Zaloguj się, aby obserwować  
Mikex

Dark Souls - temat ogólny

2209 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2011 o 22:42, Gosu napisał:

No nie wiem czy mniejszy, a napewno powiedzenie ''jak w kazdym rpgu'' do Dark Soul nie
pasuje :P Dla przykladu bedziesz mial level 50, nagle znajdziesz miecz ktory bedzie wymagal
20 zrecznosci i 40 sily, a tu za jeden punkt trzeba bedzie wydac kolo 20 000 dusz, a
bedzie Ci brakowalo np. 6 zrecznosci. Ja tak mialem i musialem farmic :P


No co poradzę, dexterity mam 13, jakoś będzie ;D Nie mogę ładować we wszystko bo mój rozwój zostanie szybko zatrzymany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tutaj garść porad od... Tomka Gopa, który oprócz bycia byłym złotoustym "pijarowcem" CDP RED jest prawdziwym weteranem gier z "Souls" w nazwie - Demon''s Souls skończył ponoć 6 razy. No nie powiem, ale SZACUNEK :)

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107165,10482547,Na_kanapie__Dark_Souls___najtrudniejsza_gra_roku__duza.html?bo=1

Nie powiem - przyjemnie się to ogląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 12:20, Lordpilot napisał:

Nie powiem - przyjemnie się to ogląda :)



Ja tam wole sobie sam radzic, zreszta ta gra tylko z pozoru jest trudna, kwestia przyzwyczajenia i pozniej idzie juz bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 18:33, L33T napisał:

Gosu czy mi się zdaje czy armor który można znaleść przy "Ceaseless Discharge" jest jednym
z lepszych w całej grze ? :)


Nie pamietam nazw, wiec nie wiem o jaki armor chodzi. Ja uzywam tego co byl kolo duzego ognistego golema.

Teraz zostal mi tylko

Spoiler

Nito

do pokonania i ostatni Boss, ale oczywiscie musialo sie cos zrabac. Stoje przed nim i nie moge zaczac walki. Sa chyba 2 drogi do niego, ale to by bylo bez sensu jakby tylko jedna z nich prowadzilo do walki, pakuje mu strzaly w pysk a ten nic -.- wiec albo mam jakis blad albo cos zle robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra Skonczona :) Szczerze mowiac nameczylem sie najbardziej zeby trafic do Nito, ostatni boss natomiast padl za 3 razem :) Nadal grajacym zycze powodzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 00:52, Gosu napisał:

Gra Skonczona :) Szczerze mowiac nameczylem sie najbardziej zeby trafic do Nito, ostatni
boss natomiast padl za 3 razem :) Nadal grajacym zycze powodzenia :P


No to gratulacje:)
a powiedz ile Ci zajeło przejście i na którym lvlu skończyłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 07:58, Gar napisał:

a powiedz ile Ci zajeło przejście i na którym lvlu skończyłeś?


107 godzin, level 76.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 12:43, Gosu napisał:

107 godzin, level 76.


hah, to widzę że jeszcze troszkę przede mną, mam 45godzin na liczniku a na pewno przechodzę wszystko 2 razy wolniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 13:46, Gar napisał:

hah, to widzę że jeszcze troszkę przede mną, mam 45godzin na liczniku a na pewno przechodzę
wszystko 2 razy wolniej :)



Ja mam 61 % trophy zrobione, generalnie zabilem wszystkich bossow w grze, nawet tych pobocznych. Nie mam 2 gildi do ktorych moglbym dolaczyc, ale to dlatego ze mialem blad gry. Pozostale pucharki sa do zrobienia dopiero po 3 przejsciu gry, ale sobie daruje, w koncu Batman Arkham City wychodzi nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 15:24, Oloninho napisał:

Przeszedłeś, więc na pewno to wiesz. Odpowiedz, proszę.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=71353&pid=65
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=71353&pid=66
Dzięki.


Mi kopy nie wychodzily, trzeba kliknac atak i galke do przodu, czasami mi postac sama to robila mimo ze nie chcialem, trzeba to chyba bardzo szybko zrobic, gorzej tylko jak Ci nie wyjdzie.

Atak z wyskoku? Wiem ze spadajac z jakies wysokosci kiedy klikac bedziesz przycisk odpowiedzialny za normalny atak (R1 na PS3) to wtedy o ile przeciwnik byl toz pod toba zadasz ogormne obrazenia, dosc pomocne na niektorych bosow.

Specjalny atak? Wiem ze jest mocniejszy atak (R2 na PS3), niektore bronie pod R2 maja specjalne zdolnosci np

Spoiler

Drake Sword

lub
Spoiler

Dragon Greatsword

ale trzymane oburacz o ile pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzialem dzisaj Guide Book do Dark Souls w GameStopie, za 17 euro. Powiem tylko tyle ze dosc gruba :P a na odwrocie rozsmieszyly mnie dwie rzeczy. Jedna to napis Prepare To Die...less. A druga to ze komus sie walnelo i napisane jest w jednej z rubryk Deus Ex zamiast Dark Souls :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze kilka chwil z tą grą sprawiło, że rzeczywiście poczułem tą trudność, o której tak wszyscy mówią. Co więcej, pierwszego bosa ubiłem za drugim razem. Mogłoby się wydawać, że jednak da radę iść do przodu powoli i raźnie z uniesioną tarczą, do momentu kiedy nie wpadnie się na parę ożywionych kości w postaci szkieletu człowieka, który dwoma zamachami wysyła nas na tamten świat... raz, drugi, trzeci, enty. Mało tego w przypływie złości zacząłem ciąć gościa NPC, jęczącego rycerzyka aby się wyżyć. Ten jak się spodziewałem podniósł tyłek i oczywiście mnie rozniósł. Niby wszystko byłoby ok gdyby nie fakt, że teraz za każdym razem gdy odrodzę się przy ognisku cwaniaczek już czeka na mnie obok z mieczem gotowym do przeszycia mnie... i chyba muszę grę zacząć od nowa. Niby nie jestem daleko, ale czuję, że ta gra się nade mną znęca i chce abym padł na kolana i zaczął łkać jak dziecko. Niemniej ciągnie do dalszej gry, coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować