Zaloguj się, aby obserwować  
Mikex

Dark Souls - temat ogólny

2209 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2012 o 12:43, Noirr napisał:

Z tego co wyczytałem to panują dwie opinie. Jeżeli przeżyje walkę z ponad połową hp,
oraz sam zabił przynajmniej jednego Chaos-Eatera
, to przeżywa. Trzeba tylko bardzo
szybko zrobić res lokacji, żeby nie uszkodziła go trucizna.


Mit - nie ma żadnego filmiku ani screena potwierdzającego tą wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam gdzie znależć kowala Giant Blacksmith wiem że jest gdzieś w Anor Londo ale nie moge go znależć moze mógłby mi ktoś wytłumaczyć lub jakiś link do filmu. Prosze o szybką odpowiedź bo mnie to frustruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2012 o 17:04, seroero napisał:

Witam gdzie znależć kowala Giant Blacksmith wiem że jest gdzieś w Anor Londo


Jak wchodzisz po długich schodach do budowli z bossami, to kowal jest po lewej stronie za zakratowanym wejściem. Niestety, najpierw trzeba przejść całą lokację, aby dostać się do kowala od środka budowli po schodach w dół, ewentualnie przez główne wejście, które można otworzyć tylko od środka. Właściwie nie da się nie trafić.

http://www.youtube.com/watch?v=E-FEbctpCe8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2012 o 17:10, KrzychW napisał:

> Witam gdzie znależć kowala Giant Blacksmith wiem że jest gdzieś w Anor Londo

Jak wchodzisz po długich schodach do budowli z bossami, to kowal jest po lewej stronie
za zakratowanym wejściem. Niestety, najpierw trzeba przejść całą lokację, aby dostać
się do kowala od środka budowli po schodach w dół, ewentualnie przez główne wejście,
które można otworzyć tylko od środka. Właściwie nie da się nie trafić.

http://www.youtube.com/watch?v=E-FEbctpCe8

Dzięki, szczerze mówiąc często przechodziłem koło tego przejścia ale jego nie zauważałem i wychodziłem kawałek dalej przez wybitą szybe. A ten kowal troche duży jest. Jeszcze raz wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2012 o 17:19, seroero napisał:

Dzięki, szczerze mówiąc często przechodziłem koło tego przejścia ale jego nie zauważałem
i wychodziłem kawałek dalej przez wybitą szybe.


Przez wybitą szybę też można do niego dojść, tylko trzeba trochę poskakać po gzymsach. No i można dzięki temu zdobyć dobry łuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu on odemnie nie chce przyjąć Chaos flame ember i ulepszać mi broni do chaosu. Gada tylko "... Friend you talk i no talk but happy" jak mu to dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2012 o 17:32, seroero napisał:

Czemu on odemnie nie chce przyjąć Chaos flame ember i ulepszać mi broni do chaosu. Gada
tylko "... Friend you talk i no talk but happy" jak mu to dać?

A bo to dajesz innemu kowalowi, vamosowi w katakumbach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2012 o 17:37, Ustroj napisał:

> Czemu on odemnie nie chce przyjąć Chaos flame ember i ulepszać mi broni do chaosu.
Gada
> tylko "... Friend you talk i no talk but happy" jak mu to dać?
A bo to dajesz innemu kowalowi, vamosowi w katakumbach.

wiem własnie doczytalem a jak zrobić zeby gineły w katakumbach te kosciotrupy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2012 o 17:44, seroero napisał:

wiem własnie doczytalem a jak zrobić zeby gineły w katakumbach te kosciotrupy ?

Są na to dwa sposoby. Możesz zabić nekromantę a wtedy szkielety przestaną się odnawiać(każda grupa nieumarłych jest do jakiego przyzywacza przypisana). Nekromanta się nie odnawia .Możesz jeszcze niszczyć je bronią zrobioną na divine(czyli świętą). Żar ten znajduje się bo zabiciu motyla i powinieneś go obecnie posiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś orientuje się, jakie bronie trzeba zdobyć, aby otrzymać osiągnięcie za wszystkie bronie unikalne? Sprawdzam strony o DS i wychodzi na to, że wszystko mam. Dusze zbierałem, ogony odcinałem i już sam nie wiem, czego brakuje do kompletu.
A bronie unikalne to smocze, czy robione z dusz bossów, czy coś jeszcze innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2012 o 21:19, KrzychW napisał:

A bronie unikalne to smocze, czy robione z dusz bossów, czy coś jeszcze innego?


Te i te. Jak również te zdobywane na wrogach typu rycerze, demony, te takie dziwne maszkary z Anor Londo itp. Pamiętaj, że również tarcze są liczone jako broń. No i bronie otrzymane z przymierzy, czyli Dark Hand i miecz Gravelorda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... dziwna sprawa. Chciałem sobie wykuć Cursed Greatsword of Astorias, więc zacząłem ulepszać Longsworda. Dobiłem do +5 i nie da rady. Po prostu nie ma go w okienku ulepszania broni i już. Ktoś wie czemu nie mogę go ulepszyć do +10? Jakoś Zweihandera się dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2012 o 22:48, Reffanov napisał:

Hmm... dziwna sprawa. Chciałem sobie wykuć Cursed Greatsword of Astorias, więc zacząłem
ulepszać Longsworda. Dobiłem do +5 i nie da rady. Po prostu nie ma go w okienku ulepszania
broni i już. Ktoś wie czemu nie mogę go ulepszyć do +10? Jakoś Zweihandera się dało.


Najpierw musisz dać modyfikacje broni i tam do +6. Potem normalnie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a patrzysz w dobrym miejscu? z +5 na +6 ulepszasz inną opcją dialogową, niż z +1 na +5, ewentualnie spróbuj ulepszyć inną broń i zobacz czy będzie tak samo( ulepszenie na +5 nie jest jakieś drogie). Sam nigdy nie miałem problemów z ulepszaniem, nawet jak nie ma składników to broń dalej jest tylko nie da się jej ulepszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2012 o 23:12, Noirr napisał:

Najpierw musisz dać modyfikacje broni i tam do +6. Potem normalnie dalej.


Hm... a więc to o to chodziło. Tak to jest jak robi się przerwę półtorej miesięczną w graniu. :) Dzięki wielkie. Więc jutro wyruszam do New Londo Ruins. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2012 o 21:30, Noirr napisał:

Te i te. Jak również te zdobywane na wrogach typu rycerze, demony, te takie dziwne maszkary
z Anor Londo itp. Pamiętaj, że również tarcze są liczone jako broń. No i bronie otrzymane
z przymierzy, czyli Dark Hand i miecz Gravelorda.


Chyba już wiem, w czym rzecz. Trzeba zdobyć całość jedną postacią. Niby mam wszystko, ale obydwie moje postacie samodzielnie nie skompletowały całych zestawów. Tej bardziej rozwiniętej brakuje tylko 3 broni, więc już niedługo. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, Dark Souls już prawie ze Steama pobrane i mam jedno pytanko. Jak zainstalować tego DSFixa? Ściągnąłem wersję 1.9 i niektórym to to nie działa jak powinno. Że gra się nie odpala itp, jakaś porada? Wiem, że to pewnie laickie pytanie, ale zawsze to lepiej się upewnić, niż potem się irytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 11:00, Elesshar napisał:

Ok, Dark Souls już prawie ze Steama pobrane i mam jedno pytanko. Jak zainstalować tego
DSFixa? Ściągnąłem wersję 1.9 i niektórym to to nie działa jak powinno. Że gra się nie

A tam w archiwum nie ma pliku tekstowego? W readme.txt powinno pisać co i jak.

Dnia 23.12.2012 o 11:00, Elesshar napisał:

odpala itp, jakaś porada? Wiem, że to pewnie laickie pytanie, ale zawsze to lepiej się
upewnić, niż potem się irytować.

Nic nie poradzisz, działa to działa, nie działa to nie działa- co najwyżej AA w grze możesz wyłączyć tak jak w instrukcji pisze. Na pocieszenie dodam, że na defult''owych ustawieniach zwykle działa a kłopoty zaczynają się gdy coś kombinujesz w ustawieniach. Np u mnie zmiana limitu fps i DoF spowodowała spadek płynności gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować