Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Battlefield 3 od dziś dla wszystkich!

241 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2011 o 14:10, pi1er napisał:

Klient na PC waży 3,5GB. Na PS3 1GB.

A potem update 2 usług :) do Origin, nowe sterowniki --- oo pamiętajcie o sterownikach.
Posiadacze kart Nvidia jest opcje że będziecie mieć problem że po zainstalowaniu nowego sterownika BETA będzie buczeć że nie ma najnowszej wersji... nie przejmować się dać posłusznie OK i grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 14:11, Wh1skas2 napisał:

> Powaznie ?! Haha, po czym poznac, ze beta jest dostepna ? Origin nieziemsko scina
!
> :)

No racja nie chce mi się wcale załadować strona.


Noo to mam posciagane ;) Juz sie zacznie u mnie rzucanie miesem przed kompem. Pamietam jak to mialo miejsce z beta bfbd2, specjalnie skupilem sobie browarek, zeby nie grac o suchym pysku... i co ? ... moja cierpliwosc sie skonczyla po 2h probach sciagniecia klienta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie to nawet sklep się nie chce załadować, a rozmowy zostały wyłączone. Żeby tylko serwery Origin nie padły za szybko. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 14:15, Kraju napisał:

Aktualnie to nawet sklep się nie chce załadować, a rozmowy zostały wyłączone. Żeby tylko
serwery Origin nie padły za szybko. :D


No i co teraz robic ? Odswiezac recznie tam niezbyt sie da w tym calym Originie. Wylaczac i wlaczac programu tez mi sie czesto robic nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Restartowanie programu chyba raczej nic tu nie da. Trzeba się uzbroić w cierpliwość i czekać na załadowanie się sklepu.

xexexe
Pozostaje nam tylko cierpliwie czekać że stoickim spokojem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 14:16, xexexe napisał:

> Aktualnie to nawet sklep się nie chce załadować, a rozmowy zostały wyłączone. Żeby
tylko
> serwery Origin nie padły za szybko. :D

No i co teraz robic ? Odswiezac recznie tam niezbyt sie da w tym calym Originie. Wylaczac
i wlaczac programu tez mi sie czesto robic nie chce ;)


Czyli nie dali rady ;) pobieranie ich zabiło... BETA pewnie wróci do stabilności około soboty ;) Heh mogłem urlop brać na te 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli o tej godzinie nie można pobrać, to co będzie o 17-18 gdy ludzi będzie dużo więcej. Dużo osób jest jeszcze w pracy/szkole, później wrócą i dopiero się zacznie armagedon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha ;) Dobrze, ze znow dzis nie zaopatrzylem sie w browarki co by je podczas gry spic ;) Znow bym pewnie stracil cierpliwosc wczesniej...

By the way... Beta jest dostepna, sciagac jak zwykle nie mozna a na forum post za postem leci ;)) Temat znow odżył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, dzięki za info. Pamiętam jak grałem w betę MOHa to po 2 godzinkach wywaliłem ją z dysku bo strasznie się zawiodłem. Może faktycznie to kwestia mapy i brak pojazdów. Oby na innych mapkach było lepiej.

Co do grafiki. Miejmy nadzieję, że w pełnej wersji będą może trochę lepsze tekstury. Bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że ten tytuł zaprezentuje się gorzej niż BC2.

A co z nożem, widziałem 2 tryby chlasnięcia: latasz z wyciągniętym nożem albo chlastasz w stylu BC2. Jak to działa na ps3?

Temat snajperki: mają moc te zabawki czy są słabe i trzeba 3 razy strzelić żeby ubić? Swoją drogą słyszałem że leżenie w cieniu eliminuje odblask, no chyba że to nie odblask, a ogień z lufy który w późniejszej wersji wyeliminuje ten cały tłumik płomienia, który będzie można doczepić?

Może jeszcze pytanie co do spotowania, bo jestem maniakiem mashowania guziczka select :P Działa dobrze, czy zdaża się że mimo namiętnych prób spotowania klient się nam nie zaznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sciagac szybko radze, bo jak ludzie powracaja ze szkol i z pracy to dopiero beda kwiatki. Ja juz mam 10% - do zobaczenia na polu bitwy ! Bez odbioru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 14:32, xexexe napisał:

Sciagac szybko radze, bo jak ludzie powracaja ze szkol i z pracy to dopiero beda kwiatki.
Ja juz mam 10% - do zobaczenia na polu bitwy ! Bez odbioru ;)

nic mi nie pisz kurcze transfery wariują teoretycznie za 42 mi. mi to się ściągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować