Zaloguj się, aby obserwować  
Mikex

Dark Souls - temat ogólny

2209 postów w tym temacie

Napisze tak... jak juz trafiles na kosciotrupki, a nie zorientowales sie, ze atakowanie npcow jest ZLE (i nieodwracalne, wiec jak zaatakujesz np. kowala to nici z upgrade''ow broni) to znaczy, ze...

poszedles nie tam gdzie trzeba ;). Olej kosciotrupki i udaj sie na razie w przeciwnym kierunku: szukaj studii tuz kolo ogniska, a pozniej schodow wijacych sie po zboczu. Trafisz do akweduktu, a pozniej do Undead Burg (gdzie zginac nadal latwo, ale przynajmniej masz jakies szanse).

Sam na kosciotrupy poszedlem po ~13godzinach gry i 36levelu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 20:21, Piotrek_K napisał:

Napisze tak... jak juz trafiles na kosciotrupki, a nie zorientowales sie, ze atakowanie

Dzięki za radę. W jakiejś recenzji czytałem, że gra każe niemiłosiernie każdy błąd, ten NPC jest chyba najlepszym dowodem. Czy tworzę postać na nowo. Mam też pytanie odnośnie gry kimś na dystans, łuk i te sprawy. Kto do tego się najlepiej nadaje i czy dla początkującego/wdrażającego się w gameplay to byłby dobry wybór? Strzały się kończą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisaj znalazlem Luk ktory jest 2 razy wiekszy od mojej postaci, a jak z niego strzela to wbija go w ziemie, wyglada jak mini balista :D No i Armor ktory ma prawie 100 staty.

Edit : I Ogromny

Spoiler

zab smoka

ktory wyglada jak maczuga. Ale za wolny dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 16:29, Reffanov napisał:

A ja mam takie drobne pytanko... Czy koniecznym jest grać wpierw w Demon Souls? Tj. czy
fabuły tych obu gier się ze sobą łączą? I jeszcze - która łatwiejsza? ;)


Dobry żarcik z tą fabułą ;D Praktycznie można powiedzieć, że te gry nie mają fabuły. Także nie, nie trzeba grać w Demon''s Souls, żeby brać się za Dark Souls. Poziom trudności raczej ten sam (pojawiają się pewne uproszczenia jak i utrudnienia, więc bilans dla mnie wychodzi na zero).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 16:29, Reffanov napisał:

A ja mam takie drobne pytanko... Czy koniecznym jest grać wpierw w Demon Souls? Tj. czy
fabuły tych obu gier się ze sobą łączą? I jeszcze - która łatwiejsza? ;)

Nie, jedna nie ma żadnych powiązań z drugą. Są do siebie podobne i tyle. Która łatwiejsza? Jedni twierdzą, że Demon Souls jest łatwiejszy, a Dark Souls od niego kapkę trudniejszy, są tacy co twierdzą, że Demon Souls jest trudniejszy. Wszystko zależy od grającego, generalnie i tu i tu masz przerąbane :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 20:49, mtsach napisał:

http://www.dsogaming.com/news/namco-bandai-might-bring-dark-souls-on-the-pc-if-there-is-demand/
---> to byłaby bomba – całkiem możliwe, że gra trafi na pecety!


Czyli trzeba było czekać ponad dekadę na godnego następcę Severance... kudosy na drogę i trzymam kciuki!

Ciekawe czy w tej wersji nie byłoby takich bolączek technicznych jak spadki plynnosci itp. Patrząc na Skyrima - być może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tu jakaś czcigodna osoba, która na Xboxie 360 ma postać koło 100 lvlu? Chciałbym wiedzieć czy endgame na Xboxie istnieje tak jak na PS3, czy niestety nie. Na low lvlu(44 bodajże) niestety nie widzę żadnych graczy, a słyszałem że na PS3 między 100-120 lvlem jest mnóstwo inwazji, jak i również przyzwań do pomocy. Rozumiem, że chcieli zrobić hardkorowy multiplayer, ale mogli jednak dać opcję "Zaproś znajomego", bo na xboxie niestety jest dużo słabsza społeczność, a fajnie byłoby się poduelować lub razem zabić bossa. W każdym razie jeśli ktoś ma info o endgame na Xboxie 360 to bardzo was proszę odpowiedzcie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najlepiej się udać na samym początku gry? Tzn. gdzie jest najłatwiej? I BTW - co określa ilość many/magii? Bo w opisie nic o tym nie jest napisane, a mogę tylko 30x użyć Soul Arrow, co na dłuższą metę nie wystarcza ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Schodami do gory tuz kolo zbocza - widac z daleka awedukt. Jesli idziesz dobrze to trafisz na "ludziki" z mieczami. Jesli pojdziesz zle trafisz na kosciotrupy - choc bedzie to krotkotrwala znajomosc :D.

Jesli w ciagu 20 sekund od ogniska trafisz na dwie windy gora/dol to tez zle idziesz - po wyjsciu do kapliczki zginiesz pewnie i po 10sekundach

Parametr Attunement - im masz go wiecej tym wiecej mozesz czarow wrzucic. Jednak kazdy czas ma okreslona liczbe uzyc. Soul arrow widac ma 30 - ja tam z czarow ofensywnych nie korzystalem. Tylko z tego co rozswietla okolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 19:35, Piotrek_K napisał:

Schodami do gory tuz kolo zbocza - widac z daleka awedukt. Jesli idziesz dobrze to trafisz
na "ludziki" z mieczami. Jesli pojdziesz zle trafisz na kosciotrupy - choc bedzie to
krotkotrwala znajomosc :D.

Jesli w ciagu 20 sekund od ogniska trafisz na dwie windy gora/dol to tez zle idziesz
- po wyjsciu do kapliczki zginiesz pewnie i po 10sekundach

Parametr Attunement - im masz go wiecej tym wiecej mozesz czarow wrzucic. Jednak kazdy
czas ma okreslona liczbe uzyc. Soul arrow widac ma 30 - ja tam z czarow ofensywnych nie
korzystalem. Tylko z tego co rozswietla okolice.


Trafiłem na te kościotrupy wcześniej i dałem spokojnie radę, tylko widać, że są za mocni, bo po 4 nie miałem już Souls Arrow''ów, a moim mieczykiem to sobie mogę ;D Attunement określa jak wiele czarów mogę wyekwipować z tego, co napisali przy tej umiejętności. Ale właśnie jest tak, jak piszesz chyba - każdy czar ma określoną liczbę "użyć" ;) I dzięki za radę gdzie się udać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 19:44, Mikex napisał:

tylko widać, że są za mocni, bo po 4 nie miałem już Souls Arrow''ów

Bo do tego miejsca trafiasz jak jestes gdzies po 20-30 godzinie gry ;)

Dnia 20.01.2012 o 19:44, Mikex napisał:

Attunement określa jak wiele czarów mogę wyekwipować z tego, co napisali przy tej umiejętności.

"Potejto, potato" jak to mowi stary angielski zart slowny ;).

Mam nadzieje, ze wziales master key jako bonus na poczatku?

PS. Ogromna pomoc w spoilerze, jak nie chcesz czytac to nie czytaj :)

Spoiler

jak juz trafisz na smoka w miejscu gdzie bedzie zional ogniem, to w ktoryms momencie bedziesz szedl praktycznie pod nim (natrafisz tam na szczurki). Zaopatrz sie w luk i sporo strzal i strzelaj do oporu w jego ogon - smoka, nie szczurkow. Po jakims czasie dostaniesz ''Drake sword''(czy jak sie tam nazywal). Dosc powiedziec, ze chodzilem z tym mieczykiem tak gdzies do 70% postepu w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować