Zaloguj się, aby obserwować  
Mikex

Dark Souls - temat ogólny

2209 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2012 o 11:19, barth89 napisał:

Kolejny problem. Jakakolwiek aktywność myszki (w sensie kliknięcie) powoduje wykrzaczenie
się gry. I w menu, i w samej grze... Ktoś miał podobny problem i/lub wie jak pomóc?

Wykraczanie czy zrzucenie gry na pasek pulpitu? Jeśli to drugie to wystarczy podczas ladowania gry gdy pojawi sie okno z gra kliknac na okno(gorny pasek) myszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2012 o 11:22, Indrid_Cold napisał:

> Kolejny problem. Jakakolwiek aktywność myszki (w sensie kliknięcie) powoduje wykrzaczenie

> się gry. I w menu, i w samej grze... Ktoś miał podobny problem i/lub wie jak pomóc?

Wykraczanie czy zrzucenie gry na pasek pulpitu? Jeśli to drugie to wystarczy podczas
ladowania gry gdy pojawi sie okno z gra kliknac na okno(gorny pasek) myszą.


Wykrzaczanie. Alt + ctrl + del niezbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2012 o 12:27, barth89 napisał:

> > Kolejny problem. Jakakolwiek aktywność myszki (w sensie kliknięcie) powoduje
wykrzaczenie
>
> > się gry. I w menu, i w samej grze... Ktoś miał podobny problem i/lub wie jak
pomóc?
>
> Wykraczanie czy zrzucenie gry na pasek pulpitu? Jeśli to drugie to wystarczy podczas

> ladowania gry gdy pojawi sie okno z gra kliknac na okno(gorny pasek) myszą.

Wykrzaczanie. Alt + ctrl + del niezbędne.

A naciśniecie przycisku menu start na klawiaturze (przycisk z logo windowsa) co robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2012 o 14:27, Indrid_Cold napisał:

A naciśniecie przycisku menu start na klawiaturze (przycisk z logo windowsa) co robi?


Wieczorem wypróbuję, ale podejrzewam, że może nie pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2012 o 16:32, barth89 napisał:

> A naciśniecie przycisku menu start na klawiaturze (przycisk z logo windowsa) co
robi?

Wieczorem wypróbuję, ale podejrzewam, że może nie pomóc...

Jeżli gra wroci do pulpitu to znaczyże masz to o czym wcześniej pisałem. Jeśli nie , to sorry ale nie wiem co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2012 o 07:40, L33T napisał:

Campra wersja dla leniwych:


Wszystko potoczyło się inaczej. Wpadłem, szczęśliwie wszystkich ominąłem, bieg na schody, wskoczyłem na występ w ścianie gdzie pieski co prawda dostawały się, ale szybko padły, a Capra stał jak głupi na dole i zaliczył kilka najsilniejszych zaklęć, co skończyło się dla niego fatalnie. Łatwizna i już. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2012 o 21:39, KrzychW napisał:

Wszystko potoczyło się inaczej. Wpadłem, szczęśliwie wszystkich ominąłem, bieg na schody,
wskoczyłem na występ w ścianie gdzie pieski co prawda dostawały się, ale szybko padły,
a Capra stał jak głupi na dole i zaliczył kilka najsilniejszych zaklęć, co skończyło
się dla niego fatalnie. Łatwizna i już. :-)

No to gz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Capra Demon to był dla mnie najłatwiejszy boss . A ile trzeba miec staminy zeby wytrzymac dwa ataki z obrotu tego wilczka z którym nadal nie moge sie rozprawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HA pokonałem go ale jazda, już mi się go prawie żal zrobiło jak zaczoł tak kuleć na noge, ale cóż musiałem...
... po pierwsze po co mi jego dusza i do czego są potrzebne dusze z bosów? Mój poziom angielskiego nie może rozkminić co robi pierscien z tego wilka czyli Covenant of Artorias i do czego jest Rusted Iron King ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 14:16, seroero napisał:

O Jezu aż mi się ręce spociły od tej gry :p
* i tam u góry jest Rusted Iron Ring a nie king i nie moge edytowac tamtego posta, dziwne
:\

Dusze bossow sa do budowania unikalnych broni - duszy sifa mozna stworzyc az 3 rozne weapony w tym tarcze. Pierscien wilka jest wymagany do przejscia gry, pozwoli dostac sie na arene gdzie walczy sie z bossem 4 krolowie. Rusted iron ring pozwala biegac po trudnym terenie, glebokiej wodzie, bagnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 12:54, seroero napisał:

Witam o co chodzi z tym kotem w darkroot garden w tych ruinach budynku za ludzmi wybrałem
join convent i co mi to dało i po co mi jego pierscien?


Dołączyłeś do gildii obrońców lasu - nosząc na sobie pierścień będziesz od czasu do czasu przywoływany, żeby pokonać osoby naruszające spokój w lesie, za zwycięstwo będziesz dostawał surowce i inne przedmioty, będziesz miał tez dostęp do NPC-a sprzedającego katany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 13:34, seroero napisał:

Coś tu cicho i ciagle double posty z mojej strony ,ale cóż...
... Na jakiego bosa udawaliscie sie po pokonaniu sifa ?

A jak Ci odpowiedzieć? Sif może być pokonany jako drugi boss w grze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 18:20, Indrid_Cold napisał:

> Coś tu cicho i ciagle double posty z mojej strony ,ale cóż...
> ... Na jakiego bosa udawaliscie sie po pokonaniu sifa ?
>
A jak Ci odpowiedzieć? Sif może być pokonany jako drugi boss w grze......


albo jako trzeci od końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie pokonałem tą kobieto-pająka i pojawił sie wąż w tej pierwszej lokacji w basenie, a jeśli dołączyłem do obrońców lasu a nie mam konsoli podłączonej do neta to i tak beda mnie przywoływać do obrony lasu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 21:14, seroero napisał:

Własnie pokonałem tą kobieto-pająka i pojawił sie wąż w tej pierwszej lokacji w basenie,
a jeśli dołączyłem do obrońców lasu a nie mam konsoli podłączonej do neta to i tak beda
mnie przywoływać do obrony lasu ?


Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować