• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
gala123

FIFA 12 - PROBLEM!

Pytanie

Witam

Mam komputer
Windows 7 ULTIMATE
Intel Core i3 550
GeForce GTS250 1Gb
4GB Ram ddr3

Problem jest taki ze właczam FIFE 12 pokazuje sie ekran z napisem FIFA 12 i i sie cos ładuje , nagle czarny ekran i powrot do pulpitu i wyłaczenie całkowite gry.Cały czas tak jest nawet sie nie pokazuje wybor jezyków- nie mam pada!.Pomocy juz 2 dzien i mnie trzepie bo juz bym zagrał managera;( POMOCY ! PROSZE. Grałem w fife 12 demo normalnie działało , to zainstalowałem pełna wersje.Czytałem rózne tematy zeby odinstalowac demo i zainstalowac pełna.Zrobilem tak , dalej ten sam problem.Zrobilem formata dysku C i dalej ten sam problem , nie mam nic ani fify 11 ani demo juz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Zaznaczamy w pliku "replay0" (Dokumenty-FIFA 12-instance0) "tylko do odczytu".
Mi pomogło, ale nie licz, że pograsz :) Możliwe, że będzie Ci gra chodziła w rozdzielczości 800x600, nawet jak masz ustawioną inną. Trzeba wtedy zrobić konto administratora bez polskich znaków. Nawet po tym będzie najprawdopodobniej wywalało Cię po 20-45min. z meczy w trybie wirtualnej gwiazdy. Chodzi oczywiście o min. nie rzeczywiste.
Ta gra to jedna wielka beta i ciekawe kiedy to się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

dzieki , no tak zrobilem , rozdzielczosc zmienilem w pliku fifaconfig.txt ale nie moge zmienic klawiszy ;) i w ogole kamera to jest lipa straszna w demo byla lepsza ogolnie demo lepiej wygladalo :O pewnie zostaje kupic na xboxa;) dzieki za ODP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Klawisze też się jakoś w plikach zmienia, ale nie wiem jak, bo gram na padzie.
Żeby się to u mnie dało jeszcze tak rozdzielczość zmienić bez potrzeby tworzenia nowego konta administratora na komputerze... I, żeby tak jeszcze nie wywalało co 2 mecz online...
Mam nauczkę, żeby nie kupować gier od EA w dniu premiery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Piractwo, namawianie do piractwa lub rzeczy powiązane z tymi kwestiami są na tym forum ZAKAZANE i nietolerowane, więc odpowiedzi, jakiej oczekujesz, nie otrzymasz.

Post zgłoszony do moderacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.10.2011 o 21:52, Wojman napisał:

Wojmanie nie poznaję cie. Żadnego bana ani nic w tym stylu? Co za czas nastały...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Siema mam prośbe czy mógł by mi ktos powiedzieć jak uruchomić tą fife:/ już próbowałem 100 razy nic nie pomaga to z tym tylko do odczytu tez jak administarator tez no po prostu nic tylko jest logo fifa i po chwili czarny ekran:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.10.2011 o 15:35, gala123 napisał:

Witam

Mam komputer
Windows 7 ULTIMATE
Intel Core i3 550
GeForce GTS250 1Gb
4GB Ram ddr3

Problem jest taki ze właczam FIFE 12 pokazuje sie ekran z napisem FIFA 12 i i sie cos
ładuje , nagle czarny ekran i powrot do pulpitu i wyłaczenie całkowite gry.Cały czas
tak jest nawet sie nie pokazuje wybor jezyków- nie mam pada!.Pomocy juz 2 dzien i mnie
trzepie bo juz bym zagrał managera;( POMOCY ! PROSZE. Grałem w fife 12 demo normalnie
działało , to zainstalowałem pełna wersje.Czytałem rózne tematy zeby odinstalowac demo
i zainstalowac pełna.Zrobilem tak , dalej ten sam problem.Zrobilem formata dysku C i
dalej ten sam problem , nie mam nic ani fify 11 ani demo juz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2011 o 15:37, BaMbo888 napisał:

Wie ktoś co z tym zrobić? Prosze o pomoc! Bo juz mnie szlak trafia!


Po pierwsze to naucz się pisać, bo widzę, że przy dłuższych wypowiedziach się gubisz, a po drugie to może byś podał specyfikacje kompa, system operacyjny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A więc mam 7 32bit A komp to grafika geforce 8600 GT procki 2x2,4 i 2gb ramu.
U kumpla z tymi samymi osiągami działa i to na średnich a mi cały czas ten czarny ekran wyskakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam!
Mam problem odnośnie nie samych trików a "precyzyjnego dryblingu", otóż czy wy też tak macie ze po wcisnięciu LB który rzekomo odpowiada za ten drybling was zawodnik nawet w pełnym biegu nagle staje i odwraca sie? zamiast dryblować piłka troche wolniej. JEst to dziwna sytuacja gdyż czasami po wcisnięciu LB jednak zawodnik niestaje w tlumie tylko zręcznie drybluje między zawodnikami a drugi raz przy takiej samej sytuacji on staje i przeciwnik raz dwa mi odbiera piłke. Zatem mam pytanie czy ten drybling jest od czegos uzależniony? czy to jest normalne bo mi sie wydaje ze nie aczkolwiek nieznalazłem absolutnie zadnego roziwiązania i prosiłbym o odpowiedź gdyż bardzo mi na tym zalezy. Oczywiscie dryblować probowalem zawodnikami typu messi robben a pad jest od XBOXa 360. z góry dziękuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam serdecznie
Wiecie moze czemu jak chce zagrac z kims przez neta w tej lidze online to mi wyskakuje ze moj sklad jest inny niz przeciwnika i gra zostaje cofnieta baz straty punktow a ja nie moge przez to z nikim grac w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować