Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Battlefield 3 od dziś dla wszystkich!

241 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2011 o 14:28, wide napisał:

A co z nożem, widziałem 2 tryby chlasnięcia: latasz z wyciągniętym nożem albo chlastasz
w stylu BC2. Jak to działa na ps3?

Chlastasz na R2, czyli zupełnie jak w każdej istniejącej obecnie strzelance. Podobnie z granatami.

Dnia 29.09.2011 o 14:28, wide napisał:


Temat snajperki: mają moc te zabawki czy są słabe i trzeba 3 razy strzelić żeby ubić?

Te, które testowałem mają moc. Powiedziałbym nawet, że DICE z tym trochę przesadziło.
Napiszę tylko, że to były startowe snajperki (SVD)i a nie unlocki.

Dnia 29.09.2011 o 14:28, wide napisał:

Swoją drogą słyszałem że leżenie w cieniu eliminuje odblask, no chyba że to nie odblask,
a ogień z lufy który w późniejszej wersji wyeliminuje ten cały tłumik płomienia, który
będzie można doczepić?

To odblask i jest widoczny, niestety.

Dnia 29.09.2011 o 14:28, wide napisał:


Może jeszcze pytanie co do spotowania, bo jestem maniakiem mashowania guziczka select
:P Działa dobrze, czy zdaża się że mimo namiętnych prób spotowania klient się nam nie
zaznacza?

Działa dobrze, ale mało osób go stosuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 14:33, Wh1skas2 napisał:

Jakim cudem dobiliście się do sklepu, ja próbuję od 14:05 i nadal nie mogę.

proste loguj się do oporu ja tam 25 min. temu dopiero zacząłem ściągać a Logowałem się od 14:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A sklep jako tako Ci działał, czy też jak kliknąłeś na baner to nic się przez pewien czas nie działo? I wtedy czekałeś czy alej próbowałeś się jakoś dobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 14:36, Kraju napisał:

A sklep jako tako Ci działał, czy też jak kliknąłeś na baner to nic się przez pewien
czas nie działo? I wtedy czekałeś czy alej próbowałeś się jakoś dobić?

Nie wiem co jest grane łącze mi siada musiałem tryb turbo wł by wbić na gram.pl przez ten origin(zamula przez niego net bardziej niż steam podczas ściagania update do tf2 i granie w l4d2 na necie jednocześnie) klikałem w banner aż zaskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2011 o 14:28, wide napisał:

Temat snajperki: mają moc te zabawki czy są słabe i trzeba 3 razy strzelić żeby ubić?
Swoją drogą słyszałem że leżenie w cieniu eliminuje odblask, no chyba że to nie odblask,
a ogień z lufy który w późniejszej wersji wyeliminuje ten cały tłumik płomienia, który
będzie można doczepić?

Może jeszcze pytanie co do spotowania, bo jestem maniakiem mashowania guziczka select
:P Działa dobrze, czy zdaża się że mimo namiętnych prób spotowania klient się nam nie
zaznacza?


@ Sniperki - 2-3 strzały, weź pod uwagę to że wersja normal nie HC. Do tego dodatkowy klawisz SteadyShoot (jak w COD - łapiesz oddech). Tu polecam makro - dla posiadaczy sprzętu Razer''a to nie będzie problem. Raz widziałem inna sniperke od MOD oraz SVD i padłem na 1 hita w głowę ale byłem ranny. Ciężko trafić bo sprint pojawia się szybko a nie ma wcześniejszego talentu - potem ammo itp... BTW Eng zaczyna z Sprintem. Cele są ruchliwe ;) lub taktycznie udają trawniki :)

@Spotowanie - oj tak i bardzo tak. Spotowanie działa i też jest troszkę automatyczne. TZN jeżli masz w momencie śmierci Squad Spawn - będą widzieć kto Cie zabił na mapie.

BTW mapy - mapa jest straszna... ale fajnie można ja powiększyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wam ale u mnie bez najmniejszych problemów działa sklep EA właśnie dopiero co wróciłem mam już 10% prędkość 2,5 MB/sec oj GTX580 już się rozgrzewa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh magiczny origin znowu zrobił się kapryśny - spadek transferu przez 3 sekundy do 15 kb/s po nagle 1,3MB/s no 70% za mną tylko potem jeszcze z pieprzonym battlelog się użerać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2011 o 14:40, MomoTheKiller napisał:

@ Sniperki - 2-3 strzały, weź pod uwagę to że wersja normal nie HC. Do tego dodatkowy
klawisz SteadyShoot (jak w COD - łapiesz oddech). Tu polecam makro - dla posiadaczy sprzętu
Razer''a to nie będzie problem. Raz widziałem inna sniperke od MOD oraz SVD i padłem
na 1 hita w głowę ale byłem ranny. Ciężko trafić bo sprint pojawia się szybko a nie ma
wcześniejszego talentu - potem ammo itp... BTW Eng zaczyna z Sprintem. Cele są ruchliwe
;) lub taktycznie udają trawniki :)


Makro ? Moglbys rozwinalc swoja mysl ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 14:46, maciek3494 napisał:

Ta gra będzie działać na Radeon 5450?

ujmę to tak odpalić odpali ale czy zapali kartę graficzną tego nie wiem tak samo nie wiem jak to będzie działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

macros - jest opcja budowania makr do gier w panelach Razer.
I np. zamiast klikać PPM (dla ZOOM) a potem (LSHIFT) dla SS (SteadyShot) to robisz makro które wykonuje sekwencje za Ciebie. Czyli klikasz np." E" i masz Zoom z Steadyshoot od razu. Zrobiłem tak z nożem bo przyzwyczaiłem się do klikania i zabijania a nie wyciagania, szukania go po spodniach itp...

http://www.groovypost.com/howto/howto/create-razer-mouse-macros-21674/ prosty tutorial dla posiadaczy myszy lub klawiatury firmy RAZER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ma Ci to przynieść, skoro gra pobiera się przez Origin i musi zostać ściągnięty przez ten program, aby została gra przypisana do konta. Przynajmniej tak sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 14:48, maciek3494 napisał:

chciałem pobrać, ale mam download 80kB/s i odechciało mi się.
Może kumpel jutro mi przyniesie to sprawdzę.

nic ci nie przyniesie bo to na twoim koncie musi być czytaj na twoim kompie bo przypisane jest to do konta.

Zostało mi jeszcze 6% LOL XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować