Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #234: Co sądzisz o becie Battlefield 3?

7 postów w tym temacie

Najbardziej podobają mi się teksty w stylu : "Strasznie zbugowana ta BETA. Rezygnuję z preordera".
Coś świetnego po prostu.

Tak na marginesie: Coś wiadomo o możliwości przełączenia na oryginalne głosy w Polskiej wersji językowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwna ankieta. Szczególnie dziwne jest zdanie "Nie interesuje mnie Battlefield 3 ". Wygląda jakby było trochę zbędne w ankiecie nt tego co się myśli o becie tegoż tytułu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2011 o 12:20, Malitor napisał:

Najbardziej podobają mi się teksty w stylu : "Strasznie zbugowana ta BETA. Rezygnuję
z preordera".
Coś świetnego po prostu.

Tak na marginesie: Coś wiadomo o możliwości przełączenia na oryginalne głosy w Polskiej
wersji językowej?


Myślisz, że pełna wersja będzie pozbawiona bych najbardziej uciązliwych bugów z bety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 09:40, pobite_gary napisał:

no ale jak widac nie jest zbedne skoro 23 gosci zaznaczylo...


A jednak jest zbędne. Pytanie jasno zakłada, że będą się wypowiadały osoby, które miały z betą coś do czynienia ew mogą bez grania w nią określić, czy w ogóle zamierzają. Załóżmy, że jest to sonda, dotycząca jakości masła w której firma pyta, czy lubi pan nasze masło?

A. Tak, jest smaczne, będę je kupował do końca świata.
B. Nie, nie mam zamiaru kupić tego łajna.
C. Wolę budyń.

Chcąc wiedzieć co ludzie sądzą o becie/maśle nie ma sensu pytać tych, których to w ogóle nie interesuje. Takie pytanie kieruję do ludzi gdy chcę się dowiedzieć czy będą jedli masł.... znaczy w Battlefielda grali. Pytanie więc, dlaczego te osoby wzięły udział w ankiecie? Sądzę, że po prostu dlatego, że miały taką możliwość. ;) Gdybyśmy tam wrzucili jeszcze odpowiedź pt: "lubię placki" też by ktoś odpowiedział. :D

Dobra dość tego zbijania się. Cheers. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować