Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs – wygraj gadżety z Batman: Arkham City, które prezentujemy na materiale wideo

115 postów w tym temacie

Strach na Wróble Ponieważ Jest on jednym z najmroczniejszych przeciwników ukrywa się w cieniu na mrocznych uliczkach czeka na uwolnienie trującego gazu którym wchodzi w umysł batmana i próbuje wygarnąć z jego umysłu najgorsze lekki i demony umysłu z którymi batman musi się zmierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wielu ulubionych przeciwników Batmana, ale moim ulubionym i najlepszym z nich wszystkich jest Strach na wróble. Lubie go za te jego obsesje na punkcie strachu za to jak próbuje go wprowadzić do Gotham City.Parę razy mu się to udało ale Batman i tak za każdym razem psuje jego plany.Strach na wróble podobał mi się również w grze Batman Arkham Asylum gdzie używał swojego gazu na Batmanie który powodował u niego halucynacje, i te starcia które były trudne bo trzeba było unikać jego wzroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Człowiek-Zagadka,ponieważ w jego starciach bardziej przydaje się inteligencja niż siła fizyczna.
Sam podziwiam Batmana za to,że nawet przy bardzo skomplikowanych zagadka udaje mu się odgadnąć hasło i pokonać mistrza zagadek bez żadnych błędów i pomyłek. W Batman AA wyzwania Człowieka-Zagadki były bardzo ciekawe i nie sądziłem,że mogą być tak pochłaniające i trudne.Batman rozwiązując zagadki musi zachować trzeźwość umysłu i skupienie,ponieważ drobny błąd może kosztować czyjeś życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jestem zodiakalnym<i nie tylko> strzelcem więc nie dziwota iż najlepszym<moim zdaniem> złoczyńcą z przygód o Batmanie jest Deadshot (Floyd Lawton).
Teraz jeszcze ładnie ujmę "Dlaczego DeadShot jest the best":
- Szeroka paleta broni palnej która nie ma przed nim tajemnic,
- Celność od której wziął się jego pseudonim<nie będę tłumaczył na polski gdyż po naszemu to brzmi co najmniej śmiesznie. Martwy strzał :|.>,
- Małe poszanowanie dla własnego życia, wstąpił do składu samobójców <z ang. Suicide Squad> by umrzeć w dobrym stylu<"Prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym, jak zaczyna, ale jak kończy." - Leszek Miller>,
- Zamiary<zmienność>: Chciał sobie na początku pomagać ludziom ale pragnął przy tym monopolu na owe "bohaterowanie". Następnie<po nieudanym epizodzie z byciem "superhero">całkowicie zmie zamiary i chciał być "królem podziemia". Niestety nie wyszło ale owe podejście do rzeczy było jak najbardziej na plus dla tego złoczyńcy.,
- Instynkt ojcowski: Po tym jak dowiedział się iż ma córkę która mieszka w szemranej okolicy postanowił sobie oczyścić ową dzielnicę z rzezimieszków. Ba! Nawet poprosił Zieloną Strzałę by częściej owe osiedle patrolował<Przykładny tatuś.
Mógł bym tak wymieniać w nieskończoność, sporo plusów w mych oczach ma ta szuja :).
Zatem DeadShot jest tym moim niesławnym numerem jeden gdyż uosabia w sobie więcej niż jakikolwiek inny anty-bohater, ta mieszanka sprzeczności i nie tylko działa tylko na jego korzyść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DO EKIPY GRAM.PL - na czas konkursu ukryjcie komentarze, zostawcie okno do wpisywania. Na tę chwilę kazdy nowy uczestnik konkursu moze bezproblemowo korzystać z "wypocin" innych osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Joker. Postać szalona i kontrowersyjna, niebanalna. Czyniąc tyle złego, chyba sam do końca nie wiedział po co - czy to zemsta, czy zabawa. Nieprzewidywalny szaleniec nieznający umiaru "jak piesek goniący za samochodem". Dokładnie taki, jaki powinien być każdy przeciwnik dobrych bohaterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z uniwersum Batmana jest Calendar men. Dlatego, że lubi dni i noce tak jak ja i jest najdziwniejszą postacią w tym uniwersum. Żałuje, że nie pojawi się w Arkham City.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ra''s al Ghul jest najlepszym przeciwnikiem gdyż za jego działaniami stoi ideologia według której robi ona dobrze, nie jest jak Joker Zły bo szalony ale chce naprawić świat, złe ma tylko metody co stwarza piękny konflikt miedzy tymi postaciami. No i jest nieśmiertelne;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Harvey Dent - lepiej znany jako Two-Face (Dwie Twarze) - Idealna postać, spod "ciemnej gwiazdy" - w uniwersum Batmana. Pokazała, że bez względu na to, jak prawy będzie człowiek - zawsze można zrobić z niego bezwzględnego złoczyńce, bandytę, czy Bóg wie co jeszcze. Jego wyglad, po wypadku - wygląda fenomenalnie - wystarczająco przerażający i zamrażający krew w żyłach anty-bohater. Jego przemyślane sposobu działania, są wyjątkowo udane. Rzut monetą, w wyborze tego, czy kogoś zabije, czy też nie - A wszystko po traumatycznych przeżyciach, w których jego ojciec rzucał monetą - i jeśli wypadła odpowiednia strona - Harvey był dotkliwie bity przez swojego opiekuna. Postać wyróżniająca się spośród innych złoczyńców - którzy w Gotham City - byli zazwyczaj osobami, chorymi psychicznie, natomiast Two-Face taki nei był, to go wyjątkowo wyróżniało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze: nie śledziłem komiksu Batmana, trochę kojarzę bajkę i filmy... ale jeżeli miałbym wybierać to pewnie byłby to Mr. Freeze. Dlaczego? Bo po pierwsze: lubię postacie bazujące na lodzie... np. też sympatią darzę Sub-Zero z Mortal Kombat. A po drugie: historia Mr. Freeze''a, który chciał po prostu za pomocą swojej wiedzy i zdolności uratować swoją żonę i lekko przez różne koleje losu zboczył z kursu mnie najbardziej zainteresowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ulubiny hmmm... Wydaje mi się że musi być to scarecrow używał najlepszej broni skutującej na każdym. Strachu. Ja osobiście lubię się bać więc myśle że chciałbym się z nim spotkać i "niuchnąć" troszke jego halucynogenngo gazu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ujmę to tak: jeżeli powiem "Joker", automatycznie będę jedną ze 100, może 200 osób które również powiedzą, że ich największym ulubieńcem był Joker. Ale, po grzyba mam zmyślać miłość do innego złoczyńcy, skoro Mister J. jest tym jedynym. Ale nie będę tu nawijał o Ledgerze, którego kreacja, powiedzmy sobie szczerze, była dobra, ale mało jokerowa. Pominę milczeniem pozostałych aktorów którzy wcielali się w rolę klauna zbrodniarza czy to w filmie czy animacji(ale byli świetni). Bo ja, jak pewnie wielu zebranych wychowałem się na Jokerze wykreowanym przez Bruce''a Timma i podłożonym przez genialnego Marka Hammila(uwaga, zaraz Demagol tu wpadnie i też będzie piał peany na jego cześć). Joker w animowanym uniwersum DC jest po prostu boski, czy to jako oponent Batmana, czy też reszty superherosów, gdy przyszło co do czego. Jest czystym nemezis Batmana. Kurde, sam fakt że interesuję się Batmanem wynika w dużej mierze z istnienia Jokera, Mroczny Rycerz aż tak fajny nie jest. Miło jest po latach również usłyszeć głos Marka Hammila w serii Arkham, bo według mnie to on najmocniej czyni Jokera Jokerem...

Dobra, kończe z tym fanbojowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mr. Freeze
Ponieważ uważam, że jako jeden z nielicznych miał jakiś konkretny powód do tego aby wywołać konkretną zadymę. Chciał ratować, wskrzesić żonę. Reszta wydaje się przy nim po prostu świrami. No i te jego zabawki. Aż krew zamarza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Joker. Dlaczego? Moim zdaniem to najbardziej wyrazista postać komiksów. Jest bardzo nieprzewidywalny. Stworzył już tyle planów zagłady, a ciągle każdy zaskakuje. W dodatku jak przystało na klauna jest śmieszny i raczej bawi się z Batmanem, niż z nim walczy. Mimo wszystko jest bardzo niebezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie JOKER.
Może to zabrzmieć trochę banalnie, ponieważ każdy zna Jokera, ale ja jako fan Batmana nie mogę znaleźć lepszej i bardziej intrygującego przcinika Mrocznego Rycerza.
Po pierwsze wielu ludzi i doktorów Arkham myśli, że Joker jest psychicznie chory, ponieważ nikt świadomie nie mógłby popełnić takiego zła jak on, lecz wg. komiksu
Alexa Rossa i Paula Dini''ego (scenariusz m.in. do Arkham City i Batman: Animated Series, wymyślił Harley Quinn) pt. "Studium Przypadku" zawartego w antologii Black & White II
dr. Harleen Quinzel przed "omotaniem" przez Jokera pisała, że tak samo jak Batman przyjął maskę Nietoperza tak Joker skrył się za maską obłędu i przeprowadzał swój doskonale
zaplanowany plan, że nie jest ogarnięty żadzą nie kończącego się zabijania i prowadzącego swą wendetę. Oczywiśnie śietny jest ten sposób ukazania "klauna" który zamiast rozbawiać
i być przyjacielem dzieci jest zabójcą i najgroźniejszym wrogiem Batka. Postać ta została świetnie pokazana w filmie C. Nolana "Mroczny Rycerz" mroczny, straszny, wręcz opętany człowiek
z bliznami wyciętymi na kształt uśmiechu. :) Piękne jest również to, że nieznane jst jego prawdziwe "ja" wiadomo że był kiedyś znany jako Red Hood, ale i tak przez jego lustrzany
hełm nie dało się poznać twarzy. Jego najbardziej znane "nasze" oblicza: Jack Nicholson i Heath Ledger, nie zapominajmy o Mark''u Hamil''u, który znany jest z dubbingu
w "Powrocie Jokera" i z "Batman: Arkham Asylum" użyczy on również głosu księciu zbrodni w Arkham City.
Ostateczne uzasadnienie: ON PO PROSTU SIĘ BAWI Z BATMANEM I WIE DOBRZE ,ŻE BATMAN GO NIE ZABIJE.
Najlepsze cechy:
-Mroczny makijaż w formie klauna.
-nie znane nazwisko.
-niezwykle inteligentny.
-możliwe że ma poprostu zdrowy umysł.

A na koniec mały wierszyk:
Batman to jest fajny gość,
Choćkażdemu złamie kość,
Pokonuje wnet Jokera,
I do Arkham go zabiera,
To normalny dzień Batmana,
Walczy dzielnie aż do rana,
Morał z tego taki:
Nie dawaj mu się we znaki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie tylko i wyłącznie Joker zasługuję na miano najznamienitszego rywala Batman''a. Każdy kto nawet nie interesuje się uniwersum "Nietoperka", zna tego niepoczytalnego łotra. Według mnie jest on fascynującym przeciwieństwem Bruce''a, bo interesuje go chaos i zniszczenie. Jestem wielce zafascynowany jego całokształtem zachowań. Jego śmiech, podstępy i nienawiść, którą ukazuje on w sposób najdziwniejszy na świecie, bo nigdy nie próbuje on zabić Batmana w sposób normalny, lecz szuka sposobu, by powolnie cieszyć się z zadawanego bólu. Joker jest takim elementem uniwersum, bez którego całość nie była by tak ekscytująca. U wielu osób wzbudza on poczucie lęku, które wpasowuje się idealnie w mroczne przygody Batmana. Obojętnie czy gram w Batman Arkham Asylum, oglądam kreskówkę, film, czy czytam komiks o Batmanie, to właśnie Joker przyciąga moją uwagę najbardziej. Jego wariactwo jest tak ekscytujące, że postać ta wzbudza we mnie najwięcej emocji. To, że jest on niepoczytalny powoduje, że nigdy nie wiemy czego można się spodziewać. Nie wiadomo czy to co widzimy to tylko pozorna gra wymyślona przez Jokera i czy wszystko w chwile nie zmieni się o 360 stopni. Pozorna wygrana Batmana może w chwile przerodzić się w pułapkę, przy której Batman o mały włos unika śmierci. Jestem zafascynowany tym, jak można było stworzyć tak dziwaczną i zarazem interesującą postać, bo Joker w swym wariactwie znalazł metodę i nawet sam Batman czuje, że walcząc przeciwko niemu musi mieć się na baczności, ponieważ nigdy nie wiadomo jaki pomysł tym razem zrodził się pod tą zieloną kopułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najciekawszym i najbardziej intrygującym złoczyńcą jest Joker.Po prostu jestem jego największym fanem ponieważ uwielbiam to jak się zachowuje i przedstawia niektóre rzeczy.Można powiedzieć że zakochałem się w jego szaleństwie.Nie wiadomo jaki bezie jego następny ruch dlatego też nie mogę się doczekać Arkham City. Myśle że Joker zagra jedną z ważniejszych jak i ciekawszych postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej podoba się Poison Ivy. Dlaczego? Bo raz - jest seksowna i zła co jest pociągające, dwa - nie jest do końca zła (no chyba, iż skrzywdzisz jakiegoś kwiatuszka. Wtedy nawet Chuck Norris nie pomoże). I trzy - nie jest szalona, pomalowana, naćpana, itp. tylko jest prawie mutantem, który ma zdolność panowania nad przyrodą. A to jest naprawdę potężna moc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

daaa Joker- zwykły klaun, prosta postać a tak efektywna. Jego żarty i zachowanie, zabawne. I to jak wygląda; każde odzwierciedlenie Joker''a jest świetne. Wszystko traktuje jak zabawe, ale widać że na poważnie bierze zabójstwo gacka. Noi jest geniuszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować