Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzi darmowe DLC do Portal 2

9 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2011 o 18:28, PJ_MW napisał:

i frytki do tego jeszcze

120zł za wersję pudełkową czy też 22,5€ na Steamie / ~70 zł na Allegro za klucz to jak dla mnie przesada za grę na jedno popołudnie.
Kampanie u kumpla przeszedłem w jakieś 4 godziny (dwa wykłady z przerwami :P). Co-op też do najdłuższych nie należy z tego co słyszałem. Poza tym, trzeba do niego mieć jakiegoś znajomego.

Te 20-30 złotych mógłbym dać, jak na tak krótką grę. Szczególnie, że co chwilę na Steamie pojawiają się równie ciekawe tytuły w takiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji mogliście nadmienić o komiksie promującym "Peer Review" ( http://www.thinkwithportals.com/turret_comic/) i trzeciej części soundtracku z Portal 2. Przypominam też, że jakiś czas temu ktoś rzucił plotkę, że po ukazaniu się tego DLC mają rozgorzeć dyskusje na temat następnego Half-Life. Czekam, czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2011 o 18:25, Mordant napisał:

Mogliby przy okazji dać porządny Daily Deal / Midweek Madness na tą grę. Przy -75% do
kupienia ;).


Jestem jak najbardziej za. Premierowego Portala 2 nie kupiłem, bo choć gra jest zacna, to niestety cena skutecznie odstrasza. Kilka godzin zabawy za takie pieniążki to jednak odrobinę za mało, by mnie zachęcić, szczególnie, że za zbliżoną kwotę mogę mieć 3 naprawdę niezłe gry na Steamie (gdy kupiłem Terrarię za 45 złociszy, wyjęła mi ponad 4 tygodnie z życiorysu, a teraz czekam na wersję 1.1, która zapewne zagarnie następne 2-3 tygodnie).

Gdyby zrobili promocję, nie nadążyliby z liczeniem pieniążków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2011 o 19:36, Erunn0 napisał:

Przypominam też, że jakiś czas temu ktoś rzucił
plotkę, że po ukazaniu się tego DLC mają rozgorzeć dyskusje na temat następnego Half-Life.
Czekam, czekam...

Tiaaa, tak samo, jak po wydaniu Portala 2/nowej paczki do TF2/DOTY2/czegokolwiek od Valve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować