Zaloguj się, aby obserwować  
Mikex

Dark Souls - temat ogólny

2209 postów w tym temacie

Ja na to mówię "rzeź niewiniątek"- chodzi o wykorzystywanie miażdżącej przewagi nad innymi graczami w celu ich ubijania: zwykle chodzi o znaczną przewagę liczebną i/albo znacznie wyższy lvl.

Dnia 07.05.2013 o 11:11, Diverso napisał:

Ostatnio jak pokonałem innego gracza podczas inwazji, to wysłał mi wiadomość, zawierającą
wulgaryzmy i te słowa :D Walczyłem normalnie, etykiety nie złamałem, używałem Chaos Blade

Jest jakaś etykieta? Jeśli nie "systemowa" to można się nią podetrzeć, zwłaszcza gdy się kogoś najeżdża.

Dnia 07.05.2013 o 11:11, Diverso napisał:

- może to przez to? Tylko co to znaczy? :)

Szacun ...chociaż możliwe, że po prostu trafiła ci się jakaś ciamajda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2013 o 11:25, L33T napisał:

Jak ktoś ma pecha i walczy 2vs1 np w lesie to czasem jest butthurt że niby był gank.

Czytam i czytam i czytam o PvP w DS i nadal nie wiem o co ludziom chodzi z tym lasem? Że kamera głupieje to wiadomo - jest coś jeszcze?

BTW 2 vs 1 pasuje do definicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2013 o 15:37, zadymek napisał:

Czytam i czytam i czytam o PvP w DS i nadal nie wiem o co ludziom chodzi z tym lasem?
Że kamera głupieje to wiadomo - jest coś jeszcze?


Ludzie na wysokim lvl przychodzą tam farmić na noobach, które dopiero co dołączyły do forest hunterów. Do tego często przywołują fantomy. No i potem masz rage na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko odnośnie statystyk. Przy opisie broni mamy coś takiego jak "Premia do parametrów" opisana literami np.B,C,E. O co dokladnie w tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza z nich odnosi się do siły, druga do zręczności, trzecia do inteligencji, a ostatnia do wiary.
Litery od A do F to ocena parametru, gdzie im bliżej A, tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim, mam jedno pytanie, wczoraj kupiłem na PSN''ie dodatek do DS''a jednak po odpaleniu gry okazało sie że pojawiły sie dziwne bugi na każdym kroku. Typu: znikajacy ogien przy ognisku, migajace obiekty, znikające wskazówki od graczy. Niestety irytuje mnie to strasznie :/.
Pamietym ze przy premierze tego dlc inni grcze na PS3 tez mieli takie problemy. Czyżby nadal nie naprawiono tego problemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania,jedno techniczne,drugie bardziej "growe":

1.Zawsze po zminimalizowaniu gry,a czasami nawet bez tego gra mi się crashuje i mam blue screena. Da się to jakoś naprawić? Bo jak pad się rozłączy to bez zminimalizowania ni da się go ponownie podłączyć (wczoraj miałem farta jak walczyłem z Havelem to pad mi się rozłączył akurat po jego zabiciu xd)

2. Drake sworde''a przez jaki mniej więcej czas będe posiadał? Szczerze mówiąc średnio podoba mi się ciągłe bieganie z jednym mieczykiem,lecz na tym etapie jest on jak narazie najlepszy (niestety,zabiłem wszystkich 3 czarnych rycerzy i ŻADEN nic nie wydropił,oprócz tytanitu). Myślałem też troche nad młotem,który mi dropnął z Taurusa,lecz on wymaga aż 40 siły i czy warto aż do tylu dobić i ulepszać ten młot (no i przecież ten skaluje się od siły)? Czy będzie on lepszy od Drake''a?

PS. Miałem chyba gigantycznego farta,ponieważ z pierwszej zabitej dwugłowej jaszczurki,już wypadło mi lekarstwo na jaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 Nie wiem gram na ps3 :P
2 Drake Sword jest fajnym mieczem ale tylko na początku powiedzmy do połowy gry. Później zadaje mało obrażeń i trudno też znaleźć Dragon scales żeby ulepszyć go. Ja do końca gry nawalałem już zweihanderem ( nie wiem czy dobrze napisałem ) ulepszyłem go do lightning zweihender +5 i jest naprawde dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak się gra z poradnikami z internetu, długo nie znajdziesz lepszej broni chyba, że weźmiesz się do roboty i zaczniesz podbijać bronie do +5/10 itp
Mi się bardzo dobrze grało Claymorem, praktycznie tym mieczem przeszedłem całą grę. Fajnie wygląda, ma przydatne ciosy ;)
Ewentualnie jakaś włócznie ulepsz do +10 i też bedzie dobrze.
Broni rycerzy i tak byś nie ubrał zbyt szybko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. może nie w temacie. Mam do was pytanie . Mam ps vite i nie wiem czemu mi długo ładuje baterie ok 10 godzin a jest tylko połowa naładowanej baterii 50%. Dlaczego tak powoli ładuje. Powiem ze konsola była rozładowana i przez 2 dni nie była ładowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2013 o 12:24, Selv napisał:

Tak to jest jak się gra z poradnikami z internetu, długo nie znajdziesz lepszej broni
chyba, że weźmiesz się do roboty i zaczniesz podbijać bronie do +5/10 itp
Mi się bardzo dobrze grało Claymorem, praktycznie tym mieczem przeszedłem całą grę. Fajnie
wygląda, ma przydatne ciosy ;)
Ewentualnie jakaś włócznie ulepsz do +10 i też bedzie dobrze.
Broni rycerzy i tak byś nie ubrał zbyt szybko :P


Bardzo nie podoba mi się wizja chodzenia z jednym mieczem przez połowe gry,więc chyba zmienie go na ten młot (jak bede miał odpowiednią ilość siły) a do tego czasu będe chodził chyba z halabardą albo innym mieczem.

Dlatego w DS II będe grał od razu po premierze - aby mieć element zaskoczenia,gdzie w internetach jeszcze nie będzie żadnych poradników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samodzielne odkrywanie świata to jeden z największych atutów tej gry.
Jak wszystko rozpracowane, posiłkując się jakimiś radami czy poradnikami ciężko odnaleźć klimat zaszczucia w tym świecie. Ja za 1szym razem gdy grałem męczyłem się strasznie. Za drugim, kiedy wiedziałem po jakie przedmioty skoczyć i co ulepszyć - pół gry było zbyt proste.
Mi akurat bardzo podoba się podejście w DS, to znaczy, każdą bronią da grać i ciężko znaleźć "najlepsza". Ten Claymore to jedna z najprzyjemniejszych broni przez uniwersalny zestaw ciosów (pchnięcie!) i przez 20-30h się ciężko tą bronią znudzić - zwłaszcza, że przeciwnicy różnorodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z Drake''em rozwiązany,znalazłem nową miłość - Wielki Topór +7,który po prostu miażdży przeciwników,lecz mam teraz problem z Sifem - typowym tankowatym wojownikiem się go pokonać nie da,więc musiałem zrzucić całą zbroje i założyć Drake''a,gdyż ten toporek wali zbyt wolno. I męczę się z nim już sporo,głownie popełniam błędy w unikach jak on atakuje centralnie mieczem przede mną. Pewnie to jest kwestia czasu póki go pokonam,bo narazie wszyscy bossowie byli prości (Capra i Śpiący Smok padli za pierwszym razem). Mam nadzieję,że po bliźniakach się to zmieni ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie radze unikać ataków Sifa. Skombinuj ciężką tarcze, ulepsz ile wlezie i blokuj paskudę.
Jak starałem się robić uniki to szło mi kiepsko, z dobrą ciężką tarczą poszło banalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2013 o 23:35, Selv napisał:

Nie radze unikać ataków Sifa. Skombinuj ciężką tarcze, ulepsz ile wlezie i blokuj paskudę.
Jak starałem się robić uniki to szło mi kiepsko, z dobrą ciężką tarczą poszło banalnie.


Pokonałem go swoim sposobem,niestety marnując wszystkie Humanity,ale naprawdę - warto było,jak narazie najtrudniejszy boss i najlepiej się czułem po jego zabiciu.

PS. Może to ja jestem bez uczuć,ale jak zaczął kuśtykać to myślałem,żeby tylko tą szmate zabić i mieć spokój. :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować