Zaloguj się, aby obserwować  
Mikex

Dark Souls - temat ogólny

2209 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2012 o 23:38, Fatal-X napisał:

Jeśli nie mam ochoty na pvp ale np chce znaleźć
pomoc na bossa to nie powinno być możliwości że jakiś gość zaczyna mi przeszkadzać a
potem mi jeszcze stęka jak idiota.


Przecież na tym polega cały sens używania humanity :D
Gdyby nie to, to każdy biegałby bez przerwy w formie człowieka (już nie mówiąc o tym, że zaatakowanie kogoś graniczyłoby z cudem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 02:56, Kubak10 napisał:

(już nie mówiąc o tym,
że zaatakowanie kogoś graniczyłoby z cudem)

Właśnie o to mi chodzi że te ataki są debilne! Nie powinno ich być. Powinno być mniej więcej tak: gość aktywuje item, zaczyna się szukanie graczy chętnych na pvp i dołącza do innego lub tworzy się nowy świat specjalnie dla oponentów i proszę bardzo, fight. Dla zwycięzców dusze i specjalny loot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 03:08, Fatal-X napisał:

Właśnie o to mi chodzi że te ataki są debilne! Nie powinno ich być. Powinno być mniej
więcej tak: gość aktywuje item, zaczyna się szukanie graczy chętnych na pvp i dołącza
do innego lub tworzy się nowy świat specjalnie dla oponentów i proszę bardzo, fight.
Dla zwycięzców dusze i specjalny loot.


Co mija się całą istotą np Dark Wraiths. Przejmujesz się idiotami ? Po co ? Szkoda nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie jakiś spis wszystkich unikalnych broni z Dark Souls? Tnę ogony na lewo i prawo i ciągle nie mam osiągnięcia dotyczącego zdobycia wszystkich unikalnych broni i nie bardzo wiem, na co jeszcze mam polować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób poprowadzić quest z rycerzem z Catriny, aby na koniec, nad Jeziorem Popielnym, pozostał on żywy? W walce z ośmiorniczkani nie odnosi żadnych lub prawie żadnych obrażeń, a podobno jak pozostaje temu NPCowi ponad połowa życia, powinien przeżyć. Niby robię wszystko jak napisano na wiki, a za każdym razem (3 podejścia), rycerz ginął. Zostawiałem jedną lub 2 ośmirnice, ewentualnie walczyliśmy za wszystkimi i szybko zabijałem te stwory, tak że właściwie grubasek ledwie zdążył podbiec, a i tak zawsze na koniec była klapa. Czy u kogoś on przeżył i jaki był dokładny przebieg zadania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 17:05, KrzychW napisał:

Czy u kogoś on przeżył i jaki był dokładny przebieg zadania?


Pamiętaj, że równocześnie z jego questem musisz zrobić fabułę z jego córą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 17:12, Noirr napisał:

Pamiętaj, że równocześnie z jego questem musisz zrobić fabułę z jego córą.


Robię, gadam i tylko nie bardzo wiem, co z kolejnością pozamieniać, bo gdzieś musi być problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2012 o 17:05, KrzychW napisał:

a podobno jak pozostaje temu NPCowi ponad połowa życia, powinien przeżyć. Niby robię
wszystko jak napisano na wiki, a za każdym razem (3 podejścia), rycerz ginął.


To mit - albo zabijasz bez jego pomocy, albo ginie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 04:46, Kubak10 napisał:

To mit - albo zabijasz bez jego pomocy, albo ginie


Mam to zrobić jeszcze przed rozmową, czy pogadać i skakać czym prędzej do potworków, zanim rycerz to zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda jeszcze go nie spotkałem w kolejnej lokacji, ale u mnie rycerz przeżył i po walce poszedł chrapać. Córkę w ogóle spotkałem później. Nie wyglada mi to na mit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 11:05, KrzychW napisał:

> To mit - albo zabijasz bez jego pomocy, albo ginie

Mam to zrobić jeszcze przed rozmową, czy pogadać i skakać czym prędzej do potworków,
zanim rycerz to zrobi?



Przed rozmową (ale po zabiciu potworów wróć do niego po pierścień)

edit:

@Fatal-X
Sprawdź 1. ognisko w Ash Lake, najprawdopodobniej leży tam martwy (a jeśli nie, to najprawdopodobniej nie wypełniłeś całego questu z cebularzami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety jest martwy. Szkoda gościa. Najpierw Solaire, teraz on, smutnawo :(. No nic, chyba powoli czas kończyć tą grę. Zostało mi jeszcze tylko pokonać tą lokację z duchami + lord boss i wielki finał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 04:46, Kubak10 napisał:


> a podobno jak pozostaje temu NPCowi ponad połowa życia, powinien przeżyć. Niby robię

> wszystko jak napisano na wiki, a za każdym razem (3 podejścia), rycerz ginął.

To mit - albo zabijasz bez jego pomocy, albo ginie

Hola, hola, ktoś tu się za bardzo zagalopował. Przed chwilą zrobiłem jego fabułę do końca: to, co jest napisane na wiki, nie jest "mitem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 23:15, Jave napisał:

>
> > a podobno jak pozostaje temu NPCowi ponad połowa życia, powinien przeżyć. Niby
robię
>
> > wszystko jak napisano na wiki, a za każdym razem (3 podejścia), rycerz ginął.

>
> To mit - albo zabijasz bez jego pomocy, albo ginie
Hola, hola, ktoś tu się za bardzo zagalopował. Przed chwilą zrobiłem jego fabułę do końca:
to, co jest napisane na wiki, nie jest "mitem".


Jak się skończyła ta fabuła?
Jeśli jest żywy przy Ash Lake, to czy mógłbyś wrzucić screena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2012 o 00:04, Kubak10 napisał:

> >
> > > a podobno jak pozostaje temu NPCowi ponad połowa życia, powinien przeżyć.
Niby
> robię
> >
> > > wszystko jak napisano na wiki, a za każdym razem (3 podejścia), rycerz
ginął.
>
> >
> > To mit - albo zabijasz bez jego pomocy, albo ginie
> Hola, hola, ktoś tu się za bardzo zagalopował. Przed chwilą zrobiłem jego fabułę
do końca:
> to, co jest napisane na wiki, nie jest "mitem".

Jak się skończyła ta fabuła?
Jeśli jest żywy przy Ash Lake, to czy mógłbyś wrzucić screena?

Nie mogę, zaraz po zakończeniu jego wątku przeszedłem grę. Robisz tak: zabijasz 3/4 chaos eaterów, przed którymi stoi Siegmeyer. Potem z nim rozmawiasz, wskakujecie do dołu i wykańczacie resztę. Pogadaj z nim, zacznie spać na stojąco. Wróć do kaplicy Firelink, porozmawiaj z jego córką, a potem idź do ogniska przy drzewie w Ash Lake, tym obok Hydry. Tam spotykasz martwego Siegmeyera i jego córkę. Zamieniacie kilka słów i już, wątek zakończony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2012 o 01:11, Jave napisał:

Nie mogę, zaraz po zakończeniu jego wątku przeszedłem grę. Robisz tak: zabijasz 3/4 chaos
eaterów, przed którymi stoi Siegmeyer. Potem z nim rozmawiasz, wskakujecie do dołu i
wykańczacie resztę. Pogadaj z nim, zacznie spać na stojąco. Wróć do kaplicy Firelink,
porozmawiaj z jego córką, a potem idź do ogniska przy drzewie w Ash Lake, tym obok Hydry.
Tam spotykasz martwego Siegmeyera i jego córkę. Zamieniacie kilka słów i już, wątek zakończony.



Eee, myślałem, że spotkałeś w Ash Lake żywego Siegmeyera, o tym, że po pokonaniu chaos eaterów będzie leżał martwy pisałem kilka postów wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem to panują dwie opinie. Jeżeli przeżyje walkę z ponad połową hp, oraz sam zabił przynajmniej jednego Chaos-Eatera, to przeżywa. Trzeba tylko bardzo szybko zrobić res lokacji, żeby nie uszkodziła go trucizna. Druga opinia jest taka, że zawsze jest martwy na końcu. Dopiero zacząłem NG+ więc nie potwierdzę tego za szybko, ale postaram się wykonać pierwszą opcję, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to sorka, myślałem, że u ciebie umiera w dziurze z chaos eaterami. Nie ma opcji, żeby przy Ash Lake spotkać go żywego. Albo umiera tam, albo przy chaos eaterach, jeżeli ma poniżej 50% hp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować