Zaloguj się, aby obserwować  
Mikex

Dark Souls - temat ogólny

2209 postów w tym temacie

Nareszcie! Transfer gry z GfWL na Steam jest wreszcie możliwy. Czyli kolejny powód dla którego mogę przejść ponownie grę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

From jak to From, zawsze coś skopie.

Na chwilę obecną Steamworksowy Dark Souls ma blokadę regionalną, na podstawie regionu pobierania ustawionego w Steam.

Tweetujcie do Namco i piszcie maile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2014 o 12:43, Feallan napisał:

From jak to From, zawsze coś skopie.

Na chwilę obecną Steamworksowy Dark Souls ma blokadę regionalną, na podstawie regionu
pobierania ustawionego w Steam.

Tweetujcie do Namco i piszcie maile.


Co masz na myśli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2014 o 14:15, Feallan napisał:

Przecież jasno napisałem. :C


Nie.. napisałeś o blokadzie regionalnej i co to ma oznaczać ? Gra mi chodzi normalnie. Mam język polski itp. Chodzi ci o brak możliwości grania z innymi z poza Polski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2014 o 14:18, vegost napisał:

Nie.. napisałeś o blokadzie regionalnej i co to ma oznaczać ? Gra mi chodzi normalnie.
Mam język polski itp. Chodzi ci o brak możliwości grania z innymi z poza Polski ?


A. W sumie racja. Tak, chodziło mi o blokadę na multiplayera. Można grać tylko z ludźmi mającymi w Steamie ustawiony ten sam region pobierania. Na Polsce, Czechach itd kompletne pustki, nawet wiadomości nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2014 o 15:01, Feallan napisał:

A. W sumie racja. Tak, chodziło mi o blokadę na multiplayera. Można grać tylko z ludźmi
mającymi w Steamie ustawiony ten sam region pobierania. Na Polsce, Czechach itd kompletne
pustki, nawet wiadomości nie ma.


Wczoraj jak grałem po 17:00 to były wiadomości. Fakt, niewiele, ale były. Nawet wczoraj udało mi się kogoś przywołać do wspólnej zabawy. Tylko raz, potem nic nie widziałem. W takim razie trzeba czekać, aż to zmienią tak jak to było w Gfwl. Ale też nie wszyscy pewnie zmienili na steam''a jeszcze. Przymusowo będą to robić chyba koło lutego lub stycznia. Z tego co zauważyłem, to powiększył się spadki fps w różnych miejscach. Jak grałem na Dolinie Smoków to jeju.. Co tam się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2014 o 15:14, vegost napisał:

Ale też nie wszyscy pewnie zmienili na steam''a jeszcze.


Ale aktywni gracze zmienili, a to ważne. Aktualnie więcej osób gra w DS niż w DS2, ale połączyć się z kimkolwiek dużo trudniej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2014 o 15:17, Feallan napisał:

Ale aktywni gracze zmienili, a to ważne. Aktualnie więcej osób gra w DS niż w DS2, ale
połączyć się z kimkolwiek dużo trudniej. ;)


To prawda na DS2 nikt nie gra. Martwa gra. Nikt tam prawie nie robił NG+, więc się nie dziwie. Ja jestem na NG+++ i nic. I tak lepszy jest DS. Bardziej mi się podoba i jest trudniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam buildu do wchodzenia na coraz wyższe NG. Wiem, że da się to zrobić wszystkim, sam próbuję pod siłę, ale to raczej nie to, postać jest ociężała. Zależy mi na czymś szybkim i wielkimi obrażeniami, a jednocześnie nie tracącego efektywności w dalszych fazach gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2015 o 21:01, Caridin napisał:

Czy są jakieś wiadomości o tym, jakoby Dark Souls miało wyjść w odświeżonej formie na
ps4?

Na chwilę obecną tylko II. Kto wie może się skuszą na I po premierze BloodBorne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestałem grać w tę grę po tym, jak ubijając jednego z sojuszników ten ciągle później chcial mnie zabijać etc.
nie wiem jak to skomentować, tak samo jak brak tych sejwów w dowolnym momencie. Nie potrafię zmusić się do męczenia w ten twór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2015 o 21:53, Accid napisał:

Przestałem grać w tę grę po tym, jak ubijając jednego z sojuszników ten ciągle później
chcial mnie zabijać etc.

Niestety za głupotę się płaci :p, a zapłatą są dusze. Zdaje się, że w zależności od poziomu można wykupić sobie odpuszczenie grzechów, ale już nie pamiętam gdzie to zrobić.

Dnia 12.03.2015 o 21:53, Accid napisał:

nie wiem jak to skomentować, tak samo jak brak tych sejwów w dowolnym momencie. Nie potrafię
zmusić się do męczenia w ten twór :D

Sejwów nie ma owszem, ale są te całe ogniska. Gra zapisuje się przy nich. W każdej lokacji jest ich 2-3. To całkiem sporo no i zmusza do myślenia, do grania ostrożnie, do jakiejś taktyki i uczenia się na błędach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu spawnują się przeciwnicy po śmierci i po reloadzie :((
Pisze jak dziecko, ale mi smutno przez to. Bo mechanika jest świetna i mi się podoba, ale sama realizacja odpycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2015 o 00:21, Accid napisał:

Ale czemu spawnują się przeciwnicy po śmierci i po reloadzie :((
Pisze jak dziecko, ale mi smutno przez to. Bo mechanika jest świetna i mi się podoba,
ale sama realizacja odpycha.


Chodzi o to, by gracz stał się prawdziwym masterem tej gry :D Zginąłeś 10 razy w drodze do bossa? Powtórz to jeszcze i kolejne 30 razy, a przejdziesz sekwencję która Ci sprawiała trudność z palcem w nosie :D I gdy myślisz, że jesteś niezły ... kolejna lokacja i kolejny boss daje Ci lekcję pokory ^^ Rewelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2015 o 00:21, Accid napisał:

Ale czemu spawnują się przeciwnicy po śmierci i po reloadzie :((

Bardzo fajnie, że się spawnują. Możesz trochę pogrindować na nich :). Wzmocnić się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować