Zaloguj się, aby obserwować  
Mikex

Dark Souls - temat ogólny

2209 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2012 o 19:46, Indrid_Cold napisał:

Moje zamówienie na Muve też jest wciąz tylko potwierdzone.


Heh mam dokładnie to samo.. A ja głupi myślałem że jak zamówie w sklepie dystrybutora to dostanę dzień przed a najpóźniej w dniu premiery... Jak to jutro wyślą to pewnie w poniedziałek dopiero dojdzie. Najzabawniejsze jest to że DS już widziałem w Saturnie za 79 zeta więc gdybym nie zamawiał to już bym miał XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 21:12, Mordant napisał:

Rozdzielczość tekstur aż bije po oczach, a w ikonkach ekwipunku dosłownie można liczyć
pixele :F.


UI wygląda OK (moim skromnym zdaniem), co się tyczy tekstur - w tej grze nie ogląda się ich z tak bliska, a ich bogactwo trzeba docenić.
Kto wie, może Dark Souls okaże się bardzo "mod-friendly" i ktoś stworzy zestawy tekstur w wyższej rozdzielczości dla zainteresowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 19:46, Indrid_Cold napisał:

Moje zamówienie na Muve też jest wciąz tylko potwierdzone.


to dziwne bo moje zmowienie wczoraj ruszylo do paczkomatu. moze dlatego ze zamawialem ta najtansza wersje Dark Souls bez zadnych dodatkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, wersja z dodatkami zalicza jednodniowy poślizg w wysyłkach na Muve. Szkoda, że to oznacza "pograne" w weekend. Ktoś znowu dał dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 08:20, tytacz napisał:

Tak, wersja z dodatkami zalicza jednodniowy poślizg w wysyłkach na Muve. Szkoda, że to
oznacza "pograne" w weekend. Ktoś znowu dał dupy.

Na muve to się nie zamawia, bo tam z reguły prawie wszystkie zamówienia zaliczają poślizg. Oni notorycznie do paru lat, kiedy to jeszcze był sklep cenega.pl sporą część zamówień realizują z opóźnieniem.

Raz zamówiłem od nich EK Shoguna. Wysłali mi 4 dni później, i to dopiero po moim groźbach że jeśli tego samego dnia nie zobaczę statusu "wysłane" to anuluję zamówienie i kupię u konkurencji która jeszcze miała egzemplarz. Później się dowiedziałem na forach że to bardzo częsta praktyka, dopóki się nie upomnisz o swoje, zamówienie będzie czekać w kolejce do realizowania tydzień albo dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 08:28, Darkstar181 napisał:

> Tak, wersja z dodatkami zalicza jednodniowy poślizg w wysyłkach na Muve. Szkoda,
że to
> oznacza "pograne" w weekend. Ktoś znowu dał dupy.
Na muve to się nie zamawia, bo tam z reguły prawie wszystkie zamówienia zaliczają poślizg.
Oni notorycznie do paru lat, kiedy to jeszcze był sklep cenega.pl sporą część zamówień
realizują z opóźnieniem.

Raz zamówiłem od nich EK Shoguna. Wysłali mi 4 dni później, i to dopiero po moim groźbach
że jeśli tego samego dnia nie zobaczę statusu "wysłane" to anuluję zamówienie i kupię
u konkurencji która jeszcze miała egzemplarz. Później się dowiedziałem na forach że to
bardzo częsta praktyka, dopóki się nie upomnisz o swoje, zamówienie będzie czekać w kolejce
do realizowania tydzień albo dwa.


No to masz jakiegoś pecha. Zamówiłem u nich około 10 gier (odkąd zmienili nazwę na Muve) i dopiero przy Dark Souls zaliczają obsuwę.

Podobno na nowszych kartach Ati gra chodzi bardzo źle. No to czekamy na nowe sterowniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2012 o 15:15, Fallen-Death napisał:

A ja mam pada z ps2 podłączonego adapterem do tego mam taki fajny program x360ce który
sprawia że ten w/w pad jest widziany jako ten z x360 pozdrawiam i polecam. Jak trzeba
to gram na klawie+myszka(cs:go) a jak gram jakies platformówki, bijatyki to jade na padzie.
Więc można sobie w bajki wciskać że pc do klawa +mysz bo świadomy user pc was wyśmieje
:) dzięki temu mogę sobie wybrać czy wygodniej mi grać w assasyna na padzie czy na klawie
uheueheuh


I działa ten programik (emulator) w DS ? Też mam pada od PS2 z przejściówką pod usb... program mi ładnie wykrył go, skonfugurował klawisze, ale w samej grze nie działa... jest ten dźwięk, że pad "jest załączany", ale tak jak mówiłem... w menu nie działa :/ Jakieś rady ? Zrobiłęm wszytko jak w isntukcji... odpaliłem w folderze z grzą, skonfigurowało itd itd. Ehhh szkoda jak by nie działalo bo na klawiaturze to masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>[...]

Problem rozwiązany... mam przejsciówkę na dwa pady... po prostu przełączyłem pada na "player 1", bo był na 2...
I sorki, ze post pod postem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Króciutkie pytanko - co ze Steamem w wersji pudełkowej? Widziałem, że gra ma na pudełku logo Steama. Więc? Potrzebna płyta w napędzie, czy nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 11:18, barth89 napisał:

Króciutkie pytanko - co ze Steamem w wersji pudełkowej? Widziałem, że gra ma na pudełku
logo Steama. Więc? Potrzebna płyta w napędzie, czy nie? :)


Spokojna głowa - gra na bank będzie działała bez płyty w napędzie, tak jak i inne gry steamowe sprzedawane w pudełkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować