Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed Revelations na PC opóźnione. Jest nowy trailer

65 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2011 o 15:46, Mercuror napisał:

> Niestety, sofizmaty nie robią na mnie wrażenia.
Szkoda, że rzeczowe fakty, jak stosunek liczby postów do liczby zakupionych egzemplarzy
też nie robią na Tobie wrażenia. Troll alert. EOT.


Jesteś znany ze swojego umiłowania do DRM-u - dlatego nie przyjmujesz do wiadomości, że np. Steam może posiadać jakieś wady, a nawet że, o zgrozo!, potrafi mieć zwyczajne zwisy. Ergo - jeśli ktoś tu trolluje, to tylko TY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 11:12, NemoTheEight napisał:

Asasyn, na trailerze mówi coś takiego "hookblade has two parts, hook and blade..." Podejrzewam,
że hak ma też normalne ostrze (jeśli dobrze zrozumiałem, albo się nie przesłyszałem),
w końcu ukryty pistolet, czy ostrze do wstrzykiwania trucizny (mniejsze i węższe), były
też montowane razem z "normalnym".


No oby. Też właśnie zwróciłem na to uwagę, ale nie byłem pewien jak to będzie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>

Dnia 30.09.2011 o 13:56, Vojtas napisał:

Na jakość gry również wpływają - a konkretnie na jej stronę techniczną. Problemy z zapisywaniem
w grach z drakońskim DRMem Ubishitu są już przysłowiowe.



Mnie dziwi to pisanie, że DRM nie wpływa na jakość grania. Weźmy takiego securoma chociażby (który nie jest uważany za aż tak mega upierdliwego). Usunięto go z Wiedźmina 2 i gra wyraźnie przyspieszyła. To samo zabezpieczenie EA usunęło ostatnio z pecetowej wersji BC2 (patch, który to usuwa ma ponad 2 GB - lol). I znowuż ludzie meldują, że gra "nagle" zaczęła dzialać szybciej. Przypadek ?

No, ale zawsze znajdą się ludzie, którym mozesz pokazać czarno na białym, a oni i tak zamroczeni bełkotem wydawcy będą ślepo "fapować" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w grudniu news... "Kochane dzieci, mikołaj na gwiazdkę nie przyniesie wam najnowszych przygód Ezio Auditore bo Ubisoft musi dopracować grę... Do zobaczenia w Konstantynopolu w kwietniu 2012" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować