Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 - podzielcie się wrażeniami z bety

187 postów w tym temacie

Michał Nowicki

Beta Battlefield 3 trwa w najlepsze. Jak na razie, oficjalnie, grać możemy jedynie na mapie Operation Metro w trybie Gorączki. Czasu minęło już jednak na tyle dużo, by wielu z Was miało swoje zdanie na temat rozgrywki na tej mapie.

Przeczytaj cały tekst "Battlefield 3 - podzielcie się wrażeniami z bety" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem i grałem to gra nie jest taka super jak EA zawsze pitoliło. Jak zwykle marketing to 50 % sukcesu tej gry. Grafa średnia, nie wszystko da się zniszczyć jak to panowie pokazywali i ciągle o tym gadali. Fail. Bugi są, ale to beta wybaczam im. Ogólnie szykuje się dobry średniak, ale na pewno nie gra roku. Jeszcze zobaczymy kampanie i wtedy ocenię jako całokształt. Jak na razie kipesko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić, bf3 to bad company 2 tak naprawde, oprawa graficzna i klimat bad company mni nie przypadły do gustu tak więc bf3 według mnie ssie, wszystko tam takie sztuczne i sie świeci jak psu wiecie co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beta w skrócie:

Minusy: Chaotyczna, zabugowana, sniper/camp fest, pomimo szumnych zapowiedzi Crysis 2 z patchem hd i dx11 wygląda lepiej, nie można zniszczyć wszystkiego, zbyt realistyczna.

Plusy: Wymaga kombinowania, realistyczna, świetny dźwięk, efekty, grafika, dużo gadżetów, broni, dodatków. Wielkie mapy.

generalnie szału nie ma. Grałem we wszystkie cody, moha i bad company 2 i zdecydowanie bad company 2 wypada z tego wszystkiego najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BETA BF3:

Cóż, jako weteren poprzednich częsci (w tym nawet BC2, choć to nie jest prawdziwy BF) mogę na ta chwilę powiedziec jedno.

EA popełniło FAIL apokaliptycznych wręcz rozmiarów oferując w becie mapę "METRO". Ta mapa to nie jest BF, to jest BC. Absolutny strzał w stopę. Wszystko, ale to absolutnie wszystko na co czekali fani prawdziwego BF zostało z bety zabrane ,a pozostawiono wszystko to co nas tak drażniło w BC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Realistyczne pole bitwy, świetna grafika, miodny gameplay, co tu dużo mówić, pozdrawiam Activision, Bobiego Kitticka i jego Call of Duty, BF3 to murowany hit tego roku.

@vegost
1. Dostępna w Becie grafika, nie jest grafiką z pełnej wersji gry. Jest strasznie okrojona.
2. Bugi jak to zawsze w becie jakiejś gry...
3. EA mówiło bardzo wyraźnie, że nie wszystko da się rozwalić tak jak w BC2, wystarczyło śledzić uważnie każdy news.... weź logicznie pomyśl, walący się 10 piętrowy budynek... przecież przy takim obciążeniu nawet i7 by się spaliła w kompie...

Więc podsumowując, pomijając błędy bety szykuje się najlepszy fps roku 2011, bo przy tej grze niestety stary Call wymiękka pod każdym względem. BF3 jest świetną kontynuacją BF2.

@crosserXY
Wszystko tam się świeci? No dla mnie to jakoś nie dziwne, bo na Operation Metro słońce nieźle daje po oczach więc nie dziwota, że niektóre przedmioty oraz szyby w budynkach odblaskują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra sama w sobie bardzo fajna tylko po kiego grzyba ten battlelog... nie dość że zrobił z BFa Facebooka to jeszcze często odmawia posłuszeństwa i nie uruchamia gry (używając Google Chrome nie idzie uruchomić gry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony wszyscy narzekają, że gra nie jest taka jak być powinna, a z drugiej serwery cały czas pełne. Ja sam właśnie zamawiam preorder, bo nowy Battlefield bardzo mi się podoba. Co prawda jest sporo rzeczy do poprawienia, ale to co najważniejsze - gameplay - przypadł mi do gustu. Przydałoby się tylko nie wciskać wszystkim na siłę battleloga i zrobić jakieś normalne menu, a nie przez przeglądarke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co ludzie narzekają na bugi skoro to jest BETA? Hipokryzja ściągnąć wersje testową i narzekać na błędy...
Fajnie się gra oby wszystko było ok w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wcale nie jest tak ładna jak pokazywano ją na filmikach. Wygląda wręcz słabo.
Wszyscy campią jak ch#j, w BF3 wystarczy jeden strzał by zabić wroga, w BC2 o takim czymś nie było mowy. Gra przypomina teraz Battlefield Modern Warfare.
Granaty w ogóle nie odbijają się od ścian, a na dodatek przyczepiają się do krzaków. Zabicie kogoś nożem to też jakaś padaka - może i wygląda fajnie, ale trwa za długo i łatwo przy tym zginąć.
To wina mapy, ale brakuje pojazdów. Nie czuć gry zespołowej, w Bad Compnay 2 było czuć, że pomagamy drużynie, a teraz tego po prostu nie ma.
Fajne są jedyne animacje postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w poprzednie części, ale przy tej w wersji na PS3 bawię się bardzo dobrze. Świetna mapa, gameplay dynamiczny, grafika też bardzo dobra. Szczerze mówiąc, nie za bardzo mam się do czego przyczepić. I gdyby nie to, że do końca roku stać mnie jest tylko już na RAGE-a i Skyrim, pewnie skusiłbym się na B3, właśnie przez wzgląd na tryb sieciowy. Pod pod względem singla wolę Modern Warfare 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beta Bf3 bardzo mi się spodobała. Mimo wielu bugów gra mi się przyjemnie ,lecz gram na ps3 i nie muszę się bawić w orginy. Mimo że grafika będzie gorsza na konsolach nie obchodzi mnie to jeżeli za to w multiplayerze nie usuną na konsolach niszczenie terenu. Dzięki becie zacząłem zbierać na pre-order.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 15:53, LuKi965 napisał:

@vegost
1. Dostępna w Becie grafika, nie jest grafiką z pełnej wersji gry. Jest strasznie okrojona.
2. Bugi jak to zawsze w becie jakiejś gry...
3. EA mówiło bardzo wyraźnie, że nie wszystko da się rozwalić tak jak w BC2, wystarczyło
śledzić uważnie każdy news.... weź logicznie pomyśl, walący się 10 piętrowy budynek...
przecież przy takim obciążeniu nawet i7 by się spaliła w kompie...


Misq oceniłem grę na postawię bety bo w tym newsie o to chodziło. O wrażenia z bety... Naprawdę ? Mi się wydawało, że EA ciągle i przy każdej okazji próbowało nam wciskać shit o tym, że wszystko możemy rozwalić. Jeszcze się podniecało nagrodami wygranymi na E3 itp please... Dobra gra się tak nie reklamuję jeśli jest dobra. Poza silnikiem, który tak zachwalają tam chyba nic nie ma. Ale co to dużo mówić, to tylko beta. Poczekamy do premiery to wtedy napiszę bardziej obiektywnie. Nie chodziło mi o budynki a o typowe śmieci znalezione na ulicach w tunelach. Nie da się wszystkiego rozwalić a tylko pojedyncze jakieś tabliczki.. Chyba nie o tym gadali przez cały czas yeah ? :) Beta na razie ssie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwalanie karabinem murków możecie od razu sobie wybic z glowy to nie bc2, tylko granaty(ledwo) granatniki i wyrzutnie rakiet moga cos rzeczywiscie rozwalic(fajnie sie rozwala budynki przy ostatniej czesci Metro), bron nie ma odrzutu(prawie i to wg mnie minus), oczywiscie swiecaca luneta w tunelu(nie mylic z latarka), latarka ma słaba teksture(gdy cie oslepia widac paskudna pikseloze), animacja z zabicia nozem za długa, ogolnie grafa OK, przecietny 3 letni komp(2500zl) i dziala bez zarzutu(maksymalne ustawienia bety bez SSAO) okolo 30klatek a nawet troche wiecej moze z 40, troche jest bledow ale wybaczam w koncu to beta, ogromny minus z mojej strony za brak normalnego menu jak na konsoli, (serwery w przegladarce wtf), nie mozna zmienic klawisza celowania :\ .Jesli chodzi o grafike na konsolach i pc, to oczywiscie pc wygrywa(gralem na ps3, na pc mozna przeczytac nazwe kazdej stacji na mapie metra w metrze a na ps3 sie nie da) brawa dla AA, brak krzywych linii nawet na konsoli, sterowanie padem genialne, grało mi sie o wiele lepiej na ps3 nic pc, mniej ludu mniej prone camperow. Teraz jescze chcialem pograc na pc ale cos szwankuje origin i mnie nie wpuszca na zaden serw, coz takie zycie, na szczescie mam ps3 :)
P.S: Bylem w paryzu i sobie nie przypominam takich dlugich kolejek oraz peronow, moze nie bylem na glownej stacji, ale wydaje mi sie ze stacyjki byly mniejsze, pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o bledy to warto wspomniec o crashujacej sie grze do pulpit - pragne nadmienic, ze ten bug pojawial sie zarowno w becie battlefield bad company 2, w pelnej wersj bfbd2 i i teraz w becie bf3 - czy ujrzymy znow ten blad w pelnej wersji bf3 ?

Ciekawym bledem sa tez hit boxy. Otoz jesli ktos do mnie wali seria a ja w tym czasie biegne za murek i udaje mi sie za nim schowac, to dlaczego jestem trupem ? Co to do cholery mnie zabilo za tym murkiem ? Rana postrzalowa ?

Nastepne chcialbym wymienic zmienianie akcesorium broni - musze wejsc w bodajze 3 zakladki aby wymienic tlumik z mojego m4a1 i pozniej po tej zmianie chcac wrocic na pole walki musze znow "kołować", aby wydostac sie w menu. ( Fakt, mozna dojsc na pole walki odrazu klikajac deploy, ale co jesli chce wybrac przy kim z mojej druzyny mam sie odrodzic ? )

Gra imo dobra, bedzie duzo dobrej zabawy przy pelnej wersji, pod warunkiem ze nie zepsuja mi jej te cholerne bledy w grze, ktore jak narazie szczypia w oczy....


> Straszna mapa na betę. Chciałem samolotów, helikopterów i czołgów a co dostałem? Metro...
> :-)

Daj czlowiekowi palec to Ci cala reke upie.... Zrozum, ze to sa TESTY. Cos ty jeszcze chcial w tej becie ? Moze ... cala gre od razu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogratulowa rozumu jak oceniacie bf3 juz po grafice z bety przecież daletego pisze BETA że jest okrojona w niemal kazdym stopniu a więc :

Gra wymiata dzwiek grafa nawet w becie jest nie zła budynki można rozwalić ale dal wiadomośći tych co o roozwalaniu gadali BEDZIE MOŻNA ROZWALIĆ wszystko ale Z WIĘKSZEJ ALTYRELLI nie z RPG tylko juz z np czołgu czy F16 ale to dla tych kumatych,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za double posta ale mi przyszlo jeszcze pare refleksji na temat bety otoz: Jak tu niektorzy pisza nie wszystko da sie rozwalic, prawda li to albowiem to nie mapa typu Port Arica czy jak jej tam bylo ze budyneczki to puste pudelka ktore da sie rozwalic, murki tak samo- szkoda, mape dali taka a nie inna gdyz to mapa nastawiona na rozgrywke zblizona do CoDa, chca po prostu odebrac graczy codowych. Zwalili ta sprawe IMO, czemu nie dali otwartych testow Caspian Border? Podobno swietna mapa, typowo BFowa, nie przekonali do siebie przez to starych wyjadaczy BFa2(ja do nich nie naleze ale wyrazam swoja opinie thats all). Czemu ja sie pytam nie dali mapy jak w becie bad company 2 duza z pojazdami? No czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować