Zaloguj się, aby obserwować  
Mikex

Dark Souls - temat ogólny

2209 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2012 o 13:16, Llordus napisał:

Z tego co piszesz, wynika ze nie instalowales dsfix-a i dsmouse fixa. A to praktycznie
must have do gry. Roznica w jakosci sterowania jest nieopisywalna.

O, to muszę koniecznie zainstalować (od razu przypomina mi się podobny zgrzyt z Severance gdzie na słabym sprzęcie kamera "klatkowała"). Aż dziw bierze, że przed fix''em ktokolwiek tę grę chwali skoro tak postawa jak sterowanie jest do kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 17:40, seroero napisał:

Jak otworzyc brame za wywernami ziejacymi piorunami

w new londo, trzeba miec klucz do śluzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 18:29, Indrid_Cold napisał:

> Jak otworzyc brame za wywernami ziejacymi piorunami
w new londo, trzeba miec klucz do śluzy.

A gdzie go zdobyć tak z ciekawości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 18:41, seroero napisał:

> > Jak otworzyc brame za wywernami ziejacymi piorunami
> w new londo, trzeba miec klucz do śluzy.
A gdzie go zdobyć tak z ciekawości?

zabijasz sklepikarza na koncu 1 pietra new londo albo gadasz z nim po tym jak przejdziesz new londo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 18:45, Indrid_Cold napisał:

zabijasz sklepikarza na koncu 1 pietra new londo albo gadasz z nim po tym jak przejdziesz
new londo.

Mając pierścień z Sif`a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 19:04, L33T napisał:

> zabijasz sklepikarza na koncu 1 pietra new londo albo gadasz z nim po tym jak przejdziesz

> new londo.
Mając pierścień z Sif`a

Mam jakiś pierścien ale on mi tylko mówi ze jest straznikiem i bla bla... i nic mi nie daje, a ten czar co on sprzedaje to ten czar leczy z curse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 19:04, L33T napisał:

> zabijasz sklepikarza na koncu 1 pietra new londo albo gadasz z nim po tym jak przejdziesz

> new londo.
Mając pierścień z Sif`a

Mając pierscien mozesz conajwyzej dostac sie na arene z 4 krolami. Lordvessel jest potrzebny żeby ingward oddał klucz po dobroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 20:28, Indrid_Cold napisał:

> > zabijasz sklepikarza na koncu 1 pietra new londo albo gadasz z nim po tym jak
przejdziesz
>
> > new londo.
> Mając pierścień z Sif`a
Mając pierscien mozesz conajwyzej dostac sie na arene z 4 krolami. Lordvessel jest potrzebny
żeby ingward oddał klucz po dobroci.

Gdzie można walczyć z Ornsteinem i Smoughtenem? Bo słyszałem ze z nich wypada lordvessel. Gdzie jest ta arena o której mówisz? Ja w New Londo nic nie moge zrobic drzwi są pozamykane, a jak chce uruchomić winde przez dźwignie to pisze Contraption does not move. Czy trzeba zabijać tego kolesia żeby dostać ten klucz? Bo on leczy z Curse i czesto jest mi bardzo pomocny. Prosze o szybką odpowiedz z góry dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2012 o 11:46, seroero napisał:

> > > zabijasz sklepikarza na koncu 1 pietra new londo albo gadasz z nim po
tym jak
> przejdziesz
> >
> > > new londo.
> > Mając pierścień z Sif`a
> Mając pierscien mozesz conajwyzej dostac sie na arene z 4 krolami. Lordvessel jest
potrzebny
> żeby ingward oddał klucz po dobroci.
Gdzie można walczyć z Ornsteinem i Smoughtenem? Bo słyszałem ze z nich wypada lordvessel.
Gdzie jest ta arena o której mówisz? Ja w New Londo nic nie moge zrobic drzwi są pozamykane,
a jak chce uruchomić winde przez dźwignie to pisze Contraption does not move. Czy trzeba
zabijać tego kolesia żeby dostać ten klucz? Bo on leczy z Curse i czesto jest mi bardzo
pomocny. Prosze o szybką odpowiedz z góry dzieki.

Na końcu anor londo dostaje się lordvessel. W poprzednim poście napisalem new londo zamiast anor londo, pomylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh fajną sytuacje miałem wczoraj... walczyłem z iron golemem i on w pewnym momęcie zaczoł się tak kołysać, to ja go po nogach... on wtedy chciał usiasc ale był zbyt blisko krawedzi i spadł... Takie harpie przeniosły mnie do anor londo tam troche pochodziłem i natknełem się na taką mgłe jak jest przed bossem tylko że pomaranczową i nie da sie przez nią przejsc ale tym razem nie dopowiadajcie sam do tego dojde :)

PS. Jakoś dziwnie tak po tej zmianie czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2012 o 08:08, seroero napisał:

Heh fajną sytuacje miałem wczoraj... walczyłem z iron golemem i on w pewnym momęcie zaczoł
się tak kołysać, to ja go po nogach... on wtedy chciał usiasc ale był zbyt blisko krawedzi
i spadł... Takie harpie przeniosły mnie do anor londo tam troche pochodziłem i natknełem
się na taką mgłe jak jest przed bossem tylko że pomaranczową i nie da sie przez nią przejsc
ale tym razem nie dopowiadajcie sam do tego dojde :)

Ja bym pewnie za nim leciej, bo bym myślał że w powietrzu dalej trzeba go załatwić :D .

Dnia 28.10.2012 o 08:08, seroero napisał:

PS. Jakoś dziwnie tak po tej zmianie czasu :)

Dla mnie lepiej, przynajmniej przed 9 w weekend wstałem, a że sporo do zabawy mam w domu na kontrolerze domenwy i w C++.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec Grobowca Gigantów, w okolicach ostatniego ogniska, jest jakaś znajdźka do której nie mogę dotrzeć. Kręcę się i kręce i przejścia nie widać. Chodzi o miejsce właściwie już prawie na granicy z jaśniejszą częścią lokacji. Czy ktoś kojarzy, jak mogę zabrać ten przedmiot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po walce z Artoriasem, na arenie spotykamy NPCa oferującego za duszę zabitego 2 mieczyki, na które tym razem nie bardzo mam ochotę. Co zdarzy się, gdy odmówię? Walka, a może inna nagroda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra poddaje się great lord power gdzie on jest. Bo nie wiem jak przejść przez tą pomarańczową mgłe w Anor Londo a on jest chyba potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2012 o 14:39, KrzychW napisał:

Po walce z Artoriasem, na arenie spotykamy NPCa oferującego za duszę zabitego 2 mieczyki,
na które tym razem nie bardzo mam ochotę. Co zdarzy się, gdy odmówię? Walka, a może inna
nagroda?


Nic, po reloadzie/ odpoczynku przy ognisku Ciaran zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2012 o 15:39, seroero napisał:

Dobra poddaje się great lord power gdzie on jest. Bo nie wiem jak przejść przez tą pomarańczową
mgłe w Anor Londo a on jest chyba potrzebny.

musisz przejsc cale anor londo a ta mgła prowadzi to innej lokacji - archiwów księcia Seath bezłuskiego. Jak przejdziesz cale anor londo to zagadaj z weżem i przeniesie cie do lokacji gdzie ustawisz lordvessel na piedestale i blokady znikna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2012 o 14:39, KrzychW napisał:

Po walce z Artoriasem, na arenie spotykamy NPCa oferującego za duszę zabitego 2 mieczyki,
na które tym razem nie bardzo mam ochotę. Co zdarzy się, gdy odmówię? Walka, a może inna
nagroda?

Z ciaran jest tak ze albo dajemy jej dusze albo ja zabijamy, trzecie rozwiazanie czy odmowa i ignorowanie nie dadza nam ze spotkania z ciaran zadnego przedmiotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować