Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Need for Speed: The Run już na długiej prostej!

14 postów w tym temacie

No to już EA może się pożegnać z moimi pieniędzmi.Jeśli oni bedą gadać, że gra została strasznie zpiracona na pc, to ja ich wyśmieje jak i myślę większość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu tylko konsole? A demo na komputer to nie łaska? EA nie wydaje dem na komputer bo myśli że co? Że jak ktoś chce zagrać to sobie kupi bo na komputer gra jest o połowę tańsza niż na konsole? Ja nie kupiłem NFS: HP bo nie grałem w jakąkolwiek próbkę tej produkcji. Z Hot Pursuit wiem tylko tyle co na YT widziałem. O ile wiele produkcji od tej firmy mi się podoba to często oni sami mają dziwne zagrania.
Ale nich mi ktoś powie co stoi na drodze do wydania małego dema na komputer? Bo ja nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 20:14, Kajmal napisał:

No to już EA może się pożegnać z moimi pieniędzmi.Jeśli oni bedą gadać, że gra została
strasznie zpiracona na pc, to ja ich wyśmieje jak i myślę większość!

Nie sposób się z tobą nie zgodzić. Nie pochwalam piratów, ale serio, nikt nie lubi kupować kota w worku. Bądźmy fair wobec siebie- ok, kupię waszą grę, ale dajcie mi trochę pograć, żebym sprawdził, czy na pewno chcę. Nie, to nie, wolę kupić Batmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem cholernie ciekaw jak to będzie w praktyce wyglądać. Zapowiada się całkiem przyzwoicie, ale to właśnie możliwość przejechania się zdecyduje w większości o zakupie.

No i ten hype...

Doceniam kunszt tych kolesi - Valentino Balboni to bardzo nietuznikowy i niezwykle ważny dla tej marki facet, fajnie, że takie świetne auto ku jego hołdzie znajdzie się także w czymś cyfrowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw nie wydają demo na PC, a potem "piractwo, piractwo"... żenada. Chyba normalne, że nie każdy gracz kupi nowego NFS''a w ciemno (zwłaszcza po takiej wpadce ze strony Black Box jaką był Undercover) i będzie chciał przed ewentualnym zakupem grę przetestować. A jak już ściągnie i mu się spodoba to nie każdy pójdzie do sklepu po oryginał skoro już i tak grę ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 21:30, Dared00 napisał:

O, miło. Chętnie pośmigam sobie trochę, śmiejąc się w twarz Glorious PC Gaming Master
Race.


Zdajesz sobie sprawę, że za takie teksty możesz być traktowany jako "crpgfan z awatarem"?
===
Co ciekawe, jeśli polecimy owe demo koledze bądź też koleżance to odblokujemy jeszcze jeden samochód, 2012 Porsche 911 Carrera S!

Więc co przeszkadzało wsadzić od razu tego Porsche do dema?
Nie rozumiem polityki EA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 02:47, Barteek88 napisał:

NFSa nawet to nie uratuje, choc silnik wcale nie jest taki "kozacki" jakim go reklamowali.

Mozliwosci Engine trzeba jeszcze wykorzystać.
To jest jakby oceniac max mozliwosci silnika CryEngine 3, po premierowej wersji Crysisa 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ujawniono także, że "próbką" cieszyć się będą tylko posiadacze konsol Xbox 360 i PlayStation 3.

Zatem ja ujawniam, że nie zamierzam w ciemno wydawać moich pieniędzy na kolejnego crapa wyprodukowanego przez przewspaniałe EA BlackBox. Po Undercraperze nie mają co liczyć na zakup ich wytworu w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to czyli po prostu będę musiał poczekać na przejście The Run do Classics... wolę nie kupować w kota w worku, poczekam na recenzje, oceny graczy i może przy promocji 2 za 1 się kupi jak Hot Pursuit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować