Zaloguj się, aby obserwować  
Mikex

Dark Souls - temat ogólny

2209 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2012 o 20:42, tytacz napisał:

Spoiler

Uwolniłeś tego rycerza w złotej zbroi i nie zabiłeś jak się pojawił w kaplicy, ale
spokojnie, będziesz miał szansę się zrewanżować.

;)


Możesz mi przypomnieć skąd uwalniało się tego gościa w złotej zbroi? Jak bardzo komplikuje to rozgrywkę i czy da się to jakoś naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajdowal sie na pierwszym pietrze w Kosciele (tam gdzie walczyles z Gargulcami).

Olej to - to jeden z tych ''wpadek'', ktore sa nieporownywalnie mniej tragiczne niz np. zabicie jakiegos kowala :). Da sie z tym zyc, a i bedziesz mogl to naprawic jak dotrzesz do Annor Londo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 22:37, Strusiasty napisał:

Też straciłem już tysiące dusz - ale ta gra jest o tyle genialna, że zawsze błąd jest
po naszej stronie. Nigdy jeszcze nie czułem się oszukany przez grę, zawsze śmierć była
spowodowana moją pewnością siebie/pośpiechem/głupotą.

U mnie niestety kilka razy czułem że to nie moja wina tylko portu gry bo jak nagle namierzanie zaczyna tak szaleć że nie wiadomo gdzie jest kamera lub za późno załapie unik....
Ale poza tym to fakt czuje się jakbym grał w dungeon crawlery z przed lat gdzie rysowało się ręcznie mapy bo nikt nigdy nie mówił gdzie iść a tym bardziej jak wrócić. Teraz niestety męczę się z smokiem w kanałach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam DS, i problemy na początku mnie omijały, ale dziś podczas rozgrywki, gra zacieła się- myślałem że rastart mnie nie ominie, ale po chwili wyszła do pulpitu-tyle że pulpit miał jakąś żałosną rozdzielczość, i pojawił się komunikat że " sterownik ekranu przestał odpowiadać", i coś o restarcie komputera. Nadusiłem więc Ctrl+Alt+Delete, aby zamknąc grę, ale wtedy ekran zrobił się czarny i tylko restart pomugł. Niestety, od tej pory ta sytuacja powtarza się po jakichś 5-10 minutach gry. Ktoś miał podobny problem? Jakieś pomysły co może być jego przyczyna i jak go rozwiązac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skusiłem się na zamówienie Edycji Specjalnej i w związku z tym mam dwa pytania.

1. Przedstawiciel Namco potwierdził niedawno na forum Steama, że retailową wersję można opcjonalnie aktywować, Steam przyjmuje rzekomo klucze. Tutaj czytałem już 3 różne wersje, więc proszę o potwierdzenie - jak rozumiem, zamówiona przeze mnie wersja "ma" obowiązkowy GFWL i można ją aktywować na Steamie, tak? Z Cenegą ostrożności nigdy za wiele. Z tyłu pudełka, zdaje się, stosowna ikonka widnieje.

2. Czy faktycznie granie na pecetowym settingu jest niezwykle trudne i lepiej zaopatrzyć się po prostu w kontroler? Rozglądałęm się za nimi i ceny są bardzo różne, najtańszy z oficjalnym xboxowym namaszczeniem widziałem za bodaj 160 zł w Media Markt, łączę usb (wolę taki niż wireless). Sigh, o to specyfikę ewentualnego sprzętu do zakupienia powinienem zapytać pewnie w innym wątku, ale zastanawia mnie po prostu, czy wystarczy to kupić, wgrać ewentualne stery czy też może należy zaopatrzyć się w poboczną aparaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 14:20, paraGaladh napisał:

2. Czy faktycznie granie na pecetowym settingu jest niezwykle trudne i lepiej zaopatrzyć
się po prostu w kontroler? Rozglądałęm się za nimi i ceny są bardzo różne, najtańszy
z oficjalnym xboxowym namaszczeniem widziałem za bodaj 160 zł w Media Markt, łączę usb
(wolę taki niż wireless). Sigh, o to specyfikę ewentualnego sprzętu do zakupienia powinienem
zapytać pewnie w innym wątku, ale zastanawia mnie po prostu, czy wystarczy to kupić,
wgrać ewentualne stery czy też może należy zaopatrzyć się w poboczną aparaturę.


Możesz ściągnąć najprostszego pada do kompa (20-40 zł),ściągnąć program x360ce i zemulować sobie przyciski z pada na te od Xboxa. Wyjdzie o wiele taniej a być może nawet i wygodniej. A w Dark Souls nie próbuj grać na klawe - co prawda sam gry nie mam,ale kolega ją sobie kupił i myślał,że przestanie grać przez to sterowanie. A i praktycznie każdy Youtuber sra się na to sterowanie,więc coś jest na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 14:20, paraGaladh napisał:

2. Czy faktycznie granie na pecetowym settingu jest niezwykle trudne i lepiej zaopatrzyć
się po prostu w kontroler? Rozglądałęm się za nimi i ceny są bardzo różne, najtańszy
z oficjalnym xboxowym namaszczeniem widziałem za bodaj 160 zł w Media Markt, łączę usb
(wolę taki niż wireless). Sigh, o to specyfikę ewentualnego sprzętu do zakupienia powinienem
zapytać pewnie w innym wątku, ale zastanawia mnie po prostu, czy wystarczy to kupić,
wgrać ewentualne stery czy też może należy zaopatrzyć się w poboczną aparaturę.


Gra bez kontrolera to porażka, klawisze są śmiesznie rozłożone, a ustawianie ich samemu mija się z celem - wcale nie będzie lepiej. Ja na swoim saiteku (50zł komputronik) gram. Nie ma żadnych problemów, nic nie trzeba emulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, chyba jestem jedyną osobą której granie na klawie nie sprawia problemu.

btw: jaka jest dobra miejscówa do grindu? tylko ten las łowców czy jak im tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy lepiej Dark Souls załatwić sobie na PS3 czy na PC? Bo wolałbym na PS3 w sumie ale czy język angielski jest tam skomplikowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 17:40, Azazell napisał:

Zastanawiam się czy lepiej Dark Souls załatwić sobie na PS3 czy na PC? Bo wolałbym na
PS3 w sumie ale czy język angielski jest tam skomplikowany?


Ilość tekstów czy dialogów nie jest w tej grze jakaś oszałamiająca, poza tym też nie są one jakoś wyrafinowane językowo. Jeśli miałbym wybierać to wybrałbym wersję na PS3, którą zresztą mam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 17:54, Fimbulvinter napisał:

Ewentualnie poczekaj bo na poly było coś (plotka, ale jednak), że wersja na konsole Prepare
to Die, która wyjdzie za kilka miesięcy ma być tłumaczona.


Aczkolwiek to niepotwierdzone. Wysłałem maila z pytaniem do Cenegii ale niczego na ten temat nie mogli w tej chwili powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mi głowa eksplodowała, przy około 70 próbie zabicia tych dwóch braci w anor londo, co gorsza udało mi się doprowadzić ich do skraju zycia, został mi tylko jeden grubas z hp na jedno cięcie.Jjako, że byłem w trakcie comba chciałem za wszelką cene dobić dziada, ale ten siup, i przytrzasnął mnie dupą, tak sie wtedy zfrustrowałem, że wydarłem pada od kompa :F Teraz mija już około piąta lub szósta godzina, i passuje:f Tak apropo który mieliście level podchodząc do tych bossów, bo być może to ja troche się zbyt wcześnie na nich porywam(51lvl).

Lucznicy na gzymsie byli świetni, próbowałem wiele technik aż wreszcie wpadł mi do główy pomysł z wzięciem tarczy do dwóch rąk i spróbowanie zwalić wroga, jakimś cudem sie udało ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 23:50, Akoss-94 napisał:

Na parenaście/paredziesiąt solidnej gry. Gra jest idealnie wyważona pod względem trudności
:D


Aż za bardzo wyważona :D. Raczej na kilkadziesiąt godzin, warta wydania pieniędzy. Dawno żadna gra nie dała mi tyle satysfakcji, tak nie wciągała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzis chyba trafilem na czitera. Zostalem wezwany do obrony lasu a gdy sie w nim pojawilem od razu wyskoczyl komunikat ze przeciwnik zginol wiec nawet go nie widzialem. Dostalem jednak za to az 800k dusz wiec jak dobrze rozumiem musial miec olbrzymi level. Ciekawe czy spadl w przepasc :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 23:50, Akoss-94 napisał:

Na parenaście/paredziesiąt solidnej gry. Gra jest idealnie wyważona pod względem trudności
:D


Ok, dzięki. Już mnie znudziły łatwe gry ...

Swoją drogą wredny jest ten świat.
Jak byłem mniejszy, to poziom trudności większości gier był kłopotliwy.
Teraz jak już ogólnie jestem lepszy w te sprawy, większość gier stała się strasznie łatwa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 00:42, Miniu napisał:

Dzis chyba trafilem na czitera. Zostalem wezwany do obrony lasu a gdy sie w nim pojawilem
od razu wyskoczyl komunikat ze przeciwnik zginol wiec nawet go nie widzialem. Dostalem
jednak za to az 800k dusz wiec jak dobrze rozumiem musial miec olbrzymi level. Ciekawe
czy spadl w przepasc :).


To samo jest na konsolach. Gra ma bugi, które umożliwiają nabijanie olbrzymich ilości dusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować