Zaloguj się, aby obserwować  
Mikex

Dark Souls - temat ogólny

2209 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2012 o 13:23, korinek2 napisał:

Mając go, dopiero wtedy odczujeszesz przewage lekkiego pancerzu nad cieżkim.


A ten pierścień jak można zdobyć? Chcę odczuć wspomnianą przewagę. A co. :-)
Chodzi o przynależność do obrońców lasu?
I jeszcze jedno. Jak przypisać zaklęcie zajmujące 2 sloty? Wszystko mam zajęte i nie wiem co wcisnąć na padzie, aby zwolnić miejsce dla takiego podwójnego czaru, bo normalna zamiana na 1 slocie w takim przypadku nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2012 o 13:54, KrzychW napisał:

> Mając go, dopiero wtedy odczujeszesz przewage lekkiego pancerzu nad cieżkim.

A ten pierścień jak można zdobyć? Chcę odczuć wspomnianą przewagę. A co. :-)
Chodzi o przynależność do obrońców lasu?


Proces jest dość mozolny, więc dam ci linka do wiki...:)

http://darksoulswiki.wikispaces.com/Dark+Wood+Grain+Ring

Zapewniam, że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2012 o 14:23, korinek2 napisał:

Zapewniam, że warto.


Sprawdzę, ale najpierw nazbieram trochę demonicznego tytanitu w przejściu dla Sług Chaosu, gdzie należę i dopiero później zmienię przynależność. Nie wiem, czy przypadkiem przejście się nie zamknie?

A może orientujesz się, jak wygląda sprawa ognisk w NG+? Podobno przechodzą rozpalone do tego stopnia, do jakiego udało się nam to zrobić w pierwszej grze? Czyli warto, bo będzie łatwiej. Czy wiąże się z tym coś jeszcze? W następnych rozgrywkach jest mniej Humanity, jakieś inne przeszkody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2012 o 15:42, KrzychW napisał:

> Zapewniam, że warto.

Sprawdzę, ale najpierw nazbieram trochę demonicznego tytanitu w przejściu dla Sług Chaosu,
gdzie należę i dopiero później zmienię przynależność. Nie wiem, czy przypadkiem przejście
się nie zamknie?


Przymieża możesz bez obaw opuszczać, a potem przyłączać się z powrotem, wyjątkiem jest tutaj ten las, gdzie
raz opuszczony, blokuje się pernamentnie. Co do twojego pytania, przejście na 100% się nie zamknie.

Dnia 05.10.2012 o 15:42, KrzychW napisał:

A może orientujesz się, jak wygląda sprawa ognisk w NG+? Podobno przechodzą rozpalone
do tego stopnia, do jakiego udało się nam to zrobić w pierwszej grze? Czyli warto, bo
będzie łatwiej. Czy wiąże się z tym coś jeszcze? W następnych rozgrywkach jest mniej
Humanity, jakieś inne przeszkody?


Niestety, tutaj nie pomogę, sam skończyłem grę po zabiciu ostatniego bossa, za newgame+ się nie brałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.10.2012 o 15:42, KrzychW napisał:

A może orientujesz się, jak wygląda sprawa ognisk w NG+? Podobno przechodzą rozpalone
do tego stopnia, do jakiego udało się nam to zrobić w pierwszej grze? Czyli warto, bo
będzie łatwiej. Czy wiąże się z tym coś jeszcze? W następnych rozgrywkach jest mniej
Humanity, jakieś inne przeszkody?


Właśnie gram NG+ i rzeczywiście zostają ogniska rozpalone. Nie wiem, czy to takie duże ułatwienie,bo wrogowie zadają więcej obrażeń, mają więcej życia. Co do rzeczy,to wszystko znajdujesz tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2012 o 16:15, Essau napisał:

Właśnie gram NG+ i rzeczywiście zostają ogniska rozpalone. Nie wiem, czy to takie duże
ułatwienie,bo wrogowie zadają więcej obrażeń, mają więcej życia. Co do rzeczy,to wszystko
znajdujesz tak samo.


Czyli unikalne bronie z takimi samymi statystykami jak w pierwszym przejściu?
A punktów na "rozpałkę" nie brakuje?
Poza tym, chyba jednak jakieś ulatwienie z ogniskami to jest, skoro od razu dostajemy 20 flaszek zamiast 5? Zapewne się przydają. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien problem otóż w takich lochach zaatakowału mnie takie jaszczurki i ta na mnie bekła i zmarłem :)
Teraz w miejscu gdzie jest liczba humanity jest taka czaszka i mam pół życia... co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2012 o 16:45, KrzychW napisał:

Czyli unikalne bronie z takimi samymi statystykami jak w pierwszym przejściu?
A punktów na "rozpałkę" nie brakuje?
Poza tym, chyba jednak jakieś ulatwienie z ogniskami to jest, skoro od razu dostajemy
20 flaszek zamiast 5? Zapewne się przydają. :-)


Nie ma już co rozpalać, przed przejściem gry rozpal sobie wszystkie ogniska na maxa, a w NG+ człowieczeństwem będziesz się już tylko leczył ; ). 20 to rzeczywiście dużo, ale pamiętaj o tym, że ciosy przeciwników zabierają wyraźnie więcej punktów życia. Niby wzmacnia się buteleczki estusa, lecz ciągle czuje się siłę ciosów. Na początku gry jest rzeczywiście łatwo, bo początkowi bossowie to pikuś, ale mam dziwne przeczucie,że zabawa niedługo się skończy, zwłaszcza podczas walki z braćmi Anor Londo albo z czterema królami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2012 o 17:37, seroero napisał:

Witam mam pewien problem otóż w takich lochach zaatakowału mnie takie jaszczurki i ta
na mnie bekła i zmarłem :)
Teraz w miejscu gdzie jest liczba humanity jest taka czaszka i mam pół życia... co zrobic?

trafiles na bazyliszki i zostalem przeklety. Musisz kupic sobie kamien oczyszczenia i uzyc na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2012 o 16:05, korinek2 napisał:

> > Zapewniam, że warto.
>
> Sprawdzę, ale najpierw nazbieram trochę demonicznego tytanitu w przejściu dla Sług
Chaosu,
> gdzie należę i dopiero później zmienię przynależność. Nie wiem, czy przypadkiem
przejście
> się nie zamknie?

Przymieża możesz bez obaw opuszczać, a potem przyłączać się z powrotem, wyjątkiem jest
tutaj ten las, gdzie
raz opuszczony, blokuje się pernamentnie. Co do twojego pytania, przejście na 100% się
nie zamknie.

Nie jest prawda ze nie mozna wrocic do przymierza grubego kota. Wystarczy sie wyspowiadac u ksiedza w dzwonnicy - jest to dosc kosztowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2012 o 19:15, Indrid_Cold napisał:

Nie jest prawda ze nie mozna wrocic do przymierza grubego kota. Wystarczy sie wyspowiadac
u ksiedza w dzwonnicy - jest to dosc kosztowne.


Wops, to w takim razie przepraszam za wprowadzenie w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2012 o 19:13, Indrid_Cold napisał:

> Witam mam pewien problem otóż w takich lochach zaatakowału mnie takie jaszczurki
i ta
> na mnie bekła i zmarłem :)
> Teraz w miejscu gdzie jest liczba humanity jest taka czaszka i mam pół życia...
co zrobic?
trafiles na bazyliszki i zostalem przeklety. Musisz kupic sobie kamien oczyszczenia i
uzyc na sobie.


Małe pytanko gdzie ów kamien nabyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2012 o 10:18, seroero napisał:

> > Witam mam pewien problem otóż w takich lochach zaatakowału mnie takie jaszczurki

> i ta
> > na mnie bekła i zmarłem :)
> > Teraz w miejscu gdzie jest liczba humanity jest taka czaszka i mam pół życia...

> co zrobic?
> trafiles na bazyliszki i zostalem przeklety. Musisz kupic sobie kamien oczyszczenia
i
> uzyc na sobie.

Małe pytanko gdzie ów kamien nabyć

Na przykład u sklepikarki w przejsciu w moście odblokowywanym niedaleko starcia z bossem-capra demon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2012 o 10:33, zermithon napisał:

> Małe pytanko gdzie ów kamien nabyć

U Oswalda z Carim (dzwonnica za gargulcami) za ok 4k dusz.


Niestety przez przypadek go walnołem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2012 o 10:34, Indrid_Cold napisał:

> > > Witam mam pewien problem otóż w takich lochach zaatakowału mnie takie
jaszczurki
>
> > i ta
> > > na mnie bekła i zmarłem :)
> > > Teraz w miejscu gdzie jest liczba humanity jest taka czaszka i mam pół
życia...
>
> > co zrobic?
> > trafiles na bazyliszki i zostalem przeklety. Musisz kupic sobie kamien oczyszczenia

> i
> > uzyc na sobie.
>
> Małe pytanko gdzie ów kamien nabyć
Na przykład u sklepikarki w przejsciu w moście odblokowywanym niedaleko starcia z bossem-capra
demon.


Chodzi tobie o tą martwą za kratami... bo jak tak to ona nie posiada tego kamieniaw w swoim asortymencie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje za pomoc ale juz w new londo znalazlem czarodzieja na dachu budynku i za humanity mnie uleczyl
naprawde wielkie dzieji za pomoc bo granie z tra choroba byla naprawde irytujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2012 o 11:05, seroero napisał:

> > > > Witam mam pewien problem otóż w takich lochach zaatakowału mnie takie

> jaszczurki
> >
> > > i ta
> > > > na mnie bekła i zmarłem :)
> > > > Teraz w miejscu gdzie jest liczba humanity jest taka czaszka i mam
pół
> życia...
> >
> > > co zrobic?
> > > trafiles na bazyliszki i zostalem przeklety. Musisz kupic sobie kamien
oczyszczenia
>
> > i
> > > uzyc na sobie.
> >
> > Małe pytanko gdzie ów kamien nabyć
> Na przykład u sklepikarki w przejsciu w moście odblokowywanym niedaleko starcia
z bossem-capra
> demon.

Chodzi tobie o tą martwą za kratami... bo jak tak to ona nie posiada tego kamieniaw w
swoim asortymencie :)

To dziwne, nie przypominam sobie by ona miewała dostawy towaru ale u mnie na ng+ zaraz po zadzwonieniu w oba dzwony i przed wejsciem jakimkolwiek do fortecy sena ona ma ten kamien na koncu swojej listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem.
Posiadam od groma duzych kawalkow titanitu. Z tego co wiem, powinienem moc bronie ulepszyc do +10. Niestety kowal ktory to robil do tej pory, nie chce wiecej mi ulepszac. Mam 2x Uchigatane, Jedna na +9, druga ulepszona do +6 - i od tej pory zniknely z opcji ulepszenia broni titanitem. Obie!!! Jest jakis limit ulepszen u kowala, czy to u mnie cos sie spieprzylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować