Zaloguj się, aby obserwować  
Mikex

Dark Souls - temat ogólny

2209 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2012 o 15:42, Piotrek_K napisał:

10 flaskow masz na razie TYLKO w pierwszym ognisku - Firelink Shrine, wiec jesli podejdziesz
do niego to masz 10. W pozostalych masz tylko i wylacznie 5.

Hm, to dlaczego ja na konsoli przed rytuałem mogę sobie zrobić Kindle do 10? :) Trzeba zrobić Kindle Bonfire - 1 Humanity(użyte!) znika i ma się 10, możliwe tylko jeśli jest się człowiekiem. Rytuał daje ci możliwość posiadania 20.
@Infes
Przy każdym nowym ognisku musisz znowu stracić 1 Humanity żeby zwiększyć ilość do 10, albo wrócić się do już ulepszonego ogniska. Humanity musi być użyte(01 koło życia) a nie np. w ekwipunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dark Souls chodzi w media markt po 69,90 zł, naturalnie jeśli kogoś to interesuje. Póki co spasowałem i zostałem przy Sleeping Dogs, bo czekam na wrażenia graczy dot. technicznej strony gry i ewentualne patche.

O tym, że gra będzie objęta GFWL wiedziałem od dawna, natomiast dziwi mnie (choć jednocześnie cieszy) ikonka Steama na pudełku. To chyba pierwsze boxowe wydanie gry, która wymagałaby obu tych zabezpieczeń. I pojęcia nie mam, gdzie w tym sens.

Jak tam się podoba walka, faktycznie taka mordęga? Chyba aż z okazji DS zakupię kontroler do xboxa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, miałem kupować na PS3, ale dał dupy sklep i czekam już ponad tydzień (wymiana miała być) i jeżeli nie będzie żadnych problemów z multikiem i nie będą latały czerwone duchy wytworzone programem z 10000000 każdej statystyki to sobie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OO tak... udało się. Zabiłem tego rycerza z ogromną tarczą. Fakt za którym podejściem ale w końcu. Gdy uderzył w ziemie bo wtedy najlepiej go bić uderzyłem mocnym uderzeniem mojego miecza który ma jeszcze dodatkowo jakby podmuch chyba O.o i 3/4hp mu zjadłem i nagle broń uszkodzona więc szybko zmieniłem na halabarde i wykończyłem go w kolejnych 4-5 atakach. Maga również pokonałem z kłopotami ale jednak. Wypadł mi trójząb coś takie choć nie zbyt dużo dmg to okazuje się że nie mogę go używać prawidłowo. Wskaźnik obok dmg jest 140. Magiczne obrażenia czy co? Hmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdobyłem ten cały fire keeper soul (zapomniałem Polskiego tłumaczenia) i miało to zwiększyć moc flasków, tzn. teraz będą mnie lepiej leczyć tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narazie jeszcze nic ci się nie zwiększyło. Pod pierwszym ogniskiem(Firelink Shrine, zaraz po tutorialu,schodami w dół) siedzi babka w celi. Zagadaj do niej, to za tą duszę ulepszy Ci Flaski do +1. Nie używaj jej, bo wtedy dostaniesz dusze, ale stracisz szanse na upgrade Flasków.
Z kościoła, gdzie znalazłeś Fire Keeper Soul, jest winda tworząca skrót do właśnie Firelink Shrine, to tak btw.
Silny atak Drake Swordem 2h strasznie szybko niszczy broń, także uważaj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 16:35, Infes napisał:

Zdobyłem ten cały fire keeper soul (zapomniałem Polskiego tłumaczenia) i miało to zwiększyć
moc flasków, tzn. teraz będą mnie lepiej leczyć tak?


Musisz go oddać tej babce co za kratami siedzi przy pierwszy ognisku. Ulepszone estusy dodają więcej HP przy użyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z zakupów. Grę chciałem kupić w Empiku, ale będą mieć dopiero od poniedziałku. Więc zdecydowałem się na droższy o 10zł zakup w Media Markt. Szczęśliwy przychodzę do domu, otwieram pudełko i nagle wykrzykuję dość wulgarne polskie słowo na "k". Okazuje się, że mam wyłamane uchwyty na instrukcję, które wesoło leżą sobie w pudełku. Jadę złożyć reklamację i chyba już nie kupię u nich żadnej gry...

A teraz czas na część, która Was będzie bardziej interesować - facet w Media powiedział mi, że gra wymaga jedynie Steama. Live jest tylko na pudełku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie w Live zalogowalem ale nie musialem wtedy bym gral offline, nie wiem jak z rejestracja klucza przy instalacji sie pyta. Gra bez pada trudna ,nie moge sie do klawiatury i myszki przyzwyczaic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2012 o 17:31, wojcio102 napisał:

A teraz czas na część, która Was będzie bardziej interesować - facet w Media powiedział
mi, że gra wymaga jedynie Steama. Live jest tylko na pudełku ;)


Potwierdzam. O 14.oo STEAM nie akceptował jeszcze klucza. Przed chwilą podałem ponownie i instalacja ruszyła.
Nie potrzebna płyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 17:31, wojcio102 napisał:

A teraz czas na część, która Was będzie bardziej interesować - facet w Media powiedział
mi, że gra wymaga jedynie Steama. Live jest tylko na pudełku ;)


Chyba odwrotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No po prostu nie mogę już... nie ma szans pokonać gargulców :D Thief 19 lvl... 1 cios bierze mi prktycznie 50% hp...miecz Astory też im tak średnio zadaje... jeszcze z jednym daję radę, ale gdy pojawia się drugi już jest po mnie :/ Jakieś pomysły na zabicie ich ? Farmic dusze i lvl czy co bo serio jestem w kropce teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie ważne... kermit geniusz odkrył, że w formie człowieka można przyzwać summona... i padły za 1 podejściem bez łykania miksturki... ehhh jaki to człowiek głupi czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupilem dzisiaj Dark Souls i na pudelku jest napisane ze gra jest w kinowej polskiej wersji jezykowej ale po zainstalowaniu wszystko jest po angielsku i nie widze opcji zmiany jezyka, wie ktos jak temu zaradzic? Angielski znam bardzo dobrze, gralem wczesniej w dark souls na xboxie ale chcialbym sprawdzic jak im wyszlo tlumaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować