Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed Revelations na PC opóźnione. Jest nowy trailer

65 postów w tym temacie

A jak przepowiadałem, że "dziwnym trafem" premiera kolejnego AC na PC się opóźni to się nie znałem. :) Ale i tak szczególnie jakoś mnie to nie interesuje z tej prostej przyczyny, że gier Ubisoftu nie kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagramy później... Szkoda, ale dobrze, że w tym roku.
@Wojman- ja nie wiem jak możesz wytrzymać :) Ja mam mocne powody, żeby obrazić się na EA za Origin i blokadę FIFY 12, R* za brak polonizacji gier i jeszcze jakieś tam przykłady, ale nie zrobię tego, bo kurcze w coś grać muszę :p Każdy wydawca teraz leci cienkiej linii mojej tolerancji, ale puki odnajduje w grach to coś co pozwala mi się odstresować to będę je kupował...
Słaby jestem- wiem :p
Ciekawi mnie tylko czy Ubisoft zdąży z wydaniem DLC do tego grudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 20:42, Radekl2 napisał:

Zagramy później... Szkoda, ale dobrze, że w tym roku.


Luz, jeszcze mają czas przełożyć premierę tak żeby znowu było pół roku obsuwy w stosunku do konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poślizg "tylko" kilkutygodniowy? Ludzkie pany z tego Ubi, nie ma co. Tylko niech Ubisyf znowu nie wypłakuje się w mediach, jak to ich gry słabo sprzedają się na PC a wszystkiemu winne jest piractwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Dużym problemem po takich zabiegach Ubisoftu jest wymuszenie u mnie wzmożonej czujności wyłapywania forumowiczów, którzy dobroczynnie opisują nam fabułę :D
Wiesz jak mocno kusi mnie to, gdy widzę, że co 10min. jest nowy post w temacie o AC? :) Ostatnio nie wytrzymałem i trochę żałuję, bo straciłem fajną niespodziankę, ale teraz tak nie zrobię :)

PS. Jak Wy możecie grać na padzie w AC... Ostatnio z okazji FIFY 12 (...) kupiłem tego Microsoftu i próbowałem do CoD''a (nie da się) oraz AC II (już lepiej, ale nie ma to jak myszka). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeci raz gra z serii ma "obsuwę" w wersji PC, mimo że początkowo podawano jedną datę premiery na wszystkie platformy.

Mogliby chociaż nie udawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 20:56, Radekl2 napisał:

PS. Jak Wy możecie grać na padzie w AC... Ostatnio z okazji FIFY 12 (...) kupiłem tego
Microsoftu i próbowałem do CoD''a (nie da się) oraz AC II (już lepiej, ale nie ma to
jak myszka). :D

Gra na padzie po godzince oswojenia się jest naprawdę prosta. CoD zaliczony, AC II też i najmniejszego problemu nie było<a muszę przyznać iż wcześniej grałem tylko na PC>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wierzę. Miałbym super prezent na urodziny, które są 17 listopada, a tu z grudniem mi wyjeżdżają. No nic wkurzyłem się, MAM WIELKĄ NADZIEJĘ, że nie będzie już więcej problemów i przenoszeń premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 21:11, DambialkoX napisał:

No nie wierzę. Miałbym super prezent na urodziny, które są 17 listopada, a tu z grudniem
mi wyjeżdżają. No nic wkurzyłem się, MAM WIELKĄ NADZIEJĘ, że nie będzie już więcej problemów
i przenoszeń premiery.

Muszę cię chyba zasmucić,ale Ubisyf jak zwykle słabo "patrzy" na graczy i już 2x razy były problemy z wersją PC. Pamiętasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 21:16, BartexooN napisał:

> No nie wierzę. Miałbym super prezent na urodziny, które są 17 listopada, a tu z
grudniem
> mi wyjeżdżają. No nic wkurzyłem się, MAM WIELKĄ NADZIEJĘ, że nie będzie już więcej
problemów
> i przenoszeń premiery.
Muszę cię chyba zasmucić,ale Ubisyf jak zwykle słabo "patrzy" na graczy i już 2x razy
były problemy z wersją PC. Pamiętasz?


Niestety pamiętam, ale wybaczam im tylko dlatego, że wydali taką świetną grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne tak, ale nie mogę się przyzwyczaić do kierowania kamerą tą gałką :) W CoD, gdzie jednak trzeba celować to mi całkowicie nie wychodzi... Ehhh...
Jutro zacznę męczyć FIFĘ 12, więc może się z tym ogram. Jedno jest pewne- przejdę AC II i AC:B z padem w ręce na 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować