Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed Revelations na PC opóźnione. Jest nowy trailer

65 postów w tym temacie

Jak jeszcze opóźnią premierę to anuluję moje zamówienie, bo nie dam się dyskryminować i ograbiać portfela za jednym razem. Przecież na PC łatwiej jest stworzyć grę ze względu na większe możliwości PC względem konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 22:38, mateusz111 napisał:

powiem wam, ze nie ma to jak ps3 :P

Mówisz o tej platformie, na której 3/4 gier multiplatformowych wygląda gorzej niż na innych platformach? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o obsuwę to dobrze, że tylko 2 tygodnie, a jeśli chodzi o trailer to ciekawe jak teraz zostanie rozwiązana sprawa 2 ostrzy i zabijania 2 przeciwników na raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem! Pewnie po tym będzie przesunięcie na wiosnę/lato 2012 ;]

Tak przy okazji to trailer nie działa. U mnie wyświetla się "Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie "opóźnienie" przy AC na PC to nawet nie opóźnienie. Zresztą, to nawet lepiej, bo w listopadzie wychodzi sporo intrygujących gier, a portfel sam się nie napełnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to premiera nie będzie w grudniu, a w marcu/kwietniu 2012. Tak było właściwie z każdą częścią, konsole dostawały grę już w październiku. Ubisoft oczywiście żeby wynagrodzić jakoś to czekanie PCtowcom daje rzekomo lepszą i bardziej dopracowaną grę. Nie ma co się podpalać na grudzień bo zawsze jest tak samo z premierami AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 08:41, Wujek-Alfred napisał:

Ubisoft oczywiście żeby wynagrodzić
jakoś to czekanie PCtowcom daje rzekomo lepszą i bardziej dopracowaną grę. Nie ma co
się podpalać na grudzień bo zawsze jest tak samo z premierami AC.


Tak dopracowaną jak Brotherhood?
To ja już im podziękuję :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tam cieszę że grę przełożono na grudzień bo tym samym w listopadzie będę miał do kupienia tylko trzy tytuły ( Uncharted 3,TES V Skyrin i Batman AC ) a na grudzień nie mam żadnych planów zakupowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co tyle szumu w komentarzach. Byleby zrobili AC 3 do grudnia przyszłego roku, bo wtedy prawdopodobnie skończy się akcja współczesnej części gry (wystrzelenie satelity Abstergo, czy coś). A to, że mają poślizg? Lepiej, żeby z poślizgiem wypuścili dopracowaną do końca grę, niż żeby wypuścili jakiś chłam na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 20:59, sinir napisał:

Ktoś na prawdę wierzy, że grę na PC zobaczymy w grudniu? :D

Nie. Już się zastanawiam, czy nie rozdzielić zamówienia na Batmana i na AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować