach wyszukiwania tylko serwery z metro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 12:11, Myszasty napisał:

>
> Chodzi Ci o autostart Origin przy uruchomieniu systemu ? Racja, ale to mozna sobie
bylo
> odznaczyc odrazu po instalacji :)

Ale dlaczego nie można tego zrobić później? Dla mnie to idiotyczne troszkę. Teraz musiałem
w msconfig to zrobić. Ja o tym wiem, ale założę się, że wiele osób nie ma nawet pojęcia,
jak te komendę wywołać...
>
> Czy plik instalacyjny bety jest juz dostepny w systemie Origin ? Czy bedzie dopiero
za
> te 2 godzinki ?

Ja nic nie widzę, na stronie przycisk tez nieaktywny. :/



Czyli to samo co u mnie, jednak w instrukcji podali by czekać na możliwość pobrania z Origin. A propos tego tematu, jest to aplikacja w wersji beta. Dla leniwych problem z autostartem można więc rozwiązać przez ponowną instalację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To idź grać w CoD''a ... lol

Cóż za porażający argument... Normalnie ręce opadają jak człowiek widzi tych wszystkich napinaczy, którzy "wyżej srają niż dupy mają", bo im marketing EA z mózgu zrobił kompletnie siano. To jest tylko gra do cholery, a nie jakiś pieprzony mesjasz. Jakkolwiek dobra/zła by nie była, to jest tylko gra. Facet pograł (w odróżnieniu od Ciebie) i napisał swoje wrażenia, a Ty wyskakujesz, że ma iść grać w CoDa :). Tylko dlatego, że coś mu się nie spodobało i delikatnie skrytykował ? A jakby "fapował" to już wszystko by było ok - tylko wtedy byłby gamerem, o przepraszam GAMEREM, przez duże G ? Chłopcze namierz jakąś ścianę, weź porządny rozpęd i nie hamuj :) Powinno pomóc i klepki wskoczą na swoje miejsce :)


Tu jest realizm.

Pozwól, że się odwrócę, żeby nie opluć monitora.... Buahahahaha :) Ok, już* . BF i realizm - LOL :D. Realizm w grze, gdzie trafiony czołg się "autoregeneruje", a kiedy trafienie zada mu duże obrażenia i hp spadnie poniżej 50, to pomału ubywa mu "życia". A to tylko jeden ze smaczków. Faktycznie - realizm w BF jest "mega".

> Na marginesie. TO o czym piszesz to Alpha a nie Beta. O ile sie oriętuję to w Becie ma

Dnia 29.09.2011 o 12:19, SERGYO napisał:

być Caspian Border.


Po pierwsze "orientuje" a nie "oriętuje". Po drugie chyba nie bardzo się orientujesz, bo on już w betę gra i w odróżnieniu od Ciebie ma pojęcie o czym pisze. A Ty coś nie bardzo ;)

*pozdrawiam twórcę tejże "złotej myśli" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jako stary Codowiec, nie bardzo lubie te pojazdy i fajnie, że będzie tryb Infantry. Ale jak tylko gra mi będzie działała, to sobie samolotem polatam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 13:03, kodi24 napisał:

Autoregeneracja pojazdów to kompletne pudło, cała frajda polegała na tym, że o puszkę
trzeba było dbać ;/


Nie chce tutaj skłamać ale chyba w HC Mode to inaczej to wygląda. Bo jak grałem nawet wczoraj to sama postac dosyc szybko wracała do zdrowia po zastosowaniu taktyki trawnikowej. W BFBC2 wiem że faktycznie trzeba było dbać mocno o puchy.... ale i tak 2-3 rpg wywalone z jakimś wzmocnieniem wybuchów szybko ściągały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 13:24, MisticGohan_MODED napisał:

Tam mogę poczekać jeszcze parę godzin :]

raczej 2-3 dni bo pamiętam jak to z betą BF:BC2 było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 13:28, Numenpl napisał:

> Tam mogę poczekać jeszcze parę godzin :]
raczej 2-3 dni bo pamiętam jak to z betą BF:BC2 było


Haha, dokladnie. Nie robmy sobie nadzieji, bo dzisiaj granie w bete przy lagach to bedzie koszmar :)
Tez pamietam jak byla beta bfbd2 i jak wtedy rzucalem miesem w 1 dniu grania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 13:36, xexexe napisał:

> > Tam mogę poczekać jeszcze parę godzin :]
> raczej 2-3 dni bo pamiętam jak to z betą BF:BC2 było

Haha, dokladnie. Nie robmy sobie nadzieji, bo dzisiaj granie w bete przy lagach to bedzie
koszmar :)
Tez pamietam jak byla beta bfbd2 i jak wtedy rzucalem miesem w 1 dniu grania ...


Co do "PING" to na zone EUROPE miałem od 25-50. A nie mam pro netu jakiś sh!t z ASTER - do 20 mb czyli jakieś 9,5 mb :P bo 20 mb mam tygodniowo :) o lagi bym się nie martwil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować