Zaloguj się, aby obserwować  
Mikex

Dark Souls - temat ogólny

2209 postów w tym temacie

Dobra już znalazłem, jest u kowala :P Ale teraz mam inny problem, gdzie znajdę pentagram do przywołania Solara ? Mam ten rysik, ale muszę jeszcze mieć kręgi przyzwania tak ? :P Przy Gargulcu nie ma ich .. =.=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2012 o 18:13, vegost napisał:

Dobra już znalazłem, jest u kowala :P Ale teraz mam inny problem, gdzie znajdę pentagram
do przywołania Solara ? Mam ten rysik, ale muszę jeszcze mieć kręgi przyzwania tak ?
:P Przy Gargulcu nie ma ich .. =.=


Aby przywołać jakiegokolwiek ducha musisz być w postaci człowieka, zapewne nie odwróciłes pustki i dlatego nie widzisz kregu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2012 o 18:23, korinek2 napisał:

Aby przywołać jakiegokolwiek ducha musisz być w postaci człowieka, zapewne nie odwróciłes
pustki i dlatego nie widzisz kregu;)


Aaa... To prawda. Cały czas gram zombie :D Dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś nie zauważył:

Spoiler

w kościele jest skrót (winda) do Firelink Shrine, jak wchodzisz od strony kowala to zaraz naprzeciwko drzwi są takie dwie wnęki dziwne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2012 o 20:02, Garadon napisał:

Jakbyś nie zauważył:

Spoiler

w kościele jest skrót (winda) do Firelink Shrine, jak wchodzisz
od strony kowala to zaraz naprzeciwko drzwi są takie dwie wnęki dziwne :)



Wiem :P A teraz po pokonaniu Gargulców, gdzie trzeba się udać ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2012 o 20:21, vegost napisał:

> Jakbyś nie zauważył:

Spoiler

w kościele jest skrót (winda) do Firelink Shrine, jak wchodzisz

> od strony kowala to zaraz naprzeciwko drzwi są takie dwie wnęki dziwne :)



Wiem :P A teraz po pokonaniu Gargulców, gdzie trzeba się udać ? :P


Hmm, najrozsądniejszym wyjściem było by chyba z powrotem do parafi nie umarłych tyle, że na niższe piętro, na początku mostu ze smokiem, jest wieża gdzie możesz się udać w dół, możesz także spróbować iśc do ogrodu, ale scieżką cały wprost nigdzie nie skręcając, dojdziesz do wielkich rycerzy na których można ładnie poframić, i łatwego bossa księzycowego motyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2012 o 20:32, korinek2 napisał:

Hmm, najrozsądniejszym wyjściem było by chyba z powrotem do parafi nie umarłych tyle,
że na niższe piętro, na początku mostu ze smokiem, jest wieża gdzie możesz się udać w
dół, możesz także spróbować iśc do ogrodu, ale scieżką cały wprost nigdzie nie skręcając,
dojdziesz do wielkich rycerzy na których można ładnie poframić, i łatwego bossa księzycowego
motyla.


Ale nie można iść mostem naprzód, bo smok tam się przyczepił tej wieży i jak tylko się bliże, to zionie ogniem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2012 o 20:36, vegost napisał:

Ale nie można iść mostem naprzód, bo smok tam się przyczepił tej wieży i jak tylko się
bliże, to zionie ogniem :/


Ale to jest po tej stronie na której nie ma smoka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2012 o 20:48, korinek2 napisał:

Ale to jest po tej stronie na której nie ma smoka :D


No to nie wiem, jak tam dojść XD Zwiedziłem już wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2012 o 20:52, vegost napisał:

> Ale to jest po tej stronie na której nie ma smoka :D

No to nie wiem, jak tam dojść XD Zwiedziłem już wszystko :D


Tak teraz patrzę na mapkę i chyba rzeczywiście nie ma alternatywnego dojścia do tego miejsca :D http://darksoulswiki.wikispaces.com/file/view/Undead_BurgMapV1.jpg/261226500/Undead_BurgMapV1.jpg
W każdym razie, zioniecie smoka nie jest chyba nie możliwe do uniknięcia, spróbuj sie tam przedostać a jak nie to wbijaj do ogrodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2012 o 21:00, korinek2 napisał:

Tak teraz patrzę na mapkę i chyba rzeczywiście nie ma alternatywnego dojścia do tego
miejsca :D http://darksoulswiki.wikispaces.com/file/view/Undead_BurgMapV1.jpg/261226500/Undead_BurgMapV1.jpg
W każdym razie, zioniecie smoka nie jest chyba nie możliwe do uniknięcia, spróbuj sie
tam przedostać a jak nie to wbijaj do ogrodu :D


Wszedłem do jakieś piwnicy. Po dojściu do końca, wlazłem do Demona Capry :D Oczywiście, nie żyje. Ja nie żyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2012 o 21:04, vegost napisał:

Wszedłem do jakieś piwnicy. Po dojściu do końca, wlazłem do Demona Capry :D Oczywiście,
nie żyje. Ja nie żyje :D


No właśnie o tą lokacje mi chodziło :D Musisz sie z nim jakoś uporać, lub jak już wcześniej mówiłem do ogrodu na farmę ;)

Edit: Możesz spróbować tego samego tricku co z pierwszym demonem, na góre po schodkach i spuszczać mu się na głowę, jakkolwiek by to nie zabrzmiało xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2012 o 21:08, korinek2 napisał:

No właśnie o tą lokacje mi chodziło :D Musisz sie z nim jakoś uporać, lub jak już wcześniej
mówiłem do ogrodu na farmę ;)


Teraz muszę tam wrócić po dusze... Ciężko go będzie ubić, bo ciągle wyskakują na mnie kundle. A do ogrodu gdzie trzeba iść ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2012 o 21:09, vegost napisał:

> No właśnie o tą lokacje mi chodziło :D Musisz sie z nim jakoś uporać, lub jak już
wcześniej
> mówiłem do ogrodu na farmę ;)

Teraz muszę tam wrócić po dusze... Ciężko go będzie ubić, bo ciągle wyskakują na mnie
kundle. A do ogrodu gdzie trzeba iść ? :P


Wejście jest u kowala u którego się odradzałeś po śmierci na gargulcach, powinien go bronić wielki kamienny stwór strzelający błyskawicami, bardzo łatwo go ominąć, lub jeśli chcesz będąc cierpliwym możesz go zabić z łuku, po każdym uniknięciu jego ataku z dystansu, jedna strzała, pare minutek to zajmie, ale to skuteczny sposób na tego dziada. Dodam, że pełni on role mini bossa w tej lokacji, więc raz zabity nie będzie cię więcej zadręczał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2012 o 21:16, korinek2 napisał:

Wejście jest u kowala u którego się odradzałeś po śmierci na gargulcach, powinien go
bronić wielki kamienny stwór strzelający błyskawicami, bardzo łatwo go ominąć, lub jeśli
chcesz będąc cierpliwym możesz go zabić z łuku, po każdym uniknięciu jego ataku z dystansu,
jedna strzała, pare minutek to zajmie, ale to skuteczny sposób na tego dziada. Dodam,
że pełni on role mini bossa w tej lokacji, więc raz zabity nie będzie cię więcej zadręczał
;)


Aa.. widziałem go. Hm.. A nie można go pochlastać z kosy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2012 o 21:21, vegost napisał:

Aa.. widziałem go. Hm.. A nie można go pochlastać z kosy ?


pewnie, że da, ale raczej nie na tym levelu :D Typ z bliska ma bardzo silne ataki więc na obecnym poziomie zapewne nie starczy ci wytrzymałości żeby sparować przynajmniej jeden cios, chyba, że rzucisz sobie wyzwanie i spróbujesz unikać wszystkich ataków przez 5 min co byłoby nie lada wyczynem :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować